25 травня 2016, Київ 04:20

  УСІ НОВИНИ / Політика

  На міжнародному газопроводі в Карпатах було вже три вибухи – голова ОДА

  x
  На магістральному газопроводі високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород в селі Небилів Рожнятівського району на Івано-Франківщині вже було три вибухи. Про це повідомив сьогодні голова Івано-Франківської обласної держадміністрації Андрій Троценко.
   
  За його словами, всі три вибухи «йдуть за одним почерком – закладаються відповідні вибухові пристрої в землю безпосередньо під газопроводом».
   
  12 травня було виявлено витік газу на наземній ділянці переходу через річку Лімниця магістрального газопроводу високого тиску Уренгой-Помари-Ужгород. Під час ліквідації цієї аварії неподалік стався вибух на іншому газопроводі, яким газ із Богородчанського підземного сховища подавався на компресорну станцію в Долині. На місці вибуху знайшли залишки вибухового пристрою, який керувався дистанційно.
   
  Вчора прокуратура в Івано-Франківській області розпочала кримінальне провадження за фактом вибуху на міжнародному газопроводі. Попередня правова кваліфікація цього кримінального порушення – «терористичний акт».
   
  Досудове розслідування здійснює управління СБУ в області.
   
  За словами голови ОДА Андрія Троценка, «оцінку цьому повинні дати відповідні комісії, які зараз активно працюють, але попередні дані свідчать, що це були сплановані вибухи, які ставили за мету вивести з ладу міжнародний газопровід».
   
  Він також вважає ще одним підтвердженням, що це сплановані акти, «те, що відбуваються вони саме тоді, коли міністр енергетики їде в Брюссель проводити переговори по підписанню широкомасштабної угоди щодо постачання газу».
   
  На території Прикарпаття газопроводи взяті під посилену охорону, до цього будуть залучатися не лише правоохоронці, а й представники батальйону територіальної оборони.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Межгорец Місто: Межигорье
  15.05.2014 18:13
  Спасибо братану-путлеру за бескорыстную помощь. Чтоб ему и его подонкам столько болячек было, сколько крови и несчастий они принесли на нашу землю.
  Уничтожать тварей на месте в случае обнаружения - так путлер действует в Дагестане по сиё время : "Режим КТО только в апреле вводился на территории Дагестана не менее шести раз."!!!
  http://www.bbc.co.uk/russian/russia/2014/05/140508_dagestan_shooting.shtml
  И уголовная ответственность за сепаратизм -в России!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ