28 червня 2016, Київ 17:58

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  На Форумі видавців у Львові маркуватимуть російські книжки

  На Форумі видавців у Львові, який відбудеться з 11 до 14 вересня, не будуть представлені російські видавництва, а книжки, видані у Росії,  позначатимуть. Про це повідомив Радіо Свобода представник Економічного бойкотного руху Олег Радик.

  За його словами, до такої згоди дійшли представники громадського руху і Форуму видавців. Активісти попередять книготорговців, що продаж книг, виданих у Росії, у Львові небажаний. А якщо й торгуватимуть російськими книжками, то змушені будуть їх маркувати – згідно з ухвалою Львівської міськради. Наліпки видаватиме Форум видавців.

  «Відвідувачі Форуму самі вирішуватимуть, чи купувати їм російські книжки і таким чином зміцнювати казну Росії, чи ні. Ми хочемо, щоб українці зрозуміли, що книжка це також товар. Коли російська зброя вбиває українських бійців, купувати російські товари означає – фінансувати терористів», – каже Олег Радик.

  Водночас, якщо ж хтось дуже потребує книжку, видану у Росії, придбавши її зможе добровільно пожертвувати кошти на українську армію. Сьогодні три чверті книжкового ринку в Україні становлять книжки, видані в Росії. Таку ситуацію активісти руху вважать неприпустимою.

  Водночас Форум видавців закликає громадян купувати і підтримати саме українську книжку. Бо, чи розвиватиметься українське книговидання, залежить лише від громадян України.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Вася
  18.07.2014 22:09
  ну и правильно: нечего эту тухлую пропагандятину читать

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  18.07.2014 14:47
  Сучасна російська дійсність – величезна хижа потвора, котра пожирає власний людський потенціал, його майбутнє. Це забетонована корупцією чорна холодна смердюча яма без ознак на перспективу, надіїю на життєвий спокій, мир. Майбутнє внутрішньої політичної арени передбачувати не можливо. Патент на грабіж в країні надалі собі забезпечила путінська мафія, олігархи. Диктатор Путін на хвильку "сплодив" Мєдвєдєва а той за подяку великому рос-фюреру - міні-медведик маленьким задочком - зігрів трон незамінимому???... російському "вождю". „Баксами“ набиті мaєтні щасливчики з почуттів самозбереження викуповують нерухомості у цивілізованих країнах Заходу. Зневірилися з життя на "родінє". Путінська „атчізна” для них це поступовий, безнадійний зaнeпaд - доля СРСР. Більшостіі, що не має на закордонні маєтки лишається кремлівська демократія, біда та бездоріжжя. Так звана підтримка російських співвітчизників в Україні це чергова підступна спроба сучасної політики Кремля, котрий за всяку ціну намагається щонайдовше втримати свій русифікаційний вплив на українців. Аби продовжити своє виживання режим хапається забудь-яку рятівну соломинку. Не без без «братньої підтримки» прийнятий у ВР України український Мовний закон. Це навмисний поділ народу на дочасну панівну „русо-бальшевіцкую націю“ - опору кремлівської політики та борців за українство і свободу. Шаління сучасної Росії - повернення старих часів. A чи вернути "вєлічіє пабєд і всєнароднава щястія" назад?! Прогрес демократичного розвитку у світі віддаляється від путінського "трону". Його "звьйоздниє хароми" нікого не цікавлять. Фашизм сьогодні світ засуджує, а путінізм, рашизм ні! Силою зброї та брехні сучасний світ здолати можна, але броня правди та свободи переможе! Рос-фюрер Путін - кагебістська кровожадна гіієна 21 століття!
  Цей злочинець, аби зберегти собі кремлівське сідалище
  надіється на виникнення чергового світового побоїща. "Во імя Русского атечества"його рашисти зліквідують кого хочете. І вас також! Їм вічно мало було крові, м'яса та людського горя. Мирне співжиття для них це самоліквідація! A вину за побоїще кремлівський терорист придумає!
  I вона належатиме тому, на кого сам покаже.
  А ви надійтеся на гуманізм кровавої кремлівської гієни....
  Bratislava Praha.

  від: Вадим Володимирович
  18.07.2014 13:26
  Та не маркувати товар потрібно ,а заборонити всяку торгівлю з країною, яка окупувала частину нашої землі і убила вже сотні Українців.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ