26 травня 2016, Київ 09:47

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Американський сенатор Левін закликає розширити військову допомогу Україні

  Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл ЛевінГолова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл Левін
  x
  Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл Левін
  Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл Левін

  Голова комітету Сенату США з питань збройних сил Карл Левін закликає надати Україні військову допомогу у вигляді летальної зброї захисної дії, що президент США Барак Обама наразі відмовляється робити. 

  Сенатор-демократ зазначив, що допомога не може бути «провокативною», але може включати серед іншого боєприпаси та ракети «земля-повітря». 

  У вівторок Барак Обама відкинув можливість надання Україні додаткової військової допомоги. Він зазначив, що «проблема полягає не у здатності України перемогти у бою сепаратистів». 

  Левін відкинув таке пояснення. 

  «Те, що сказав президент мене не задовільняє, коли він говорить, що ми сподіваємося на мирне вирішення питання. Звісно, що ми сподіваємося», – наголосив голова комітету Сенату США з питань збройних сил. 

  Кілька республіканських законодавців уже закликали направити в Україну зброю летальної дії, але для демократів такі заяви є рідкістю. 

  У понеділок під час телефонної розмови між міністрами оборони України Валерієм Гелетеєм та США Чаком Гейґелем, Гелетей звернувся до США з проханням про «додаткову підтримку безпеки». 

  Раніше США вирішили надати Україні 33 мільйони доларів нелетальної військової допомоги (зброю несмертельної дії). Однак поки не погоджувалися надати зброю вбивчої дії.



  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Черномор Місто: Лукоморье
  31.07.2014 20:33
  Гаранты Британия и США предали Украину. Украина просто, чтобы сохранить промышленность и уберечь население, должна была бы сдаться. Вместо этого сионисты, США и Британия устраивают геноцид украинцев. Спасибо. США и Британия - воюйте! нечего загребать угли чужими руками - на чужом горбу в рай не въедешь!
  У відповідь

  від: Отто Місто: Берлин
  01.08.2014 21:46
  Друг, прежде всего эрефия подтерлась подписью ельцина на международном договоре, якобы гарантирующем терцелостность Украине в обмен на ядерные боеголовки, то есть налицо "кидок" по понятиям, происходящей из вашей помойной ямы, отсюда два вопроса: где боеголовки, стыренные нагло у суверенного государства под липовую бумагу, и второе как нам эрефия будет компенсировать нанесенные солдатней эрефии УБЫТКИ, связанные с войной? В принципе, во всем есть положительная сторона-1. договора о базировании ржавых корыт в севасе разорван предводителем эрефов, то есть крым вернете ДЕВСТВЕННО ЧИСТЫМ, без базы, и 2. Украина де юре возвращен ядерный статус, то есть мы вернулись в состяние до 1994 г. когда наша територия+ядерная держава. А как этими козырями можно сыграть в геополитике, алешка?

  від: укр
  31.07.2014 12:02
  необхідно вводити миротворчі війська,лише крім військ Росії та Америки

  від: Анонім
  31.07.2014 09:55
  Терміново потрібні вже зараз протитанкові комплекси ручні FGM-148 Javelin для боротьби з танками КАМАЗами сміття Градами та Буками за тиждень очистимо сміття з Донбасу й почнемо звільнення поневолених народів півдня й Кавказу від кремлівської окупаціі

  від: Герасим Місто: Харків
  31.07.2014 07:51
  «проблема полягає не у здатності України перемогти у бою сепаратистів»-на напрацювання такої аксіоми президенту Обамі знадобилося три місяці.А ще потрібна відповідь -в чому ж проблема.Проблема в слабкодухості і боягузстві Заходу,який це намагається виправдати економічними мотивами і намаганням "підсунути" ідеологічну складову в агресію Росії .Якщо порівняти Путіна з Гітлером чи Сталіном,то помітно насамперед його намагання в "космічних"масштабах пограбувати свою власну країну.Ставши самим багатим ,він захоче бути завтра самим ,самим.... Де-які українські політологи стверджують,що Путін не шизофреник,а навпаки розумна людина.Такими "злочинними інтелектами" забиті тюрми Росії і всього світу.Товаришу "Зло" місце саме там.

  від: Вася
  31.07.2014 03:10
  господин Левин - друг Украины

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ