24 травня 2016, Київ 14:47

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Крим лишає торговельна мережа «Фора» – джерело

  Керівництво групи компаній, що входять до складу Fozzy Group, ухвалило рішення про закриття усіх магазинів мережі «Фора» в Криму. Про це Радіо Свобода повідомило джерело у компанії, яке побажало залишитися неназваним.
   
  Як стало відомо, припинять роботу магазини у Севастополі, Коктебелі, Саках і Джанкої. Останнім робочим днем мережі на півострові визначене 21 травня 2014 року.
   
  У прес-службі Fozzy Group цю інформацію не підтвердили, але й не спростували, повідомивши про «тимчасове» припинення роботи мережі «Фора» в Криму.
   
  Група компаній Fozzy Group була заснована у 1997 році. Головним напрямом діяльності є роздрібна торгівля. «Фора» – мережа магазинів самообслуговування формату «магазин біля дому», що пропонує товари щоденного попиту. У 2013 році по всій Україні нараховувалося 196 магазинів мережі «Фора». У Криму наразі нараховується 6 магазинів мережі.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ