29 червня 2016, Київ 12:03

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Джемілєв: Кремль розраховує на «стару радянську політику» в Криму

  Мустафа ДжемілєвМустафа Джемілєв
  x
  Мустафа Джемілєв
  Мустафа Джемілєв
  Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв каже, що після анексії Криму Москва розраховує «на стару радянську політику поділу кримських татар».

  В інтерв’ю Радіо Свобода Джемілєв заявив, що після того, як спроби переконати Меджліс кримських татар співпрацювати провалилися, «тепер є всі ознаки, що Меджліс буде закритий і заборонений» у Криму.

  За його словами, анексія Криму Росією «шкодить інтересам Росії і російському народу» і є «шляхом до катастрофи, ізоляції і втрати поваги» для цієї країни.
   
  Самопроголошена влада Криму у березні проголосила «незалежність» півострова за підсумками «референдуму», на якому більшість жителів півострова нібито підтримала його вихід зі складу України. Того ж місяця Крим «увійшов» до складу Російської Федерації.
   
  Керівництво України ці процеси не визнає, а півострів на законодавчому рівні визнано тимчасово окупованою територією.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: nn Місто: n
  12.06.2014 09:26
  далеко не так. роль разная. большевистский режим был менее бесчеловечным - национальная политика строила фасад перед реальным положением вещей, по крайней мере имелось представление о том каким должен быть фасад. в современной фашистской россии политика вслед за пропагандой брызжет открытой ненавистью, и фасад и суть человеконенавистническая.

  від: Афи Місто: Ташкент
  12.06.2014 06:53
  Джемилев и Чубаров это здравые политики. Благодаря им крымских татар знает мировое сообщество, по их позиции и по их поступкам оценивают всю крымско-татарскую нацию. Иначе нация просто бы растворилась и была русифицирована. Россию надо давить как созревший помидор. Чтобы пошла по трещинам, иначе будет много нехорошего в соседних странах.

  від: Микола Місто: Київ
  12.06.2014 00:27
  Оскільки "Москва розраховує на поділ", то щільність татар і українців є більшими. І агресор ламає весь час свої "зуби поділу" об "щильність влади єднання".

  від: Валерий
  11.06.2014 23:32
  Я думаю, что все идет нормально. Скоро весь мир увидит, что такое московские уроды. И все станет на свои места.

  від: веселыйджек Місто: бон
  11.06.2014 22:48
  это война, надо принять бой, победить или умереть

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ