28 червня 2016, Київ 01:02

  Світ

  США: сепаратисти не могли збити авіалайнер без Росії, відповідальний Путін

  Протест проти дій Москви щодо збитого лайнера під посольством Росії в Малайзії, Куала-Лумпур, 22 липня 2014 року
  Протест проти дій Москви щодо збитого лайнера під посольством Росії в Малайзії, Куала-Лумпур, 22 липня 2014 року

  Проросійські сепаратисти, які, на думку США, збили над Донбасом малайзійський авіалайнер, не могли зробити цього без участі Росії, заявила в середу на брифінгу заступниця речника Державного департаменту США Марі Гарф.

  За її словами, відповідальність за це належить президентові Росії Володимирові Путіну, і не тільки за це, а й за кожен інцидент, що ставався протягом конфлікту в Україні.

  «Я думаю, це цілком ясно», – повторила Гарф у відповідь на уточнювальне запитання, чи дійсно вона мала на увазі скласти вину на Путіна.

  За її словами, повертаючись до збиття авіалайнера, США вже публічно виклали дуже переконливу справу і продовжують розсекречувати максимально можливу кількість даних.

  При цьому, сказала речниця, США дуже відверті в оцінках того, що відбувається. «Росіяни вже багато разів брехали про те, що відбувається. Вони казали, що у Криму немає їхніх військ, коли вони були там повсюди. Тому до них уже немає ніякої довіри», – наголосила Марі Гарф.

  «Думка про те, що вони, – сказала речниця про тих, хто збив авіалайнер, – збили вже понад десяток літаків і вертольотів, тільки цей один не збивали, так само не проходить випробування на здоровий глузд».

  Гарф наголосила, що розслідування щодо того, хто конкретно й особисто збивав лайнер, у США триває. Але наразі, сказала вона, США не розкривають усіх своїх джерел і методів, бо хочуть бути у змозі з’ясовувати такі речі і в майбутньому, якщо схожі трагедії ставатимуться на Сході України знову.

  На подальші уточнювальні запитання журналістів Марі Гарф знову відповіла прямо: «Російські сепаратисти, які, на наше переконання, запустили цю ракету, не могли діяти там без підтримки президента Росії Володимира Путіна і російського уряду, не могли отримати озброєнь без підтримки президента Путіна і російського уряду. Вони б не робили цього там, і крапка. Вони не могли вистрелити з SA-11 (західна назва комплексу ППО «Бук» – ред.) без підтримки президента Путіна і російського уряду. Так, пряма відповідальність на них».

  Про дії сепаратистів речниця ще раз висловила думку США: «Вони могли цілити в цивільний авіалайнер, вони могли цілити в український військовий літак, що вони зробили вже понад десяток разів. Та в будь-якому разі вони вочевидь намагалися вбити людей за допомогою SA-11».

  Літак авіакомпанії «Малайзійські авіалінії», що летів рейсом MH17 Амстердам (Нідерланди) – Куала-Лумпур (Малайзія), зазнав катастрофи 17 липня на сході України. Загинули 298 осіб.

  СБУ розпочала кримінальне провадження за статтею «теракт». Крім того, СБУ опублікувала записи розмов проросійських бойовиків, із яких випливає, що літак збили саме їхні люди. СБУ також заявляє, що має й докази, що доставленими для цього з Росії зенітно-ракетними комплексами «Бук» керували російські військові фахівці, а також беззаперечні докази прямої причетності Головного розвідувального управління та Федеральної служби безпеки Росії до збиття авіалайнера.

  Росія натомість відразу почала робити заяви, що мали на меті скласти вину за загибель літака на Україну, аж до натяків чи й прямих звинувачень, що його збили українські військові.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Юрий Місто: Мумбаи
  28.07.2014 11:41
  Ополченцы не могли сбить лайнер на высоте 10 000м, у ниx не было ракеты "бук", а с территории РФ это было сделать невозможно, так как лайнер был сбит над небом Украины, более 60км от границы РФ. Вывод: лайнер сбили подлые уропы.

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  26.07.2014 17:19
  На самперед путінський рашизм - ракова пухлина російського суспільства, котре розварюється в котлі кремлівської брехні та фальші. По Лєнінові, Сталінові, Гітлерові знову наступили злі часи кагебіста, що зумів зумів поєднати, примножити і розвинути жорстокості фашизму й комунізму. Кровожадний злочин, підступна окупація, крутійство це його ганебне послання на цій планеті. Путінськийй рашизм – біда України її народів, націй, культур, що живуть в цій європейській країні.
  Далі. Хто окупував Крим?! Хто забезпечує зброєю путінських рашистів-терористів?! Де одразу щезла велика братська дружба?! Чому московська влада ігнорує всі міжнародні договори, угоди?!
  Чому російськомовні громадяни в світі не потребують кремлівський "захист" i чому за всяку ціну лише в Україні?!
  Хто розчинив кроваву бойню на теренах суверенної держави?! Хто наглою брехнею заморює світ?! Невже винy за трагедії, злочини, людські жертви собі придумала і створила українська сторона caма??!! Ні!!!
  Bratislava Praha.
  У відповідь

  від: Кантари Місто: лампово
  27.07.2014 08:24
  Не говорите неправду!Путин не идет на провокацию, сдерживается от предложений попить пивка на Крещатиуке под российским флагом!Европа и США должны были знать , что Украина и Россия - сиамские близнецы,которых практически невозможно разделить.Помогать Донбассу в борьбе с украинским фашизмом - святой долг России, иначе быть не может.Европе этого, к сожалению, не понять, - не там выросли, не тот менталитет!

  від: Виктор Місто: Урал
  25.07.2014 23:45
  Столько реальных фактов , говорящих против Укропии , а вы тут какую-то хрень за уши притягиваете . Делать не хер что ли ?
  Пораскиньте своими мозгами . Не обязательно быть экспертом , что бы задать себе вопросы : какого хера гражданские самолеты летают над театром военных действий , зачем нужно было запускать нарезанную фальшивую запись разговоров ополченцев , где диспетчер ( кто-то его видел ?), зачем задержали в Киеве экспертов ? и множество других . Почему не найдены снайперы с Майдана ? Где те герои-выродки , которые издевались над людьми в Одессе ? Кто на самом деле террористы ? Много вопросов . Ищите ответы не в своих СМИ .
  У відповідь

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  26.07.2014 16:26
  Господин Виктор, очнитесь! Кто позволил бандиту Путину сотворить театр военных действий в независимом государстве Украине ??!!!....
  Этого рашиста судить мало...
  Bratislava Praha.

  від: Кантари Місто: лампово
  25.07.2014 22:40
  Характер пробоин в фюзеляже ясно дает понять, что это не Бук!Это "воздух-воздух"!От Бука все бы в пыль разлетелось на 10 Км притом!Кто то летчика Су-25 заставил пульнуть!Сам то он на десятку не поднялся, только ракеты!Вот его бы "черный ящик"!
  У відповідь

  від: Аль
  26.07.2014 15:59
  Нет, это Пуйло пульнуло продуктами пищеварения, СУ-25 не мог этого сделать (см. его ТТХ ДО редактирования странички в Вики сотрудниками твоей конторы, а также комментарии компетентных людей, а не пуёвых пропагандонов).

  від: Аль
  25.07.2014 21:27
  Все это обсуждение технических характеристик и бредовых "данных" Минобороны России, которые НЕ ПОДТВЕРЖДЕНЫ АБСОЛЮТНО НИКАКИМИ ДОКАЗАТЕЛЬСТВАМИ, не имеет смысла.
  Гирькин сразу после уничтожения самолета отчитался об этом как о своем успехе, а Лайфньюс дал информацию об уничтожении "ополченцами" очередного АН-26.
  Все прочее - хрень на постном масле, начиная с наскоро состряпанного после аварии фейкового "блога испанского авиадиспетчера".
  Интересно, что российский представитель в ООН, который имеет дело не с дегенеративной аудиторией москвоСМИ, а с информированными людьми, уже признал, что лайнер сбит "ополченцами", хоть и "по ошибке".
  Так что такое тогда 10 вопросов российского агитпропа к Украине и вся сопутствующая пропагандистская вонь?

  Ответственность за уничтожение самолета несут как раз и террористы, и их спонсор - Россия, распространяющая по этой причине среди своих граждан тупое вранье о катастрофе.

  "преступно допустила полеты в опасной зоне, ТОЧНО представляя уровень ОПАСНОСТИ."

  Никакого "точного представления" об уровне опасности у Украины не было и быть не могло. Откуда Украине было знать, что российское руководство достигнет такого уровня безответственности, что предоставит ЗРК, способные поражать цели на высоте 10 км, банде уголовников и свихнувшихся имперских нацистов?
  Да, были сбиты 3 самолета, но один из них - российским самолетом, вторгшимся в воздушное пространство Украины, остальные упали на территорию, подконтрольную террористами, так что невозможно было провести никакое расследование и, соответственно, установить ТОЧНО, на какой высоте и чем они были сбиты. Это во-первых. Во-вторых, официально о передаче террористам "Буков" Россия Украину не уведомила. Значит никаких ТОЧНЫХ данных об опасности полетов на высоте гражданских лайнеров у Украины не было.
  Что же до требований террористов не летать над "их" территорией, то преступники много чего требуют и чтобы выставлять их требования в качестве основания для запрета полетов, нужно иметь ТОЧНО больную голову.
  У відповідь

  від: Аль
  25.07.2014 22:48
  "Никакого "точного представления" об уровне опасности у Украины не было и быть не могло. Откуда Украине было знать, что российское руководство достигнет такого уровня безответственности, что предоставит ЗРК, способные поражать цели на высоте 10 км,"

  Сергей! Ты умищем уже совершенно приблизился к ленинской гениальности.
  1. 8 июля Украэрорух запретил летать над Донецком ниже 8000 м, т.е. учел, что "уровень безответственности" повстанцев достаточно высок, чтоб они выполнили свое обещание сбивать все, что над ними летает, при этом высота безопасности определена из возможностей ПЗРК с некоторым запасом, хотя ОФИЦИАЛЬНО ни повстанцы, ни Россия в Киев не докладывали о наличии у партизан таких комплексов и их возможностях.
  2. Точное знание про Бук у повстанцев вытекает из перехватов разговоров утром 17 июня, опубликованных СБУ как доказательство злодейства России, поскольку самолет был сбит ближе к вечеру, у СБУ, якобы прослушавшей всю информацию по движению Бука в Снежное, было полдня, чтоб предупредить Аэрорух.
  Одно из двух - или СБУ выдумывает свои "перехваты", или было ТОЧНО осведомлено о возможности боевиков сбивать высотные цели, никак иначе не может быть, мудрец ты наш!
  У відповідь

  від: Аль
  28.07.2014 12:54
  "від: Аль
  28.07.2014 10:34
  "Запрет на полеты был вовсе "не соответствующий", ПЗРК на 8000м высоты не стреляют"
  Если Украина приняла все необходимые предосторожности и даже бОльшие, в чем тогда претензии к ней?
  "в любом случае не было необходимой предосторожности от украинских властей"
  Степень "необходимости предосторожности" ты в "любом случае" пальцем измеряешь "
  У Сирожи изворотливость прямо как у очковОй змеи!
  Понятие "соответствующий запрет" ввел в разговор ТЫ, а не я, и оно никак не коррелирует с "необходимой предосторожностью", уровень которой хорошо определяется отсутствием трупов после ее применения и наличием трупов при ее неприменении.
  "Очевидно лишь то, что Боинг сбит российским "Буком" при участии России, все остальное, вроде ответственности Украины за ПРЕСТУПНЫЕ действия московитов - полная фигня."
  Опять ты себя произвел в звание Бога, который без всяких расследований все знает и четко определяет, что фигня, а что нет. Это ты поздновато применяешь кащенковский финт отмахивания от серьезных обвинений в адрес "подзащитной неньки", ты их должен был давно назвать "полной фигней" без обсуждения.
  "не новость и то, что HRW занялось своей обычной работой - защитой террористов от антитеррористических действий, говорит только о том, что на ее счета наконец поступили суммы от российских жертвователей)"
  Это уже шедевр! Филиал ЦРУ на содержании Сороса с корешами и слегка завуалированном - американской казны, у тебя уже стал филиалом ФСБ. От большого ума ты уже святее Папы Римского!
  У відповідь

  від: Аль
  28.07.2014 10:34
  "Запрет на полеты был вовсе "не соответствующий", ПЗРК на 8000м высоты не стреляют"
  Если Украина приняла все необходимые предосторожности и даже бОльшие, в чем тогда претензии к ней?
  "в любом случае не было необходимой предосторожности от украинских властей"
  Степень "необходимости предосторожности" ты в "любом случае" пальцем измеряешь или, напротив, высасываешь из него)?
  "вместо того, чтоб разобраться к очевидной виной своих партнеров"
  Очевидно лишь то, что Боинг сбит российским "Буком" при участии России, все остальное, вроде ответственности Украины за ПРЕСТУПНЫЕ действия московитов - полная фигня.
  "Сейчас на повестке дня внутренней политики - поиск, задержание и наказание военных преступников"
  Обстрел московитским бандами из "Градов" - не новость, разыщем, задержим и накажем. Не новость и то, что HRW занялось своей обычной работой - защитой террористов от антитеррористических действий, говорит только о том, что на ее счета наконец поступили суммы от российских жертвователей)
  Однако, не надейся что из -за этого забудется убийство Россией 298 мирных людей в самолете. Кстати, родственники пассажиров уже собираются предъявить соответствующий иск Путину...
  У відповідь

  від: Аль
  26.07.2014 18:23
  "від: Аль
  26.07.2014 15:55
  По ПЗРК к 8 июля были вещественные доказательства их наличия, поэтому и был установлен соответствующий запрет."

  В о первых, мудрец ты эдакой, "вещественных доказательств" не было и быть не могло, Россия и повстанцы, согласно твоим же "стандартам" не присылали официального оповещения и признания ПЗРК своими, даже если их СБУ где то нашло, еще суд доказать должен, чье имущество, а до того - НИ НИ, НИКАК НЕ МОЖЕТ НАШЕ ГОСУДАРСТВО ЧЕГО ТО ОПАСАТЬСЯ И КОГО ТО ПРЕДУПРЕЖДАТЬ! Дурацкая казуистика.
  Запрет на полеты был вовсе "не соответствующий", ПЗРК на 8000м высоты не стреляют, так что нужно было сантиметром отмерить, на сколько именно какая модификация и убедиться пусками из захваченных, тогда только запрещать с высоты 4539 м 07 см., чтоб запрет был "соответствующим".  "Точное знание про Бук у повстанцев "
  Если эта пленка - фальшак, то никакого "точного знания" до уничтожения Боинга террористами у Украины не было, а если настоящая, то из нее следует, что полная ответственность за сбитый самолет лежит даже не на террористах, а на России . "

  Фальшак или нет, я исходно не разбирал, в любом случае не было необходимой предосторожности от украинских властей, так что не съезжай с темы, тем более, что в пленках, а не в рассуждениях, нет упоминания России вообще.

  "Трудно поверить в то, что предоставив террористам "Буки", российская сторона не "

  Трудно - не верь, но из этого не вытекает допустимость для украинских патриотичных гей-философов изобретать всякие голубые фантазии о чьей то "вине", вместо того, чтоб разобраться к очевидной виной своих партнеров в современном украинском правительстве. Сейчас на повестке дня внутренней политики - поиск, задержание и наказание военных преступников, о которых пишет ВЫСШИЙ СУДЬЯ по правам человека в мире:

  ""Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch стверджує, що українські урядові сили і проурядові ополченці можуть бути причетні до щонайменше 16 смертей цивільних у контрольованому проросійськими бойовиками Донецьку в період між 12 та 21 липня. Ще більше людей внаслідок таких обстрілів поранені, ідеться в повідомленні на сайті правозахисників.

  Вони називають причиною загибелі цивільних використання українськими силовиками некерованих ракет, випущених із ракетних систем залпового вогню «Град». Правозахисники нагадують, що використання таких ракет у населених пунктах «порушує міжнародне гуманітарне право та закони і звичаї війни і може вважатися військовим злочином».

  У Human Rights Watch роблять висновки про причетність саме українських сил, оскільки про це свідчать «кут і форма воронок, а також той факт, що вони були на боці будівель, що стоять перед лінією фронту». Відстань цих нападів «також робить малоймовірним, а в деяких випадках неможливим», щоб сили проросійських бойовиків були відповідальні за них.
  «Українська влада повинна закликати всі свої сили, в тому числі і загони добровольців, негайно припинити використання «Градів» у межах або поблизу населених пунктів, а сили заколотників мають уникати розгортання в густонаселених районах», – наполягає співробітник Human Rights Watch Уле Солванґ.
  «Командири з усіх боків мають знати, що в один прекрасний день їх можуть спіткати юридичні наслідки через їхні дії», – наголосив правозахисник.
  Українська влада заперечує, що Збройні сили або Національна гвардія стріляють по житлових районах. Водночас речник Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко наголошував, що з проросійськими бойовиками борються також самостійно організовані групи українських добровольців."
  У відповідь

  від: Аль
  26.07.2014 15:55
  Чепуху пишешь.

  "хотя ОФИЦИАЛЬНО ни повстанцы, ни Россия в Киев не докладывали"

  По ПЗРК к 8 июля были вещественные доказательства их наличия, поэтому и был установлен соответствующий запрет.

  "Точное знание про Бук у повстанцев "

  И тут, к сожалению, сказывается отсутствие у московитских троллей головного мозга. Если эта пленка - фальшак, то никакого "точного знания" до уничтожения Боинга террористами у Украины не было, а если настоящая, то из нее следует, что полная ответственность за сбитый самолет лежит даже не на террористах, а на России, которая их вооружает, финансирует и которой они отчитываются обо всех своих преступлениях. Трудно поверить в то, что предоставив террористам "Буки", российская сторона не помогала в отслеживании целей, а если так, то все технические возможности идентифицировать гражданский самолет у нее были. А коль скоро самолет был сбит, то, стало быть, умышленно, видимо, с целью возложить ответственность на Украину, в основном опираясь на мощности своего геббельсовского ведомства.

  від: Дмитро - вох
  24.07.2014 18:43
  Росія з благлословенням психічно хворого путлєра збила над східною Україною Малайзійський літак з 298 пасажирами в більшости з них це були жінки та діти Ше раз речник державного департаменту США підчеркнув,що російські терористи та сепаристи східної України не могли збити цей літак без допомоги російських спецоператорів Цю позизію США визнають майже всі експерти світової ракетної технології .Отже росіяни з путлєр терористи..

  від: Алла Місто: Полтава
  24.07.2014 16:06
  Правду ніхто ніколи не дізнається, а якщо дізнається - то таку, яку треба дізнатися. Але всім анонімам,1 і стеценкам хочу сказати єдине:вірити вашій раші і вашим "повстанцям" можуть тільки .... не підберу слова хто. Озирніться довкола! Не дивіться Тв, не читайте новин, послухайте тих, хто поряд. Нас називають бандерівцями, фашистами, украми а ще людоїдами і т.д. Але коли я вживу спілкуюся з проукраїнцями - мені хочеться ЖИТИ. а коли з вашими недорашами - СОРОМНО за рід людський, що породив таких дебілів. Я добре знаю, хто такі "ополченці", бо в мене за них воює брат: алкоголік і наркоман, який все своє життя змарнував, аж тут раптом став "героєм" - бабло косе, людей моче... ЩОб ненавидіти рашу і рашівців, мені не потрібна Америка. Мені достатньо дивитися російське тв, слухати їхню "еліту", вислуховувати своїх родичів звідти - і все! Тупорила ненависть до мене пре звідти, хоча я нікому нічого погано не зробила. НЕ ми цю війну розпочали з вами. Але ми її закінчимо. Бо воюємо за свою землю, свій рід. а не за бабло і дозу.
  Коментарів на свій коментар читати не буду. Тому не пихтіть даремно.
  У відповідь

  від: Анонім
  26.07.2014 02:10
  ПАНИ Алла.Ваш брат воюет за вас и тех-кто не хочет жить ,в стране дебилов и идиотов .

  від: Анонім Місто: Киев
  24.07.2014 14:01
  Может быть, что без России повстанцы не могли сбить самолет, но без Украины ТОЧНО не могли сбить, которая, как минимум, преступно допустила полеты в опасной зоне, ТОЧНО представляя уровень ОПАСНОСТИ.
  Все самые тяжелые истребления неповинных людей в этом году на пользу дорывавшейся и дорвавшейся до власти бывшей оппозиции. Стрельба с Майдана по милиции повалила Януковича, стрельба в Донбассе отвлекает народ от беззакония во всей Украине и тупизма экономической политики правительства, уничтожение Боинга резко повысило международную поддержку все того же правительства. Как то так получается, что все выдающиеся злодейства Путина и Януковича почему то им во вред, а Юле, Яценюку, Турчинову и Кличко только на пользу, с чего бы это? Между прочим в прессе проскакивала уже любопытная версия, что повстанцам, учитывая отсутствие у них дальнего наблюдения за воздушным пространством и возможности хорошо различать самолеты, была подброшена от "украинских патриотов" провокационная информация, что по маршруту сбитого гражданского Боинга будет лететь важный украинский военный рейс.
  У відповідь

  від: Василий Федерович Місто: Республика Крым
  25.07.2014 17:25
  НУ, это старая совковая промокашка "ищи того, кому это выгодно".
  Во всем остальном вранье и дезинформация.
  На всех гражданских самолётах ставиться система АЗН-В (ADS-B), которая в реальном времени передает на землю все данные о себе: модель самолёта, рейс, откуда летит, куда летит, точные высота и координаты, скорость и т.д. Все это открыто и в реальном времени поступает в интернет уже сто лет. К тому же официально распространяется информация о полёте самими диспетчерскими службами. Поэтому не нужна была никому "провокационная информация". Ещё одно: минобороны РФ никогда и никому бы не позволила бы пустить хоть одну ракету с таких систем как Бук, С-200 и т.д. бес согласования. Третье: там была РЛС в добавок к самоходной установке с ракетами (которая и сама имеет встроенную РЛС). Генералы ГШ ВС РФ разработали план сбить самолёт и успешно его реализовали, перевалив ответственность то ли на Украину, то ли на своих наемников, посланных на восток Украины - это не важно, для них все - мясо в деле Великой Империи.
  У відповідь

  від: Василий Федерович Місто: Республика Крым
  25.07.2014 17:42
  Пустить ракету из Бук это как пустить ракету Тополь-М.
  У відповідь

  від: Олександр Місто: Київ
  25.07.2014 07:56
  По - перше по цьому коридиру літає багато міжнародних лайнерів (за тиждень більше 10-и рейсів). По - друге висоти 10000м і більше вважаються безпечними для цивільних авіарейсів. Як відомо на землі стріляють не тільки в Україні: це і Сирія, і Палестина, Афганістан, і Пакистан, на Філіпінах, в Африці. Але ніде в світі люди, що постачають зброю терорисьтам не догадались поставити обладнання, яке достає до 20000 (і більше) метрів. Яскравий приклад Ізраїль. Хамас обстрілював ракетами Тель-Авів, а аеропорт приймав міжнародні рейси, і вже після української трагедії почали вводити обмеження, і то не Ізраїльська влада, а міжнародні авіаперевізники. По - третє цей рейс літав південніше, але в той день на півдні були грози, і диспечери повели північним коридором (цей коридор не був новинкою для пілотів вони літали там не раз). Можна було пустити рейс ще південніше, але ІКАО заборонила польоти над Кримом. Так, що все виглядає логічно. І не треба шукати "в гамні шкварку", а краще признатись, що "зтупили" і збили не того. В цьому і полягає жотстока правда. До речі по данних космічної розвідки РФ на шляху боїнга було розміщено три комплекси "Бук" українських військових, але іронія долі в тому, що вони всі розміщені в зоні контролю сепаратистів (це офіційна інформація). Других комплексів протиповітряної оборони українських військових на Сході України немає. І цікаво, як могли з них пускати ракети українські війскові? (коли територія контролюється вогором). На рахунок підстави. Українські авіадиспечери "вели" літак з Заходу на Схід. Це їхня робота за яку вони отримують гроші (і держава теж). "Гадити" собі не було ніякої логіки, бо якщо це виявиться, то Україна опиниться в повній ізоляції. А це "смерть " країни, і міжнародний трибунал владі. І якраз логічно виглядають дії сепаратистів. Вони вихопили кусочок траси польоту - на радарі появився літак. Що за літак вони не знали, і подумати не могли, що тут міжнародний коридор. По їхній логіці: "ну хто тут може літати крім укрів?". От і збили, ще й сперва потішались. А птім дійшло, а сміливості признатись нема. Та і яка сміливість, коли вони бояться "правого сектора", який отримав менше 1% голосів виборців. Цікаво, а якби була підтримка ну скажемо 5%, щоб тоді було . Напевне локальний ядерний конфлікт ну ніяк не менше.
  У відповідь

  від: nn Місто: n
  24.07.2014 14:48
  у подсудимого нет ни грамма раскаяния. в данном случае наказание должно быть максимальным.

  від: Виктор Стаценко Місто: Херсон
  24.07.2014 11:33
  Исходя из реальных данных, предоставленных космической и радиоэлектронной разведкой русских , и упорным нежеланием США предоставить мировой общественности свои данные, а так же прямо таки ПОТОКОМ дешевых фальшивок от СБУ разоблаченных российскими экспертами и упорным нежеланием западных "экспертов" их исследовать - ВЫВОД ОЧЕВИДЕН!
  Это наши криворукие дебилы по привычке всадили ракету в пассажирский самолет!
  А может они были и не криворукие вовсе и не дебилы? ...
  У відповідь

  від: Василий Федерович Місто: Республика Крым
  25.07.2014 17:27
  Дело в том, что на снимках прямые доказательства что это ракету пускали проф. военные из ВС РФ, США не хотят начинать войны с ядерной державой из-за 298 человек. Советские рашисты добились своего - их теперь боятся во всем мире как сумасшедших.
  У відповідь

  від: Olga Місто: ukraine
  25.07.2014 00:21
  Доводы России НЕубедительны и НЕ подтверждены фактами! Мне стыдно за тех, хто верит дешевым фальшивкам ФСБ, которые опровергает весь мир, а поддерживают лишь друзья террористов и сторонники росийско-путлеровского фашизма. И это - железобетонно!
  У відповідь

  від: Міла Місто: Київ
  24.07.2014 12:23
  Ну як можна довіряти "доказам" Раші, якщо вони міняються щодня. Не пройшло одне - наваляли інше. У правди одне обличчя, а у брехні безліч.А тим часом кількість збитих наших літаків неухильно зростає. Мабуть їх з рогатки збивають "мирное население". Поки росіяни , а разом з ними і етнічні українці, що живуть в Росіїї, будуть підтримувати фашизм російський, ця кров на на їхніх руках.
  У відповідь

  від: Виктор Стаценко Місто: Херсон
  24.07.2014 13:25
  Як можна довіряти доказам Раші ?
  Та запросто если эти докази убедительны и подтверждены фактами!
  Мне стыдно за наше провинциальное СБУ - лучше бы вообще молчали и не позорились чем заниматься подделкой дешевых фальшивок.(((
  А если бы западные хозяева нашего режима были не согласны с этими доказами - они бы их опровергли.
  Но не опровергают! И этому может быть только одно единственное объяснение - эти докази железобетонны!

  від: где переговоры диспетчера Місто: где спутниковые снимки
  24.07.2014 10:42
  Где запись переговоров украинского диспетчера?
  Где спутниковые снимки с места события?
  ГДЕ ФАКТЫ?
  Хватит скрывать от людей правду!
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ