27 травня 2016, Київ 09:25

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Франція поставить перший «Містраль» до Росії, бо Москва заплатила – Олланд

  Президент Франції Франсуа Олланд вітає свого російського колегу Володимира Путіна в Єлисейському палаці, Париж, 5 червня 2014 року
  Президент Франції Франсуа Олланд вітає свого російського колегу Володимира Путіна в Єлисейському палаці, Париж, 5 червня 2014 року

  Франція виконає свої зобов’язання щодо будівництва першого військового корабля типу «Містраль» для Росії, оскільки Москва вже заплатила за цим контрактом.

  Із заявою такого змісту виступив президент Франції Франсуа Олланд, повідомляє агентство France-Presse.

  За словами французького лідера, в іншому разі штрафні санкції склали б 1,1 мільярда євро. «Угода була укладена в 2011 році, корабель майже готовий і має бути переданий у жовтні», – сказав Олланд.

  Роботу над другим кораблем класу «Містраль» президент Франції пов’язав із позицією Москви щодо української кризи. За його словами, якщо обмеження щодо Росії будуть запроваджені, це «має статися на рівні ЄС і стосуватиметься лише майбутніх поставок техніки». «Поки цього немає, подивимося, чи поводитиме себе Росія погано», – сказав Олланд.

  Західні партнери Франції закликають Париж відмовитися від постачання «Містралів» до Росії. США та союзники твердять, що за нинішніх умов надання Москві високоякісної зброї є недоречним.

  Росія не має можливості виробляти такі кораблі всередині країни. Вертольотоносці «Містраль» є зброєю активного нападу, вони дають можливість висадити батальйон морської піхоти і бронетехніку на берег на відстані до 10 тисяч кілометрів від порту приписки без дозаправки. Аналітики твердять, що навіть колишній СРСР не мав таких можливостей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Анонім
  23.07.2014 01:10
  Что ж, надо включить мозги и сделать так, чтобы Мистраль ..... "исчезла", иначе лилиПУтлер захватит Украину со стороны Одессы. Есть же у нас контрразведка, или только в день зарплаты? НИ НА ФРАНЦИЮ, НИ НА ГЕРМАНИЮ, НИ НА ЕС НЕЛЬЗЯ ПОЛАГАТЬСЯ, ОНИ ДОКАЗАЛИ, КОМУ НА САМОМ ДЕЛЕ ДРУЗЬЯ. Если даже смерть 298 невинных мирных иностранцев в Украине их отношение к лилиПУтлеру не изменила, чем поощряют его к дальнейшей агрессии. Сытая Европа думает, что он выдохнется на Украине и не тронет их, ошибаются,.... но нам от этого не легче. Украина осталась один-на-один с этой бедой. .....

  від: Ю Місто: ДОНЕЦК
  22.07.2014 14:19
  РЕКОМЕНДУЮ ОЛАНДУ ОСНАСТИТЬ ВЕРТОЛЬОТОНОСЕЦ
  ВЕРТОЛЁТАМИ ФРАНЦУЗСКОГО ПРОИВОДСТВА-СРАМ
  НА ВЕСЬ ЦЫВИЛИЗОВАНЫЙ МИР

  від: Mazaj2004 Місто: Київ
  22.07.2014 11:17
  Коли згадуєш Німеччину чи Італію, або Францію, перше, що постає в уяві це Гітлер, Мусоліні і Наполеон. Саме ці три країни породили на світь найкровожерливіших тиранів, які залишили по Європі кривавий слід, встелений мільйонами невинних жертв. Можливо тому, що найперша установка при роботі мозку це безпека об"єкта. А далі - приємно пахнуча шкіра новеньких мерседесів і бмв, шикарні і недоступні італійські меблі і п"аянкі вишукані парфуми.
  І ще згадуються чомусь докори старої вчительки : "Що з того, що ти - кращий серед гірших?". Щось тут є спільне, але з"єднане надто тонкою ниткою...
  Перші "зелені чоловічки" Путіна. Вони з"явилися не в Криму. Вони вийшли на вулиці німецьких міст під схвальні хитання головою Герхарда Шрьодера і Ангели Меркель. Мета - заплювати і піддати анафемі цілу галузь енергетики. А для чого? Газ... Тепер Путін отримує подвійну ціну і гарантований прибуток на далеку перспективу, а Шроьодер - тепле місце в "Газпромі". Дівоча впертість Меркель в небажанні задіяти санкції до Росії насторожує і дає підстави припускати, що її не обійшли увагою. Канцлер... А ще солодкі обіцянки Путіна повернути взад Кьонігсберг в обмін на лояльність щодо анексії Криму і нападу на материкову Україну.
  Але все ж спочатку були "білі чоловічки", Це коли бахнула Чорнобильська АЕС. А причина - все та ж. Посіяти страх перед атомною енергетикою в Європі і підняти ціни на газ, як єдиний товар з СССР, що користувався попитом при експорті. Бахнула станція не від зношеності , чи аварії, а в "ручному" режимі. Легасов був правий, коли вважав причиною аварії - організовану диверсію Москвою.
  Сучасність тисне. Ціни на італійські, німецькі і французські товари захмарні, як і зарплати тамтешніх працюючих. Товари якісні і привабливі, як французська гільйотина. Спонукають до швидких грошей і породжують думки про злочин. Заробити як завгодно - проституцією, продажем наркотиків, продажем совісті на проплачених мітингах, вбивствами мирних і немирних громадян. Почепив "колорадську стрічку" і впєрьод! А там, як вціліє - можна сьорбати французське шампанське з золотої таці. А "пролетів" - скаже : "Чорт попутав". Валять усі свої гріхи на бідолаху.
  Оланд не такий, він інший, бо соціаліст. А соціалісти завжди голодні і поглинуті думками про щастя свого народу. Своє щастя, навіть на крові іншого народу все-таки ближче до тіла, бо воно своє. Відмовився навіть визнати ДНР і ЛНР терористичними організаціями, бо логічний ланцюжок приведе до підтримки терористів і примусовій забороні продажу "Містралей" країні-терористу. Але є Бог, який завжди доручає владнати такі делікатні питання своєму найближчому і найвідданішому слузі. Оланд дуже ризикує...

  від: Анонім
  22.07.2014 10:37
  В східній Европі треба формувати потужний політичний блок окремо від ЕС де головує трійця-Німеччина Франція й де факто рашка й залучати до нього Швецію балтійські країни Польщу Румунію Україну Грузію із серіями відокремленням Беларусі від північного ворога. Це буде потужний блок разом із скандинавськими країнами де Норвегії у найближчий час буде потрібна допомога задля відвойування арктичного регіону до якого притягує свої волохатий руки за нафтою наш одвічний ворог. У цьому питанні сформується політична вісь Азербайджан-Грузія-Україна-Румунія (Молдова)-Польща-балтійські країни-Швеція-Норвегія -Канада. Тільки так ми зможемо позбавитись від проросійської політики старої ненажерливоі Европи на чолі німців-французів залишивши їм тягар ледачоі південної Европи яка висмоктує усі соки евросоюзу навіщо працювати на тих же ледацюг французів а особливо греків які пишемо передали у Крим два потужні паром для переброски озброєння!!!!чому мовчить росіянин за походженням міністр українського МЗС?

  від: Анонім
  22.07.2014 10:20
  Вважаю що не такий страшний чорт як його малюють у годин ців немає мізків пам'ятаємо випадок 14 річної давнини коли нібито найпотужніший у світі атомних підводний човен ординців затонув під час найулюбленіших забав пвсвнічного сусіда військового параду й очільник бензоколонках сказав геніальну за простотою фразу "она потонула" за цей час мізків більше не стало як вбачається з останніх подій пропоную очильникам сусідів назвати величезне корито нову іграшку просто й невибагливо КУРСК

  від: vertis Місто: Херсон
  22.07.2014 09:52
  Вот такая она - Европа! Франция будет жировать на кровавые российские деньги, - и никто ей не указ. Ни чести, ни совести!

  від: Вася
  22.07.2014 08:48
  Олланд - совок из лефтистской партии левые уничтожат Европу во Франции поза-вчера мюсли устроили беспорядки: кидали камни в полицию, жгли израильские флаги и громили всё подряд и помогала им в этом cоциалистическая партия Франции из которой наш Олланд,
  ислам и коммунизм - чума 21-го века

  від: Олег Місто: Сан Дієго
  22.07.2014 08:31
  Я мав можливість поспілкуватися із французькими туристами і запитав, чому Франція підтримує російських агресорів і продає їм два військові кораблі . Вони пояснили, що Франція продає зброю різним країнам. Я пробував переконати їх, що ця зброя може бути пізніше використана проти самої Франції, враховуючи агресивну політику Росії. З іншого боку, я не розумію як ми можемо протестувати проти продажі Францією військових кораблів Росії, якщо підприємства України продовжують постачати Росії двигуни для військових вертольотів, українські спеціалісти продовжують обслуговувати російські балістичні ракети та виконувати інші військові замолення для держави, яка віроломно окупувала частину території України - Крим.

  від: Valentin Vn
  22.07.2014 08:07
  Жаль что франция, пошла на такой шаг - поставить россии корабль "мистраль" - это конечно же не разумно, и неправильно, тем более учитывая нынешнюю ситуацию.
  Больше тревожит вопрос: Для чего россии вообще нужны "мистрали"?? Как она их будет использовать??
  Неокажется ли так, что поставив россии "мистрали" - последние окажутся и будут использованны - против Украины?? Или же даже против самой европы??
  Франция, вместо того чтобы поддерживать стабильность в регионе - решила ради денег, боясь штрафных санкций, и вместо того чтобы найти другого покупателя - решила невзирая ни начто, сотрудничать с россией - поддерживая её агрессию, риторику и политику, в отношении Украины.
  Чтож, когда кого-то беда не касается лично, тот не ощущает её так остро, считая что - его это не касается, и не может отобразиться на нём. Моя хата с краю...
  На последок хочется сказать: Что германия, что франция - обе лояльны к россии, их врятли можно считать теми, кто готов пойти на какие-либо серьёзные шаги, например - по просьбе Украины - признать ЛНР или ДНР террорестическими организациями или же применив жёсткие санкции, в отношении россии.

  від: Вася Місто: Киев
  22.07.2014 08:00
  Да братики, франция на нас забила...
  Нам нужно рассчитывать только на себя.Грустно всё это
  У відповідь

  від: Парасёнок Місто: Житомир
  23.07.2014 07:28
  А что думали, вы должны рассчитывать на всех и жить за благо чужих народов и стран. Это ещё начало, современем все гейроповцы кинуть вас на дороге. Так что сильнее надо облизивать чудие задницы особенно пендосов
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ