28 червня 2016, Київ 14:21

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Байден – Порошенку: США і союзники змусять Росію заплатити «додаткову ціну»

  Віце-президент США Джо БайденВіце-президент США Джо Байден
  x
  Віце-президент США Джо Байден
  Віце-президент США Джо Байден
  США працюватимуть із союзниками, щоб змусити Росію заплатити «додаткову ціну», якщо Москва не використає свій вплив для зупинення насильства з боку сепаратистів на сході України.

  Про це віце-президент США Джо Байден заявив у телефонній розмові з президентом України Петром Порошенком, інформує Білий дім.

  «Віце-президент США рішуче підтримав наполегливі зусилля глави української держави у відновленні миру та спокою на сході України», – відзначає офіційний сайт президента Порошенка, інформуючи про факт розмови. 

  Президент України пропонує одностороннє припинення вогню на короткий час і обіцяє безпечний вихід із зони бойових дій проросійським сепаратистам, які складуть зброю. 

  Порошенко 18 червня запропонував призначити нинішнього посла в Німеччині Павла Клімкіна на посаду міністра закордонних справ замість нинішнього очільника відомства Андрія Дещиці, з яким Росія, як вона заявляла, не готова вести діалог. Клімкіна називали кандидатом на посаду керівника МЗС відразу після перемоги Порошенка на виборах президента.


  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Ымыся Місто: Киев
  20.06.2014 21:23
  А вона візьме та заплатить додаткові ціну. В них же завжди в цій справі: "мы за ценой не постоим", чи то за свое чи за чуже. Так було в їх історії завжди. А хто вже попав в цей табір: "шаг влево, шаг вправо - считается побегом и огонь на поражение. Така вже держава 600років. Можливо це її родима пляма і позбавитись її не може. А позбавиться - то загине.

  від: Гость Місто: Восток
  20.06.2014 16:46
  Нынишний министр ЗС Украины на своём месте,украинец и патриот своей страны!. Менять его в угоду путиноидам!? Если он им не нравится,то это означает,что он на своём месте и они его боятся !. Начинаю непонимать,что на самом деле происходит?. Может поставить по совместительству товарисча Лаврова или Чуркина?.

  від: Свобода Місто: Украина
  19.06.2014 20:00
  Россию давно пора остановить. Россия вооружается, недавно русские похвастались новой подводной лодкой. Спрашивается, для чего русакам вооружаться? Чтобы иметь влияние и диктовать свои условия. Западная Европа вооружает Россию.Я не могу уверенно судить об умственном уровне европейских поолитиков, но могу предположить, что европейцы тупеют. Покупка русского сырья и товаров, займы русским банкам и предприятиям. Европа кормит русский мир, это 130 млн. россиян, которые почти ничего не производят, живут за счет простой продажи сырья и за счет западных кредитов. Русские пишут, что их предприятия и банки задолжали западу около 600 млрд. долларов. За счет всех этих денег русские содержат свою армию и делают новое оружие. Это оружие направлено против Запада. Спрашивается, а нельзя покупать сырье у других стран. направить эти 600 миллиардов, на которые русские жируют, на новые рынки, для развития сырьевоой независимости от русских. Проблему возрождения России и имперских амбиций русаков надо было предвидеть давно и не давать России развиваться и не давать Росиии деньги на поддержание ядерного арсенала и армии. Для этого надо иметь волю признать ошибки. Красивым отношением к русскому населению Путина не скинуть, Путин уже создал полицейский аппарат подавления протестов. Изоляция России должна быть абсолютной, чтобы режим Путина не мог больше развиваться, чтобы они не имели денег содержать ядерный арсенал.

  від: warszawa Місто: warszawa
  19.06.2014 14:30
  Cy mymiy poslalu robutu pozy?)) Ja bachy teatr pownuj wdiachnuh gladachiw))

  від: Alex Місто: mos
  19.06.2014 09:34
  Англия - в трансе, Америка - в тоске, Европа нервно курит в сторонке: Россия не поддается на провокации, не вводит войска на Украину. Но как же хочется англосаксам развязать бойню в центре Европы, втянуть в нее Россию и сделать Её же еще и во всём виноватой. Ан нет вам, фигушки! Россия борется за целостность Украины, но конечно федерализированной и действительно независимой от пиндосов. Россия играет вдолгую, а запад себе этого позволить не может, потому что банкрот.
  У відповідь

  від: гість
  19.06.2014 14:59
  Алексу - Ти можеш сидіти в своїй рашці і не лізти до нас зі своїми недолугими коментарями. Не лізьте до нас, ... рашистські!Коментуйте свого путіна
  У відповідь

  від: Svel
  19.06.2014 19:54
  Скоро вы все будете в трансе, но будет поздно даже для вас.
  У відповідь

  від: Svel
  19.06.2014 19:51
  О чем спор? И с кем спор. С русише швайн? Бросьте. Они все равно ничего не поймут. Народ-РАБ. Этим все сказано.Быдло.
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  19.06.2014 11:13
  да ты что, оккупирован крым

  від: Гітлер Адольф
  19.06.2014 08:04
  Німеччина також не оголошувала війну Совецкому Союзу.
  Тому не потрібно себе і світ дурити міфом про сепаратистів на сході України. Це війна з Росією. Росія без оголошення війни анексувала Крим, а зараз російські найманці з російською зброєю зайняли частину території на сході України і ведуть агресивні військові дії. Тому треба на рівні ООН визнати факт військового вторгнення Росії на територію України, оголосити Росію агресором. Не бійтесь. Все одно це доведеться зробити...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ