30 червня 2016, Київ 13:19

  Новини / Політика

  В Запоріжжі презентували нові бронежилети для українських військових

  Українські винахідники розробили сплав для міцних та дешевих бронежилетівi
  X
  Тарас Білка
  01.06.2014
  Нові пластини для бронежилетів вперше показали в Запоріжжі в рамках конференції патріотичних сил. За словами представника організації «Тризуб Січ» Ярослава Бондаренко, розробляли винахід виходячи зі зброї терористів та сепаратистів. Ярослав стверджує, що влучання куль снайперських гвинтівок та автоматів бронежилет витримає. Головне, що собівартість його – півтори тисячі гривень. Складом сплаву металу планують поділитись, щоб бронежилети могли виготовити в кожній області.
  Українські винахідники розробили сплав для міцних та дешевих бронежилетів
  Нові пластини захисту для бронежилетів презентували на острові Хортиця у рамках першої конференції патріотичних сил України. Винаходом займалися військові з досвідом. Пошук новітнього сплаву був зумовлений високими цінами на бронежилети подібного рівня захисту. Розробкою займалася організація «Тризуб СІЧ».

  «Ми спиралися на ті види зброї, які використовують сепаратисти і терористи на Донбасі. Всі види від автоматичної до снайперської зброї ми випробували на пластинах, сплав для яких винайшли наші фахівці. Головне – це ціна. Бронежилети подібного рівня захисту на ринку коштують понад 5 тисяч гривень. Собівартість такого обійдеться у півтори», – розповідає Радіо Свобода представник «Тризуб СІЧ» Ярослав Бондаренко.

  За словами розробників, виготовити такі бронежилети може кожна область самотужки. Але поки що винахідники тримають сплав у секреті і розголосять його довіреним особам.

  «Ми повністю розголосимо склад цього сплаву. Його можна знайти чи виготовити у більшості регіонів країни. Потім пластини треба розрізати і загартувати. Вставити їх можна у будь-яке спорядження для бронежилетів», – зазначає Ярослав Бондаренко.

  Винахідники переймаються, щоб на нових бронежилетах хтось не вирішив заробити. Саме тому сплав для пластин патентуватимуть, а поки що перші такі бронежилети передадуть на Донбас. 

  Вага такого бронежилету понад 11 кілограмів.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Gatt
  02.06.2014 10:11
  Тризуб Січ це рейдерське захоплення розкручених націоналістичних брендів покидьками з команди Пабата (дерибанщики з ГАКу). А ці хлопці звикли робити гроші з нічого, так що можливо це чиста оборудка з надування "мильної бульбашки" на дуже болючій проблемі, або ж лохі ентузіасти попали в пастку до досвідчених шахраїв.

  від: Елена Місто: Харьков
  02.06.2014 00:02
  Быстрее отдавайте их на передовую! Спасайте пацанов!

  від: Николай Місто: Винница
  01.06.2014 20:30
  Молодцы!Но,озвучивать это не надо было.Когда наконец поймёте,что огласка в таком деле не нужна.Выпускайте и пусть вражеская разведка ломает голову,почему эти "броники"лучше.А,отдадите производство на области- пойдёт утечка информации по технологии производства.

  від: Мирослав Місто: Знам"янка
  01.06.2014 19:35
  Дякую українців які вчились так як треба!!!Нашій нації нема ціни!Бронежилети Ваші Захистять патріотів -вояків від путинської террористичної чуми!!А вам -конструкторам -здоров"я!

  від: Вано
  01.06.2014 19:24
  ТризубСич- громадська организация, специалистов у них нет - поставили бронь "от стиралки". Самоделкины-коммерсанты, блин.
  У відповідь

  від: Viktor Місто: Днепропетровск
  02.06.2014 01:33
  Вано, а вам завидно? Значит надо обо(...)?
  А по существу можете чтото сказать? Тролляка Путинский...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ