26 червня 2016, Київ 02:04

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Пентагон: на кордоні з Україною залишається багато російських військ

  x
  Попри певну активність, на кордоні з Україною залишаються десятки тисяч російських військових. Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі.
   
  «Ми бачимо продовження активності щодо підготовки до відходу деяких підрозділів, не всіх. Хотів би нагадати, що на кордоні з Україною залишається дуже велика кількість російських військ. Десятки тисяч (російських) солдат і досі там залишаються. Тож попри те, що ми бачимо певний рух, говорити про повне відведення російських військ, наказ про що давав президент Путін, зарано», – наголосив Кірбі.

  Учора заступник начальника Генерального штабу Збройних сил Росії генерал Валерій Герасимов заявив, що повернення російських військ, які «проводили планові навчання» біля кордону з Україною, триватиме «днів двадцять». За його словами, відведення військ почалося 19 травня.

  Того дня президент Росії Володимир Путін вкотре заявив, що напередодні президентських виборів в Україні 25 травня наказав повернути до місць постійної дислокації свої війська, які перебували біля кордону з Україною, офіційно «з метою навчань». Але ще кілька днів на Заході повідомляли, що цього повернення не відбувалося; лише вчора в НАТО спостерегли «обмежену активність» російських військ біля українського кордону, яка, можливо, може свідчити про їхню підготовку до відведення.
   
  Раніше Путін уже кілька разів заявляв, що російські війська біля кордону з Україною завершили свої чергові невпинні навчання і відводяться. Але дотепер вони тільки недалеко відходили від самого кордону й потім поверталися знову, а в Росії заявляли, що там почалися вже нові навчання.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Павел
  24.05.2014 16:59
  Петиция о введении санкций против Президента Российской Федерации Владимира Путина (https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ), которую обнародовали 22 мая, должна в течение месяца, до 21 июня, собрать не менее 100 тысяч подписей, чтобы Администрация Президента США Барака Обамы была обязана рассмотреть ее.

  Как подписать петицию:

  1) Если Вы зарегистрированы, нажимаете SING IN. Если нет, то нажимаете: CREATE AN ACCOUNT

  2) Чтобы зарегистрироваться (после нажатия CREATE AN ACCOUNT) заполняете: E-mail address (Адрес Вашей электронной почты), First Name (Имя), Last Name (Фамилия), Zip (Почтовый индекс) - не является обязательным для заполнения.

  3) Далее в окне Challenge Question нужно ответить на элементарный математическое вопрос, введя правильные цифры. Если Ваш ответ будет не верным, то появится другой простой вопрос. Те, кто не понимает английского, может воспользоваться переводчиком https://translate.google.com/.

  4) Нажимаете Create an account

  5) В течении нескольких минут придет письмо на Вашу электронную почту, там будет ссылка на петицию. На странице петиции нажать «sign this petition». Ваши имя и фамилия будут доступны только Администрации Белого дома, на сайте публично отображаются только инициалы и дата
  голосования (если Вы вместо имени и фамилии сами введете только инициалы, то и этого остаточно, чтобы подпись была учтена).

  Петицию может подписать гражданин любой страны.

  від: Киев Місто: Киев
  24.05.2014 12:17
  Пентагоновские парни-
  Круче них на свете нет.
  Всё войсками нас пугают,
  Дескать, враг их собирает.
  И Москвы заметен след.
  Мы кой-в чем поднаторели
  И не верим в чей-то бред.
  Хоть собак еще не ели,
  Пентагону веры нет!

  від: Оля
  24.05.2014 12:11
  Мой коментарь конечно не пройдет,но высказаться хочется
  у путина характер такой как у многих недобитых татаро-моноголов так вот есть выражение всырусь,но не покорюсь,
  так вот это о путине,он просто так не уйдет будет землю грызть
  но уйдет с лицом,хоть и поганым

  від: Тарас
  24.05.2014 12:08
  Пентагон, поможіть безпілотниками, так скоріше знищимо цю фашистську, путінську чуму!!!

  від: Вещун Місто: Луганск
  24.05.2014 11:49
  Путину верить нельзя. Он и его шестерки врут не краснея. В его словах нет даже и пол процента правды. Его обещания и заверения даже не стоят той бумаги на которой он подписывается. Это наглая,циничная и двуличная особь, которая в любой момент может воткнуть нож в спину.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ