24 травня 2016, Київ 16:43

  УСІ НОВИНИ / Події

  На Дніпропетровщині невідомі обстріляли пасажирський поїзд

  x
  У ніч на 2 червня неподалік від станції «Словʼянка» на Дніпропетровщині невідомі обстріляли пасажирський поїзд. Про це повідомив представник батальйону «Дніпро», лейтенант міліції Володимир Богоніс.
   
  За його даними, інцидент стався за 14 кілометрів від станції. Як поінформував Володимир Богоніс, зараз представники батальйону «Дніпро» оглядають прилеглу до залізниці лісосмугу в пошуках схованок, в яких можуть перебувати провокатори. Крім того, досліджують можливість потрапляння на територію області якихось незаконних угруповань – поки таких випадків не було.
   
  «Я думаю, це була просто якась провокація. Ніхто не постраждав», – зазначив Володимир Богоніс.
   
  Раніше через загрозу захопленням української залізниці членами незаконного угруповання «Донецька народна республіка», батальйон «Дніпро» та батальйон територіальної оборони взяли під повний контроль станції донецької залізниці на території Дніпропетровської області – Просяна, Слов’янка, Добропілля, Межова тощо.
   
  Як заявив керівник Штабу національного захисту Дніпропетровської області Юрій Береза, головна мета цього – не допустити провокацій, всі можливі зазіхання на безпеку людей та країни, будуть розцінені як теракт.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Павел
  02.06.2014 16:00
  Петиция о введении санкций против Президента Российской Федерации Владимира Путина:

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ

  Как подписать петицию:

  1) Если Вы зарегистрированы, нажимаете SING IN. Если нет, то нажимаете: CREATE AN ACCOUNT

  2) Чтобы зарегистрироваться (после нажатия CREATE AN ACCOUNT) заполняете: E-mail address (Адрес Вашей электронной почты), First Name (Имя), Last Name (Фамилия), Zip (Почтовый индекс – не является обязательным для заполнения).

  3) Далее в окне Challenge Question нужно ответить на элементарный математический вопрос, введя правильные цифры. Если Ваш ответ будет не верным, то появится другой простой вопрос. Те, кто не английского, может воспользоваться переводчиком https://translate.google.com/.

  4) Нажимаете Create an account

  5) В течении нескольких минут придет письмо на Вашу электронную почту, там будет ссылка на петицию. На странице петиции нажать «sign this petition». Ваши имя и фамилия будут доступны только Администрации Белого дома, на сайте публично отображаются только инициалы и дата голосования (если Вы вместо имени и фамилии сами введете только инициалы, то и этого остаточно, чтобы подпись была учтена).

  Петицию может подписать гражданин любой страны.
  _____________________________________________________________________________________

  Impose personal sanctions on President of Russian Federation Vladimir Putin

  Beginning on February 26, pro-Russian forces began to gradually take control of the Crimean peninsula. Many of them were widely believed to be Russian military personnel without insignia. On March 1 Vladimir Putin addressed to the Federation Council for permission to use the armed forces of Russia in Ukraine. On March 18 Russia annexed Crimea. On April 17 Russian president Vladimir Putin confirmed Russian involvement in Crimea, remarking that "Of course, Russian servicemen backed the Crimean self-defense forces".Beginning in April on the Eastern Ukraine, pro-Russian forces began seizing government buildings including seats of local governance, police stations, and other security facilities.

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ

  від: Петренко
  02.06.2014 14:43
  Обстріляли пасажирський, а на фотографії товарний!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ