29 червня 2016, Київ 13:51

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Частина допомоги НАТО вже на українському кордоні – Парубій

  x
  Частина допомоги, яку Україні виділили країни-члени НАТО, вже перебуває на українському кордоні. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій у понеділок у брюссельській штаб-квартирі НАТО.
   
  «Шоломи, бронежилети, прилади нічного бачення, матеріали для надання медичної допомоги та інше обладнання нелетальної дії від країн НАТО частково вже перебуває на українському кордоні й отримання його українською армією – це питання буквально кількох днів», – говорить Парубій.  
   
  Методи, які наразі застосовує Росія проти України, потребують реформування оборонного сектору, наголошує секретар РНБО.
   
  «Ті новітні методи війни, які проти нас веде Росія, – так званої «гібридної війни», коли крім армії використовуються диверсійні групи, криміналітет, ведеться інформаційна війна, потребують переформатування і реформи нашого оборонного сектору», – заявляє Парубій, додаючи, що саме ця тема і зайняла найбільше часу переговорів.       
   
  Керівник РНБО каже, що партнери по НАТО спільно усвідомлюють те, що, «якщо не зупинити Путіна тут, в Україні, то невідомо, де його танки опиняться завтра».
   
  Андрій Парубій підтверджує, що війська Росії не відведені від українського кордону, та зауважує: «вочевидь, російська армія така недисциплінована, бо Путін уже втретє наказує їм відійти, а вони ніяк не відходять».
   
  «Насправді, це подвійна гра і спосіб відтягнути час та ввести в оману світове співтовариство», – додає він.
   
  У понеділок у Брюсселі відбулося засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи, в якому взяла участь делегація на чолі з секретарем РНБО України Андрієм Парубієм.
   
  Як передає кореспондент Радіо Свобода у Брюсселі, під час засідання обговорили питання подальшої співпраці, надання експертів для оцінки нинішнього стану сфери оборони України і загалом співпраці, спрямованої на підтримку реформ у секторі безпеки й оборони України, а також надання НАТО допомоги у подоланні нинішньої кризи.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: dok
  20.05.2014 20:44
  потрібно гнати з армії старих генералів, які купили погони, і поставити там професіоналів

  від: ч Місто: ч
  20.05.2014 19:21
  «Шоломи, бронежилети, прилади нічного бачення, матеріали для надання медичної допомоги та інше обладнання нелетальної дії від країн НАТО частково вже перебуває на українському кордоні й отримання його українською армією – це питання буквально кількох днів». Вопрос - скольких дней и какого столетия? Уже 3-й месяц идет.

  від: Павел
  20.05.2014 11:06
  Петиция о признании России спонсором терроризма может не набрать необходимое количество голосов. Петиция на сайте Белого дома с призывом к США признать Россию «государством-спонсором терроризма», которую обнародовали 23 апреля, должна в течение месяца, до 23 мая, собрать не менее 100 тысяч подписей, чтобы Администрация Президента США Барака Обамы была обязана рассмотреть ее.

  _____________________________________________________________________________________

  Designate Russia as "State Sponsor of Terrorism"
  In its unannounced war against Ukraine, Russia relies on covert operations which fall squarely within the definition of "international terrorism" under 18 U.S.C. § 2331. Specifically, armed operatives of Russia, acting under disguise, attempt to influence the policy of Ukrainian government by intimidation or coercion. They also try to affect the conduct of a government by assassinations and kidnapping, taking by force government buildings, police posts and military bases of Ukraine. This activity is being conducted on large scale and over prolonged time period, despite condemnation by the USA, G-7, NATO, EU and UN. Accordingly, Russia must be officially designated as "State sponsor of terrorism"

  Петиция 1:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/designate-russia-state-sponsor-terrorism/XMjbTltM
  Петиция 2:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/weapon-ukraine-protect-against-russian-aggression/QjSRkPHF
  Петиция 3:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/demand-russia-de-occupy-territories-moldova-republic-georgia-and-ukraine/Shb8HNfL
  Петиция 4:
  https://petitions.whitehouse.gov/petition/add-akhmetov-and-efremov-sanctions-list/xYxZDQgH

  Как подписать петицию: http://uainfo.org/yandex/318585-podpisat-peticiyu-za-priznanie-rossii-sponsorom-terrorizma-poshagovaya-instrukciya.html

  Ваши имя и фамилия будут доступны только Администрации Белого дома, на сайте публично отображаются только инициалы и дата голосования. (Если Вы вместо имени и фамилии сами введете только инициалы, то и этого достаточно, чтобы подпись была учтена).

  від: PETPO TITSKYI Місто: kuiv
  19.05.2014 21:49
  Шоб_ця_допомога_попала_по_
  _призначенню

  від: Борислав Місто: Штутгарт
  19.05.2014 21:18
  Хорошая новость. Полезный штрих в современной ситуации. По телекананалам показывают скверное состояние армии в восточных областях, особенно в плане оснащения и снабжения. Последнее слово, как-то вообще упускать нужно. Полный бардак службы тыла наблюдается. Очень полезно кабинетных генералов в месячные командировки на восток направлять..Похоже , из кабинетов, реальная ситуация не видна.
  У відповідь

  від: PETPO TITSKYI Місто: київ
  19.05.2014 21:52
  Відношення_тиловиків_край_
  Незадовільне.
  У відповідь

  від: Борислав Місто: Штутгарт
  19.05.2014 22:45
  Сам служил в совковой армии, в Западной Украине. Не раз на учения в поля-леса выезжали, но такого свинюшника, как в украинской армии на востоке сейчас- никогда не было. У солдат нет элементарного: палаток, нормальных спальных мест. Еду неделю не поставляют...На своём ли месте и.о. министра обороны ? Где зам. по тылу?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ