29 червня 2016, Київ 17:28

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Бойовики на Донеччині не дали проголосувати 80% населення

  На Донеччині внаслідок погроз сепаратистів на президентських виборах не змогли проголосувати жителі 23 міст області – це 81,8% виборців.

  За підрахунками місцевого Комітету виборців України це близько 599 тисяч осіб. Проголосувати вдалося 100 812 виборцям, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

  Ситуація залишається складною, сьогодні вночі виявилося, що в усіх окружних виборчих комісіях Донецької області не працює інформаційно-аналітична система «Вибори».

  «У зв’язку з цим члени ОВК змушені перевіряти та рахувати дані з протоколів дільничних комісій вручну. Це подовжує час прийому виборчої документації на невизначений термін, – розповіли спостерігачі з Комітету виборців України.

  Найкраща ситуація з голосуванням була в Маріуполі, там відкрилися 203 з 216 можливих виборчих дільниць. У Донецьку, а також ряді великих міст області не відкрилася жодна дільниця – через тиск бойовиків з угруповання «Донецька народна республіка» та їх агресію проти людей, задіяних у підготовці виборів. У кількох містах регіону нападники розгромили виборчі дільниці, досі немає зв’язку із головою окружної комісії №43 (Донецьк).


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Віктор Борківський Місто: Київ
  26.05.2014 10:00
  Читати потрібно так: Кучка бойовиків у Донецьку, яку неспроможна здолати держава, паралізувала вибори в Україні. Не соромно, панове силовики?

  від: Wo Місто: Wan
  26.05.2014 09:50
  Поздравляю всех ! Замечательно проголосовали ! отлично прошли выборы ! Вся украина без донецко-луганского люмпен-электората и донецких качелей-каруселей на выборах ! Предлагаю и в дальнейшем голосование на территории этих областей не проводить ! И все у нас будет хорошо ! А лучше - отказаться от них и обнести забором с колючей проволокой, кормильцев (...) - пусть сами себя прокормят в своей бандо-чеченско-донецкой респкблике !

  від: Петро Місто: Мариуполь
  26.05.2014 09:42
  Мне, как и подавляющему большинству других жителей города, никто не заважал. Всё было добровольно. Как и добровольные многотысячные толпы людей, стоявших в очередях по нескольку часов, чтобы проголосовать "За" русский язык- как второй государственный и "Против" бандерско-националистического засилья в Украине

  від: Валерій Місто: Київ
  26.05.2014 09:39
  І хто вони після цього? Як можна визнати нормальними людьми тих, хто не дає можливості іншим висловлювати свою точку зору та погрожує фізичною розправою? Якщо ти не підтримуєш діючу владу, просто проігноруй вибори. А коли в дію вступає зброя, залякування викрадання та вбивство людей, це вже тероризм. А з терористами ніяких розмов бути не може.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на Майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ