30 червня 2016, Київ 16:56

  Усі Новини / Новини | Політика

  Ефект від санкцій проти Росії зростатиме – конгресмен Каптур

  Українці захотіли взяти відповідальність за свою країну – конгресмен Каптурi
  X
  Сабіна Пухка, Яна Полянська
  07.06.2014
  Американський конгресмен Марсі Каптур висловлює переконання, що інавгурація Петра Порошенка має стати відліком для формування нової цілісної та захищеної України. В інтерв'ю Радіо Свобода вона розповіла, чому вважає санкції проти Росії ефективними і що, на її думку, може забезпечити мир в України.
  Конгресмен США Марсі Каптур заявляє, що ефект від санкцій, запроваджених низкою країн проти Росії,  часом ставатиме дедалі більш відчутним. Про це член Конгресу США сказала в інтервʼю Радіо Свобода.
   
  «Із часом ефект від санкцій все більше даватиметься взнаки. Це стосується не лише американських санкцій, а й санкцій інших країн світу», – зазначила вона.
   
  «Окрім загального згубного впливу на російську економіку, санкції також вплинуть на місцевих олігархів. Протягом тривалого часу приблизно півтори сотні людей в Росії контролювали понад третину усіх грошей. Це – вражаюча статистика. Тож якщо застосовувати санкції цілеспрямовано на такі групи бізнесменів, незабаром росіяни усвідомлять, що політика Путіна руйнівна за своєю суттю не лише для сусідніх країн, а й для Росії. Тож давайте трошки почекаємо, щоб ефект краще проявився», – заявила Марсі Каптур.
   
  Вона також зазначила, що очікувала від деяких країн «жорсткішої реакції». «Проте їхня обережність пояснюється залежністю від російського газу», – додала політик.
   
  Раніше у США заявляли, що готові запровадити проти Росії третій, секторальний, рівень санкцій у разі, якщо вона і далі дестабілізуватиме ситуацію в Україні.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: VadimV Місто: Тернопіль
  11.06.2014 01:52
  Ну що ж, давайте трошки почекаємо, вам за океаном і Європі легше чекати, а у нас тут в Україні війна і захоплення територій. Яка мета санкцій? Насварити за погану поведінку? Вивести з України озброєні банди? Так вони тільки прибувають. Повернути Україні Крим? Росія заявила що ніколи не поверне Крим. І Росії байдуже що ніхто не визнав анексію Криму. Ваші санкції не діють. І ніхто не хоче вводити нові санкції (по крайній мірі Європа оголосила що покищо не збирається і нема потреби) бо ці нові санкції вдарять вже по Європі, а ніхто платити не хоче. Дешевше просто поговорити і вирішувати питання не за свій рахунок. Своя сорочка блище до тіла (рос. приказка) Звичайно я вдячний за всі дії, санкції, слова міжнародної спільноти щодо підтримки України і вирішення конфлікту на сході України і в Криму. Але мені здається, що цих санкцій замало, Росія не відмовилася від своєї агресії в Україні, радник Путіна (і не він один) наполягають на військовому ударі по Україні, а завойовницьку політику Путіна підтримує більшісь росіян! Цілком може бути, що санкії можуть мати зворотній ефект, підштовхуючи Росію до подальшої агресії щоб шляхом захоплення територій і майна України покривати втрати від санкцій. Кардинально ситуація не змінилась. Європа і далі
  змушена купувати рос. газ-нафту бо залежить від нього (як і Україна, правда Україна повністю залежить) і швидко цієї залежності не позбудешся аж ніяк. І Росія використовує цю залежність, користуючись моментом. Військові кораблі і далі будуються для Росії і питання не тільки не обговорюється, а навпаки підтвержується дотримання контрактів. Ви ж європейці, ви ж не можете не дотриматись міжнародних контрактів. Ви ж не Росія. Це ж лише бізнес. Нічого особистого. Це ж робочі місця, а уряд Франції жиж дбає про своїх працівників. Це нічого що не уряд Франції створив ці робочі місця, а уряд Росії. Працівникам байдуже. Гроші не пахнуть (рос. приказка). Це нічого що Росія нарощує збройний потенціал, воює і захоплює сусідів зброєю, захоплює європейский інформаційний і політичний простір. Може ви призабули що таке тоталітарна держава. Вона буде годувати своїх громадян хлібом "по-талонах" але не відмовиться від агресивної політики експансії. А як Кремль відноситься до своїх олігархів ви побачили на прикладі Ходорковського.

  від: euvropeec3
  09.06.2014 13:46
  З висновками конгресмена США Марсі Каптур щодо наслідків санкцій Заходу проти Росії за її різнопланову інтервенцію проти України цілком погоджуюся. Більше того вважаю, що авторитарний олігархічний режим Путіна веде Росію, як мінімум, до занепаду, а то й повторення долі СРСР.
  Якщо нам вдасться в інтересах переважної більшості народу стати на шлях сталого демократичного розвитку з європейськими стандартами життя, то Україна завжди буде пам’ятати допомогу Заходу та зокрема США в забезпеченні цивілізаційного вибору нашої країни.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ