26 травня 2016, Київ 09:46

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  У Черкасах на пародійному «референдумі» приєднують Кубань до Черкащини

  У Черкасах хочуть «приєднати Кубань»i
  X
  Дар’я Бунякіна
  17.05.2014
  У Черкасах відбувається жартівливий «референдум» за приєднання Кубані до Черкащини. У середмісті протягом дня діють кілька відкритих дільниць у вигляді блокпостів. Там можна проголосувати «за» Україну із Кубанню та «проти». Причому віддати голос можна не лише за себе, а й за родичів, друзів та домашніх тварин. У самому бюлетені внизу зазначено, що «неправильно заповнений бюлетень вважається недійсним».
  У Черкасах відбувається жартівливий «референдум» за приєднання Кубані до Черкащини. У середмісті протягом дня діють кілька відкритих дільниць у вигляді блокпостів. Там можна проголосувати «за» Україну із Кубанню та «проти». При чому віддати голос можна не лише за себе, а й за родичів, друзів та домашніх тварин. У самому бюлетені внизу зазначено, що «неправильно заповнений бюлетень вважається недійсним».

  Організували «референдум» активісти Правого сектору та ГО «Блокпост».
  «Подивившись на «референдуми» щодо приєднання наших земель до Російської Федерації, які відбулися у Криму, на Сході, ми вирішили провести такий собі «референдум» приєднання одвічно української землі – Кубані – до України, безпосередньо до Черкаської області. Такий флешмоб – це наша відповідь Путіну», – розповів активіст Андрій Пащина.

  Станом на 16.00 явка уже становила «98 відсотків», зауважили у коментарі Радіо Свобода члени  виборчих дільниць. Водночас вони прогнозують, що приєднання Кубані до Черкащину підтримають «близько 140 відсотків черкащан».


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Игорь Соловьёв Місто: Казахстан
  18.05.2014 08:06
  Поражает инфантильность украинцев.
  У них на родине идут непрекращающиеся межклановые, бандитские разборки. Олигархи готовы развязать гражданскую войну, мечтая об окончательном переделе собственности. Страна на грани национальной катастрофы и экономического коллапса, а они, как дети, в игрушки играются, проводят тупые флешмобы.
  Как я понимаю дончан. Я бы тоже не хотел, что бы моей страной управляли такие дебилы.

  від: Анонім
  17.05.2014 22:24
  Все это мне напоминает цирк!!! Кубань давно ложила на Украину!!! С Кубани лезут вооруженные дебилы. Они пропили мозги и забыли откуда их корни, где их деды и прадеды покоятся. После чернобыльской катастрофы мы приехали в Краснодар. Нас встретили как прокаженных. Этого не забыть!!!

  від: ukr1960 Місто: суми
  17.05.2014 21:41
  Думаю,необходимо провести аналогичные референдумы:о присоединении к Сумщине Брянщины и Курщины,к Харьковщине-Белгородской области и т,д.Слава Великой Украине!

  від: Алекс
  17.05.2014 20:56
  В принципе Брянская и Курские области заселены этническими украинцами, которые полным ходом дискриминируются режимом путлера. И будучи обектами федерации имеют право на самоопределение. Наше правительство не отстаивает интересы Украинцев в Украине а уж в РФ они вообще кинуты на произвол. Так что референдум там бы про присоединение к Украине не помешал бы.
  У відповідь

  від: lena Місто: kiev
  17.05.2014 23:01
  А мой дом в Киеве на оболони можно присоединить к Zürcher Bahnhofstrasse в Швейцарии..?.думаю жильцы согласятся ...заодно может швейцарские законы заставят нас убрать мусор на берегу залива... Народ давайте организуем субботник и уберем город.....ужас как свини живем...

  від: Тарас Місто: Західна Україна
  17.05.2014 19:45
  Референдум по російськи, де голосують декілька раз підряд одні й тіж та бере участь хто хоче не може не признати російська влада, а зважити на такі "референдуми" точно.

  По їх наслідкам вимагатимемо вивести російська війська і мвс з території Кубані.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ