28 червня 2016, Київ 19:48

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Австрія і Росія підписали контракт на будівництво «Південного потоку»

  Керівники австрійською OMV Ґерхард Ройс (л) і російського «Газпрому» Олексій Міллер
  Керівники австрійською OMV Ґерхард Ройс (л) і російського «Газпрому» Олексій Міллер

  Австрійська енергетична компанія OMV і російський «Газпром» підписали контракт на будівництво австрійської частини трубопроводу «Південний потік», який повинен постачати природний газ до Європи в обхід України.

  Підписання відбулося 24 червня перед переговорами у Відні між президентом Росії Володимиром Путіним і президентом Австрії Хайнцем Фішером, які обговорювали «Південний потік» і кризу в Україні.

  Європейська комісія раніше закликала всі держави Європейського союзу протистояти тиску Кремля щодо цього проекту, заявивши, що контракти підписані «Газпромом» з порушенням правил конкуренції ЄС.

  OMV стверджує, що проект сприятиме зміцненню безпеки енергетичних поставок до Європи.

  Сьогодні у Відні Путін заявив, що будівництво «Південного потоку» – це не прагнення обійти Україну. «Просто ми розвиваємо транспортну інфраструктуру», – додав президент Росії.

  «Південний потік» має перетнути Чорне море, Сербію й Угорщину, а також Болгарію, яка нещодавно припинила роботу на своїй ділянці трубопроводу. 24 червня міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що переговори ведуться, щоб вирішити проблеми з будівництвом болгарської ділянки.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Орлик
  25.06.2014 09:47
  Українці!вже час зрозуміти що Європа і США нам поможе те що може і те що вона рахує що є потрібно для нашої держави. Україна очима Європи -це найбільша європейська країна яка має все(родючі землі, корисні копалини, вихід в море, молодь яка не цурається праці, заводи, фабрик і т.д.)щоб стати сильною конкурентно- спроможною державою але навчені жебракувати по світі. Європа дає але і зневажає Нам дали кредити але ніхто за нас не зробить нашу роботи. Будувати свою країну це діло самих українців і ніхто нам нічого не винен. Не дивись що держава зробила для тебе, дивись що ТИ зробив для свого краю!треба перестати мислити про царя-батюшку який все вирішить за нас, ні! Вставай українцю і наводи лад в своїй країні! Ти тут живеш і тут будуть жити твої діти!!! Треба відгородитися від Росії стіною як Ізраєль, сильне військо, ядерна зброя і розвиток космічних технологій.ЖОРСТОКА БОРОТЬБА З КОРУПЦІЄЮ!!!

  від: АВС
  25.06.2014 07:49
  О..., це напевно входило в третій етап санкцій проти рассеї... послідовні ви наші ... Потрібно терміново відновлювати ядерний статус України. Для початку, можна пару брудних бомб.
  У відповідь

  від: ukr1960 Місто: суми
  25.06.2014 10:08
  Більш на часі-не брудна бомба,а прибрати всіх присосок та глистів на всіх щаблях влади,які гальмують процеси розвитку,оптимізації,дерибанять ресурси матеріальні та духовно-інтелектуальні!

  від: Анонім
  25.06.2014 05:31
  Как же так? А Яйценюк недавно рвал на груди свидомитку и заверял, что никакого Южного потока больше не будет...Опять зрада...

  від: Ли
  25.06.2014 00:19
  И зачем мы туда премся! Да они мать родную подложат под асфальтный каток, если это будет выгодно! Если отобьемся от Путлера, то будем твердо знать, где друзья, и где враги! Будем твердо знать, что нужно соблюдать только свой национальный интерес! Все остальные - это попутчики, конкуренты, полувраги и враги! Самый лучший вариант для Украины - это не вступление в НАТО и ЕС, которое случись что нас не защитит, а восстановление ядерного статуса, создание территориальных сил самообороны, что бы каждый мужчина до 55 лет имел дома автоматическое оружие и боеприпасы. Ежегодно проходил военные сборы (и не для галочки) и четко знал своих командиров и поставленную задачу в случае внешнего вторжения! Восстановление системы ДОСААФ, нормативов ГТО, допризывной подготовки. 300-400 тысячная профессиональная армия с системой некадрированных подразделений способных в случае агрессии превратится в бригады, полки, дивизии! Это торговля по всему миру оружием, ракетами, военным снаряжением, атомными реакторами, технологиями и любыми другими товарами особо не взирая на условности! 21 век уже начался, как век свободный от международных обязательств, международного права и прочей требухи!!!
  У відповідь

  від: Dmytro_Dnipro Місто: Украина
  25.06.2014 01:42
  Як кажуть, пізно пити боржомі...
  У відповідь

  від: ukr1960 Місто: суми
  25.06.2014 10:01
  Не с.и-прорвемся!

  від: Володимир Місто: Київ
  24.06.2014 23:55
  Австрия подписала договор с Гитлером, это им еще сильно аукнется!!!
  У відповідь

  від: Иван Місто: Moscow
  25.06.2014 01:46
  Посмотри лучше, чет тебе аукнется майдан- этой зимой! ))
  Независимы ты наш .. от всего! )))
  У відповідь

  від: ukr1960 Місто: суми
  25.06.2014 09:56
  Нет вины на хирурге,вскрывшем гнойный нарыв.Нет вины на Майдане,вскрывшем все гнойники в стране.Лечить страну лучше раньше,трудности становления-переживем.В Украине шанс сверхбыстрого очищения и развития-народ трудолюбивый,образованный,храбрый.Поломав множество стереотипов-российскоимперских,НКВДистских,советсколенинских,совковопотребительских,вечноиждевенческих,мояхатаскрайних Украина вскоре станет образцом гармоничносоциального устройства.Слава Великой Украине!

  від: ukr1960 Місто: суми
  24.06.2014 23:43
  Спасение утопающих-дело рук самих утопающих.Да и помощь-не помощь ,а кредит под проценты!Хотя кто,кому,что должен?Украина в сумме желаний и поступков своих жителей получит право -быть или не быть как сильное государство или попрошайка,вечно ожидающая очередной подачки
  У відповідь

  від: Иван Місто: РФ
  25.06.2014 01:48
  Золотые слова! Видно что человек думает... а не жует укрсми как большинство тут радикалов ))

  від: Анонім
  24.06.2014 23:16
  Aвстрія забула, як була загарбана Гітлером? А Путін - гірший за Гітлера.

  від: игорь Місто: киев
  24.06.2014 22:53
  Ну правильно ! санкции бумажные вводят , шум подымают, а бизнес - святое.

  від: Анонім
  24.06.2014 22:51
  Вот вам и Европа... Все теперь поняли, что никому мы не нужны... Ни Европе, ни Америке, ни России. Просто развалили страну.. И сколько людей погибло..
  У відповідь

  від: Розлач Місто: Лейпциг
  25.06.2014 00:57
  Это Австрия, а не вся (Западная) Европа, шановний аноніме:
  Газу до Австрии ещё надо дойти через несколько стран!
  Во-вторых, Украина нужна, ох как нужна и России, и Европе - только для разных целей: как привесок империи или же как часть свободной семьи народов и (конечно же) и как часть европейского рынка. Чтобы жертвы, которые уже понесла Украина, не были напрасными, надо уйти раз и навсегда прочь от империи зла, извечного монстра.

  від: Ельф Місто: Киев
  24.06.2014 22:42
  А куда смотрит ЕС ?
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  Щовівторка та щочетверга о 18:30

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ