29 червня 2016, Київ 10:14

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  Жителі Львівщини перенесли через кордон близько 700 шоломів для військових

  Львів'яни переносили шоломи для військових через українсько-польський кордон (фото Андрія Курчіва)
  Львів'яни переносили шоломи для військових через українсько-польський кордон (фото Андрія Курчіва)
  Жителі Львова й області за вихідні перенесли у руках через українсько-польський кордон 700 шоломів для військових і правоохоронців, які беруть участь в антитерористичній операції у східних регіонах України.
   
  Як передає кореспондент Радіо Свобода, до таких дій вдалися тому, що для фізичних осіб доправити допомогу військовим через кордон таким чином процедурно простіше. 
   
  На заклик, поширений у соціальних мережах, приїхати до кордону і перенести шоломи, відгукнулися понад 300 осіб. Вони пішки переходили пункт пропуску у Шегині, а поверталися вже з шоломами у руках (як зі своєю власністю).  
   
  Один із координаторів акції, самооборонівець Андріан Кліщ розповів Радіо Свобода, що сьогодні всі 694 шоломи передають військовим, які поїдуть на схід. Ціна одного з них за кордоном – 60 євро, що дешевше, ніж в Україні. Андріан Кліщ також розповів, що 6 шоломів під час перетину кордону, ймовірно, вкрали ті, хто їх переносив, бо після завершення акції їх недорахували.
   
  Гроші на закупівлю шоломів надали меценати, львівські підприємці оплатили видатки на автобуси, якими люди їхали на українсько-польський піший пункт пропуску у Шегині.
   
  Якщо до наступних вихідних буде закуплено чергову партію шоломів і бронежилетів, то мешканців Львівщині, які мають шенгенську, національну польську візу або ж карту учасника малого прикордонного руху, знову закличуть до участі акції.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Oleg Kratt Місто: Ingolstadt BRD
  10.06.2014 14:52
  Я не раз перетинав кордони ЄС в Україну, і проблеми виникали лише на кордоні в Україні! Саме там, проблема, в Рідному краї! Тому ясно, що соромно зізнатись, та не потрібно писати про закони ЄС, а давно вже необхідно своїх хабарників приборкати, вони наживаються на всьому "добрий вечір, що везеш?!" Чи мало ще, свій Український нарід понад двадцять років обираючи??? Наша таможня на заході - Це Ганьба всій Україні! Незалежно, щоб чоловік не віз, на отстой, поки не зізрієш.... Не найменшого бажання більше туди іхати! Люди що переносили, певно що молодці! І в Польщі і в Україні є багато гарних людей, справжніх патріотів, але на кордоні нашому переважно одні ділки і СТРАШНА коррупція! Пора відкрити західні кордони, а цих стражей перевести комплектом на Россійскій, тож вони всі службовці і мусять йти туди де пошле держава?! Отже побачите тоді хто дійсно за Україну, а хто по блату і за гроші! Що стосується шести шоломів, то впевнений на 100%, що їх люди не вкрали, а змушені були дати таможенникам, як кажуть в Батьківщині "откат"- за те що дозволили занести... Оттак то воно!

  У відповідь

  від: Natsionalist Місто: Львів
  10.06.2014 19:06
  ну насправді наші погранці під час цього всього діла показали себе з найкращого боку.. в статті замовчують про те, що, за законом, в Україну взагалі людям забороняється ввозити бронежилети і шоломи, погранці мало того, що закривали на це очі, так ще й допомагали нам і всіляко сприяли у перетині кордону. а ті 6 касок вкрали місцеві українські гопніки з сіл біля кордону. ну але далеко вони з тими касками не втечуть, все одно воно випливе, і, маю надію, вони отримають по заслугах.

  від: old_wolf Місто: Київ
  10.06.2014 14:01
  "...6 шоломів під час перетину кордону, ймовірно, вкрали ті, хто їх переносив..."
  НА превеликий жаль, без "поганої вівці" не обійшлося... На таке здатні, тільки справжні покидьки!
  У відповідь

  від: Анонім
  10.06.2014 15:30
  та погранцi

  від: nn Місто: n
  10.06.2014 13:45
  сраное правительство не может эту проблему решить

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ