30 червня 2016, Київ 04:19

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Великобританії кажуть, що Україна не має допустити «ірландського сценарію» на Донбасі

  Британія проти «ірландського сценарію» на Донбасі – високопосадовець британського МЗСi
  X
  Юлія Рацибарська
  09.07.2014
  Україна не повинна пройти такий же самий шлях, як Велика Британія із Північною Ірландією, адже протистояння там «триває десятиліттями». Про це сьогодні під час свого офіційного візиту до Дніпропетровська заявив Державний міністр у справах Європи МЗС Великої Британії Девід Лідінгтон.
  Британія проти «ірландського сценарію» на Донбасі – високопосадовець британського МЗС

  Україна не повинна пройти такий же шлях, як Велика Британія із Північною Ірландією, заявив під час свого офіційного візиту до Дніпропетровська Державний міністр у справах Європи МЗС Великої Британії Дейвід Лідінґтон.

  «Мені б дуже не хотілось, щоб Україна пройшла такий шлях, як Велика Британія з Північною Ірландією. Це протистояння триває десятиріччями і в ході цього протистояння уже були численні жертви, і поранені, й покалічені люди. Не хотілось би, щоб це повторювалось десь», – заявив Дейвід Лідінґтон.

  Він також висловив сподівання на те, що протистояння у Донецькій і Луганській області завершиться найближчим часом і «уряд України встановить свій контроль і законну владу в цих регіонах».

  Водночас він зауважив, що «буде потрібно досить багато часу, щоб переконати все населення України в тому, співпраця з Євросоюзом відкриває перспективи і які економічні вигоди вона від цього може отримати».

  Водночас заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борис Філатов заявив, що, спілкуючись з високопосадовцем МЗС Великої Британії, влада Дніпропетровщини віддавала перевагу обговоренню майбутньої співпраці з Великою Британією, а не сучасних проблем: про обмін досвідом щодо боротьби з сепаратизмом не йшлося.

  «Будь-яка війна завжди закінчується миром», – додав він.

  За даними сторін, у найближчій перспективі між Британією та Дніпропетровщиною має бути підписана угода про співпрацю в освітній сфері.

  Дейвід Лідінґтон обіймає посаду державного міністра у справах Європи (керівника європейського відділу) МЗС Великої Британії від травня 2010 року. У сферу його відповідальності входить Європейський союз; Європа, включаючи Балкани, Україну, Білорусь та Молдову, Росія, Південний Кавказ, Центральна Азія; НАТО та європейська безпека.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Roman Місто: Edmonton
  09.07.2014 21:50
  Bezhramotnyj u nukh ministr, oce dozhylys.

  від: Валерий
  09.07.2014 21:26
  Я удивлен. В Великобритании общественность не владеет ситуацией на востоке Украины. В конфликте виновна Россия а не Украина. Это надо понять всему европейскому обществу.

  від: Юрко Нотоцо Місто: Дрогобич
  09.07.2014 20:21
  Пишучи про Україну,не порівнюйте ії з Британією,а порівняйте з Ірландією!британія,то Росія

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ