28 червня 2016, Київ 17:59

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Варшаві протестували проти продажу французьких кораблів Росії

  Символічний корабель «плавав у крові» і під посольством Франції в Україні, 15 травня 2014Символічний корабель «плавав у крові» і під посольством Франції в Україні, 15 травня 2014
  x
  Символічний корабель «плавав у крові» і під посольством Франції в Україні, 15 травня 2014
  Символічний корабель «плавав у крові» і під посольством Франції в Україні, 15 травня 2014
  У Варшаві протестували проти продажу французьких військових кораблів «Містраль» Росії. У акції взяли участь  кілька десятків українців та поляків, представників варшавського Євромайдану та Фонду «Відкритий діалог».
   
  Протестувальники вважають, що такі дії французької влади є «ганебними, негідними країни, що декларує свою відданість ідеалам демократії».  
   
  «Ми не можемо мовчати, коли державі, яка вбиває українців продають військові кораблі. Сподіваємося, нас почують»,  – каже Наталія Панченко.

  Своє обурення протестувальники висловили глузливими звуками вувузел і клаксонів, а також  написами на транспарантах. На одному з плакатів запитання: «Чому ви хочете нас вбивати?». На іншому – твердження:  «Підтримувати Росію, щоб вбивати українців – сором для Франції!».
   
  Протестувальники поставили навпроти посольства Франції басейн з червоною рідиною, яка символізувала кров. У ньому плавали іграшкові кораблики. Як пояснила Панченко, цей басейн символізує «криваве море в якому плавають французькі кораблі продані Росії. «Це наша кров»,  – наголосила активістка.

  Франція наразі не ухвалюватиме рішень із приводу можливого зупинення продажу Росії двох найсучасніших бойових кораблів як санкцію через анексію Криму.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: асушник Місто: Горловка
  21.05.2014 09:02
  "акції взяли участь кілька десятків українців та поляків"
  выйти чтоль себе на улицу провести протест против чегонить ))) авось где-нибудь и меня в новостях процитируют )))) а по факту - клоунада, честное слово :)

  від: ц Місто: ц
  21.05.2014 05:06
  создали страну эльфов, все в сказки про "запад нас не обманет", "на западе демократия", "европа придет, порядок наведет и денег даст" верят.

  від: ЛИ Місто: КОНОТОП
  20.05.2014 22:23
  ЗВЕРНЕННЯ ДО ФРАНЦУЗСКОГО ПРЕЗИДЕНТА
  ПЕРЕДАЙТЕ В ЛІЗІНГ НА 25 РОКІВ КОРАБЛИ УКРАЇНІ І БУДЕТЕ СПАТИ СПОКІЙНО

  від: k5555
  20.05.2014 22:18
  Какой позор Франции

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ