28 травня 2016, Київ 03:03

  УСІ НОВИНИ / Події

  У Луганській ОДА – вибух

  Наслідки вибуху в Луганській ОДАi
  X
  Радіо Свобода
  02.06.2014
  У приміщенні Луганської обласної державної адміністрації, де базується угруповання «Луганська народна республіка», пролунав вибух. Як передає кореспондент Радіо Свобода, внаслідок цього у стіні на третьому поверсі приміщення утворилася діра, з якою зараз іде дим. Про жертв вибуху нічого невідомо. На місце події прибули пожежники і швидка допомога. За словами прес-офіцера антитерористичної операції Олексія Дмитрашевського вибух стався всередині будівлі, ніякого обстрілу ззовні не було.
  У приміщенні Луганської обласної державної адміністрації, зайнятому представниками угроповання «Луганська народна республіка», пролунав вибух.
   
  Як передає кореспондент Радіо Свобода, внаслідок цього у стіні на третьому поверсі приміщення утворилася діра, з якою зараз іде дим. Про жертв вибуху нічого невідомо.
   
  На місце події прибули пожежники і швидка допомога. Будівлю оточили бойовики «ЛНР», які виганяють із очепленої території всіх присутніх, мотивуючи це тим, що там можуть бути снаряди, які не розірвалися.
   
  Деякі з очевидців, присутніх на місці події, заявили кореспонденту Радіо Свобода, нібито незадовго до вибуху бачили, як над містом кружляв штурмовик Су-25. Водночас у «Твіттері» деякі коистувачі пишуть, що вибух стався внаслідок ураження будівлі з переносного зенітно-ракетного комплексу, який застосували самі бойовики. Ця інформація непідтверджена.
   


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Павел Місто: Симферополь
  03.06.2014 01:20
  http://vk.com/feed?z=video246884785_168870851%2F58bb598d3f55b9a418
  Пзрк говорите.
  Убивать мирных среди бела дня это хорошо говоритее, так и надо делать.
  Твари Вы а не люди.
  http://vk.com/feed?z=video246884785_168870851%2F58bb598d3f55b9a418

  від: ua Місто: ua
  02.06.2014 23:24
  Стереть срочно ракетным ударом ОДА в Луганске и Донецке нахрен, убытки небольшие и в сравнение не идут даже с ранением одного нашего украинского бойца.А заодно и все те здания с которых стреляют по нашим бойцам!

  від: р Місто: п
  02.06.2014 17:11
  Надеюсь много глвнокомандующих ликвидировано

  від: El Місто: Lugansk
  02.06.2014 16:11
  вранье, самолет украинский обстрелял ракетами, весь Луганск свидетели!!!!!
  У відповідь

  від: шпк Місто: київ
  02.06.2014 19:00
  "Шото тут не чисто" шановний Еl з Lugansk-а. На відео видно, що вибухи спочатку на дорозі, а лише потім у парку. Дим від вибухів спочатку піднімається від дороги, а лише потім зза дерев у парку. Тобто напрямок черги від дороги на парк. Тобто літак рухається в напрямку від дороги на парк. А деж ОДА? На відео її немає. За парком справа видно житлові будинки. Значить ОДА зліва. Тоді виходить, що черга від ОДА на парк. Як же тобі влучили в стіну ОДА? Чи може стріляли в парк не з літака, а з ОДА? "Весь Луганск свидетели" проясніть киянину. Щиро дякую.
  У відповідь

  від: шпк Місто: Київ
  02.06.2014 18:29
  "самолет украинский обстрелял ракетами". А власне кажучи, чому б і ні? Не бачу підстав не лише обстріляти ракетами, а й повністю стерти з лиця землі Луганську ОДА разом з усією наволоччю, яка там скублилася. Усіма доступними засобами. Менше української крові пролєтться під час АТО. А це було, як я розумію, вічлеве попередження. Перекладаю, хто не зрозумів. Шпана з АК - до ями. Терористів - на нари. З нормальними людьми - нормальне спілкування. Хто не зрозумів, "я не віноват".
  У відповідь

  від: Правдолюб
  02.06.2014 16:27
  Та ти шо?!!!

  від: Павел
  02.06.2014 16:03
  Петиция о введении санкций против Президента Российской Федерации Владимира Путина:

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ

  Как подписать петицию:

  1) Если Вы зарегистрированы, нажимаете SING IN. Если нет, то нажимаете: CREATE AN ACCOUNT

  2) Чтобы зарегистрироваться (после нажатия CREATE AN ACCOUNT) заполняете: E-mail address (Адрес Вашей электронной почты), First Name (Имя), Last Name (Фамилия), Zip (Почтовый индекс – не является обязательным для заполнения).

  3) Далее в окне Challenge Question нужно ответить на элементарный математический вопрос, введя правильные цифры. Если Ваш ответ будет не верным, то появится другой простой вопрос. Те, кто не английского, может воспользоваться переводчиком https://translate.google.com/.

  4) Нажимаете Create an account

  5) В течении нескольких минут придет письмо на Вашу электронную почту, там будет ссылка на петицию. На странице петиции нажать «sign this petition». Ваши имя и фамилия будут доступны только Администрации Белого дома, на сайте публично отображаются только инициалы и дата голосования (если Вы вместо имени и фамилии сами введете только инициалы, то и этого остаточно, чтобы подпись была учтена).

  Петицию может подписать гражданин любой страны.
  _____________________________________________________________________________________

  Impose personal sanctions on President of Russian Federation Vladimir Putin

  Beginning on February 26, pro-Russian forces began to gradually take control of the Crimean peninsula. Many of them were widely believed to be Russian military personnel without insignia. On March 1 Vladimir Putin addressed to the Federation Council for permission to use the armed forces of Russia in Ukraine. On March 18 Russia annexed Crimea. On April 17 Russian president Vladimir Putin confirmed Russian involvement in Crimea, remarking that "Of course, Russian servicemen backed the Crimean self-defense forces".Beginning in April on the Eastern Ukraine, pro-Russian forces began seizing government buildings including seats of local governance, police stations, and other security facilities.

  https://petitions.whitehouse.gov/petition/impose-personal-sanctions-president-russian-federation-vladimir-putin/HlV9qdDZ

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ