25 травня 2016, Київ 00:30

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Суд розгляне заборону Комуністичної партії

  Лідер комуністів Петро Симоненко
  Лідер комуністів Петро Симоненко

  Окружний адміністративний суд міста Києва сьогодні розпочне розгляд справи за позовом Міністерства юстиції України до політичної партії «Комуністична партія України». Про це повідомляє офіційний сайт міністерства.

  Мінюст 8 липня звернувся до суду з прохання про заборону діяльності цієї партії. За інформацією міністра юстиції Павла Петренка, доказова база протиправної діяльності КПУ складає 129 сторінок, містить відео- та аудіоматеріали.

  Міністр повідомив, що зібрані факти свідчать про сприяння представників КПУ окупації Криму Росією, про їхню причетність до постачання зброї і фінансування бойовиків на сході України, а також до проведення сепаратистських референдумів у Луганській і Донецькій областях.

  Лідер комуністів Петро Симоненко назвав намагання заборонити КПУ «мракобіссям і боротьбою проти інакомислення».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Alex Місто: Dnepropetrovsk
  24.07.2014 11:55
  Суд не только над КПУ, а ещё и над КАЖДЫМ её функционером (а, так же, и над каждым "отличившимся" членом), как участником преступной организации, и запрет коммунистической символики и идеологии!

  від: Ю Місто: ДОНЕЦЬК
  24.07.2014 09:39
  НЕОБХІДНО ЗАБОРОНИТИ В УКРАЇНІ НЕ ТІЛЬКИ КОМПАРТІЮ
  А Й КОМУНІСТИЧНУ ІДЕОЛОГІЮ НАЗАВЖДИ. КОМПАРТІЯ
  В УКРАЇНІ ЦЕ ПРЯМІ ПОДСТИЛКИ КОМПАРТІЇ РОСІЇ.
  ЗА 70 РОКІВ КОМПАРТІЯ ОРГАНІЗУВАЛА 120МЛН ВБИВСТВ
  В ТОМУ ЧИСЛІ ТРЕТИНА З НИХ ЦЕ УКРАЇНЦІ.
  ЗАБОРОНИТИ КОМПАРТІЮ В УКРАЇНІ ЯК ПОСІБНИКА
  КОМПАРТІЇ РОСІЮ.

  від: ukr1960 Місто: суми
  24.07.2014 08:53
  Пусть товарищ поговорит с женами и матерями убитых и раненных силовиков Украины и узнает их мнение об инакомыслии,россагитации,притеснениях в парламенте,также об обстрелах градами братьев-словян со стороны России!Пусть слово в защиту компартии и дружбе народов,великом ленине скажет перед украинскими солдатами под Амвросиевкой или Изварино,а не с дивана,одной рукой тиская очередную молодую жену!

  від: Петр Місто: Симонини
  24.07.2014 08:27
  Чем скорее- тем лучше.Главная задача этих скотов-не построение коммунизма,а последовательное уничтожение Украины и всего украинского.Хватит эксплуатировать добрые идеи наивных утопистов Маркса и Энгельса в грязных целях.Симоненко-тот же террорист в подполье,но вреда приносит не меньше.Антигосударственная деятельность и пребывание у власти -несовместимо.А ,кто очень хочет,то пусть занимается "этим" в Москве.Это нормально.Присутствие в ВС антигосударственных деятелей противоречит здравому смыслу и на это могут смотреть только терпеливые и толерантные украинцы .Но терпение кончилось.Если они не угомонятся,то их оттуда вынесут вперед ногами.

  від: Голайда Місто: Сичеслав
  24.07.2014 08:04
  Думаю правящая верхушка в Украине не способна остановить пророссийские партии в Украине, в том числе и Симоненко с его предателями. Подтверждений этому более чем достаточно. Им проще тянуть время, в надежде на чудо проведения, чем принимать и воплощать необходимые планы.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ