28 червня 2016, Київ 16:10

  Політика

  Янукович і його оточення стали заручниками Путіна – Антон Геращенко

  Янукович і його оточення стали заручниками Путіна – Геращенкоi
  X
  Дмитро Шурхало
  02.08.2014
  Серед останніх ініціатив Міністерства внутрішніх справ – розробка змін до законодавства про конфіскацію майна тих, хто підтримує сепаратистів, а також – перевірка усіх луганських і донецьких міліціонерів, зокрема, на детекторі брехні. Про це, а також про настрої та наміри колишніх високопосадовців в інтерв’ю Радіо Свобода розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  Київ – Серед останніх ініціатив Міністерства внутрішніх справ – розробка змін до законодавства про конфіскацію майна тих, хто підтримує сепаратистів, а також – перевірка усіх луганських та донецьких міліціонерів, зокрема, на детекторі брехні. Про це, а також про настрої та наміри колишніх високопосадовців в інтерв’ю Радіо Свобода розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  – У себе на сторінці в мережі Фейсбук Ви написали цікаву історію про, так би мовити, нові пригоди Віктора Пшонки – колишнього генпрокурора, який зараз перебуває на території Росії, – нібито він розлучується, оформлює новий шлюб, який, очевидно, матиме фіктивний характер і метою якого буде тільки збереження статків, що були виведені з України. В яку суму МВС оцінює статки втікачів?

  Приблизно 40% палива ввозили в Україну без податків. Все це робилося за схемою Олександра Януковича та Курченка

  – Кожний втікач має свою суму, яку він вкрав у народу України. Тільки в міністра енергетики Ставицького 4 чи 6 мільйонів доларів – не пам’ятаю точно – лежали в одній з придбаних ним елітних квартир у Києві, на чорний день, так би мовити. Ці люди грабували та отримували відкати на величезні суми. Мінімум – це сотні мільйонів доларів для таких людей як Ставицький та Пшонка. У Віктора Януковича та його сина Олександра ці суми перевищували мільярди доларів. Вся країна була вимушена платити. Пам’ятаєте, коли вартість поповнення мобільного рахунку зросла на одну гривню? Це була схема сина Януковича, за якою підставні фірми-прокладки отримували від двох до трьох мільярдів гривень на рік протягом чотирьох років просто через те, що оператора мобільного зв’язку змусили продавати картки поповнення рахунку тільки фірмам сина Януковича. І це тільки одна з сотень схем, що існували. Величезні капітали створювалися на ввезенні в Україну пального без акцизу. Приблизно 40% палива ввозили в Україну без податків. Це просто колосальні суми. Все це робилося за схемою Олександра Януковича та пана Курченка…

  Саме родина Януковича та її клеврети сприяли сепаратистським рухам протягом березня та квітня. Це набуло характеру тероризму

  Готівку вони переказали вже давно чи вивезли у валізах. У них є нерухомість, є промислові підприємства, що працюють тут. Зараз Кабінет міністрів створив комісію щодо введення санкцій до осіб, що спонсорують тероризм. Ні для кого не є таємницею, що саме родина Януковича та її клеврети сприяли сепаратистським рухам протягом березня та квітня. Потім, коли це набуло характеру тероризму, хтось із них продовжив фінансування, але є і ті, хто жахнувся того, що там почалося – є люди, як ми знаємо з даних агентури, що зараз сидять в Москві в жаху через те, що коїться з їхнім рідним Донбасом.

  – Про кого саме йдеться?

  Пшонки – батько й син. Рано чи пізно їх буде покарано

  – Цього я не буду казати. А щодо Пшонки – дійсно, є заява на розлучення, що була подана в Краматорський РАГС. А любовні походеньки – це вже його особиста справа. Пшонки – батько й син – позбавлені зараз права на в’їзд в Україну, на них заведені кримінальні справи, і я думаю, що рано чи пізно їх буде покарано, або ж вони будуть змушені жити в Росії, позбавлені права на виїзд. Росія – велика країна, нехай відпочивають за Полярним колом, ловлять білих ведмедів.

  – Які є перспективи в України ці кошти повернути?

  Особа, що взяла на себе відповідальність вбивати інших і скоювати терористичні акти, має бути позбавлена майна. За рахунок цього майна ми виплачуватимемо допомогу інвалідам, сім’ям, що втратили годувальника

  – Кошти, що були вивезені в Росію готівкою, шансів повернути немає. Вони будуть витрачатися цими громадянами на відкуп від російських органів правопорядку. Ми знаємо, що зараз ФСБ та Слідчий комітет Росії активно шукає привід, як отримати від них гроші. Ті рахунки, які вони виводили, ми можемо відслідковувати. Також частина тих активів, які не встигли вивезти, наразі заморожена. Але виголошувати номери рахунків, суми – це неправильно, це таємниця слідства. В цьому питанні ведеться дуже серйозна робота. А щодо нерухомості та промислових підприємств – то ці питання вирішуються, і на майно буде накладено арешт.

  МВС виступило з ініціативою додати до 11 статей кримінального кодексу як покарання, окрім позбавлення волі, також повну конфіскацію майна

  Я також зазначу, що Міністерство внутрішніх справ виступило з ініціативою додати до 11 статей кримінального кодексу як покарання, окрім позбавлення волі, також повну конфіскацію майна. Це стосується таких статей, як тероризм, диверсія, підготовка терористичного акту, шпигунство, державна зрада, заклик до насильницького розколу України і так далі. Раніше ці статті не передбачали конфіскацію майна, але зараз, якщо їх затвердить Верховна Рада – а ми сподіваємося, що вона їх затвердить, і якщо суд визнає, що звинувачувана особа винна в закликах до насильницького розколу України, то покаранням буде і конфіскація майна. Чому? В нас зараз гинуть сотні людей, є вже тисячі інвалідів, поранених, підриваються мости. Та особа, що взяла на себе відповідальність вбивати інших і скоювати терористичні акти, має бути позбавлена майна. За рахунок цього майна ми виплачуватимемо допомогу інвалідам, сім’ям, що втратили годувальника.

  – Ці законопроекти вже розроблені та подані до Верховної Ради?

  – Ці законопроекти вже повністю готові. Ми працюємо дуже швидко. Вони вже подані до Кабінету міністрів. Засідання Верховної Ради відбудеться 11 серпня і того дня розглядатимуться ці законопроекти. Це питання найближчої перспективи.

  – Наскільки дієвими можуть бути ці закони? Ми пригадуємо, як Верховна Рада ухвалила ще навесні низку законів про посилення відповідальності за заклики до розвалу країни, перешкоджання руху військових і це жодним чином не вплинуло на ситуацію на Донбасі. Чи вплинуло?

  – Чому ж не вплинуло. Покажіть мені, де останній раз у нас відбирали по десять БМП, як це було в квітні? Немає прикладу. Де в нас випадки, схожі на ті, що були в березні та квітні, коли перекривали дороги, а військові дзвонили на телеканали та казали: «Нас не пускають»? Немає таких прикладів. То нащо про це говорити?

  – Зараз почалася війна.

  – Але зараз, якщо в наших десантників і відбирають якусь техніку, то відбирають в результаті запеклих боїв, а не просто так.

  – То ми говоримо про законодавче поле, а це – воєнне.

  Військові знають, якщо раптом хтось перекриватиме їм дорогу – спочатку попередили, далі – постріл в повітря, потім – під ноги. Якщо буде треба – по ногах

  – Зараз наші військові знають, що в них розв’язані руки, з точки зору закону. Якщо раптом хтось перекриватиме їм дорогу, то на здоров’я – спочатку попередили, далі – постріл в повітря, потім – під ноги. Якщо буде треба – по ногах.

  – Ви зазначили, що отримуєте інформацію від оточення Януковича. Які настрої зараз у втікачів?

  Вони розуміють, що стали заручниками Путіна, проти них будь-коли можуть відкрити кримінальні справи в Росії, забрати гроші, що в них залишилися

  – Погані. Вони розуміють, що стали заручниками Путіна, що проти них будь-коли можуть відкрити кримінальні справи в Росії, забрати ті гроші, що в них залишилися, і багато з них думають про переїзд у дружні країни типу Казахстану чи Білорусі. Але вони бояться, що за певних обставин Казахстан чи Білорусь можуть їх видати Україні.

  – Наскільки сильними залишаються наміри продовжувати фінансування війни?

  Зараз люди з оточення Януковича фінансують війну значно менше – тепер цим переймається Путін. Фінансування відбувається з таємних фондів

  – Зараз люди з оточення Януковича фінансують війну значно менше – тепер цим здебільшого переймається сам Путін та вся Російська Федерація. Путін доручив безпосередньо міністру оборони Шойгу передавати зброю в величезній кількості. Ви ж не думаєте, що якийсь прапорщик вирішує, чи передати 20 танків чи установки «Бук». Все це вирішується на найвищому рівні. А фінансування відбувається з таємних фондів Російської Федерації – в них там коштів вистачає.

  – Днями міністр внутрішніх справ Арсен Аваков порушив питання про те, що робити з міліцією, яка була на Донбасі. Україна звільняє ці території від сепаратистів, й іноді трапляються такі ситуації, що територію звільнили, а міліція, яка сидить у райвідділку, наче працює, і наче весь цей час працювала й нікуди не зникала. Що тепер очікує міліцію, яка свого часу не чинила спротиву сепаратистам?

  Не всі міліціонери переходили на бік супротивника. Є такі, що працюють, роблять вигляд, що на терористів, але насправді інформують нас

  – Давайте розділимо цю ситуацію на декілька частин. По-перше, чи згодні Ви, що відповідальність має бути персональною? Порушив закон – відповідай за це. Не можна казати, що є сотня людей – і всі порушники. Тобто, тут не йдеться про колективну відповідальність. По-друге, якщо міліціонер перейшов на сторону терористів і скоїв разом з ними злочин, за який Кримінальний кодекс передбачає покарання, він має понести це покарання – отримати строк ув’язнення, чи умовний строк, чи конфіскацію майна, чи звільнення з посади. По-третє, питання зброї. Є міліціонери, які мають дозвіл на зброю, є такі, що не мають. Наприклад, співробітники інформаційно-аналітичного відділу, які аналізують та ведуть бази даних, не можуть чинити спротиву – в них просто немає чим. То питання: чи винні вони, що колеги їх не захистили? Я вважаю, що не винні, тільки якщо потім вони не продовжили співпрацю з терористами за власним бажанням. Є співробітники міліції, які чинили опір терористам і загинули. Кілька тижнів тому в Донецьку розстріляли трьох співробітників ДАІ. В Маріуполі вбили начальника ДАІ, а начальник міської міліції, пан Андрущак, отримав важке поранення і вже третій місяць перебуває в Києві на лікуванні. Трапляється і таке, не всі міліціонери переходили на бік супротивника. Є такі, що працюють, роблять вигляд, що на терористів, але насправді інформують нас.

  – Пригадуєте, навесні Олександр Турчинов, коли ще був виконувачем обов’язків президента, у зверненні наголосив на тому, що проблеми на Донбасі обумовлені безпорадністю та саботажем з боку правоохоронних органів?

  – Так і було. Давайте подивимося на цю ситуацію з такого боку: як могла працювати міліція на Донбасі, якщо брехлива путінська пропаганда протягом десяти років її налаштовувала проти Центральної та Західної України? Адже все це почалося не вчора і навіть не на Майдані. Згадайте 2004 рік, коли по телевізорах по всіх телеканалах показували карту України з розподілом – перший сорт, другий сорт, третій сорт. Тоді-то все і почалося. І робилося це за вказівкою Путіна та його політтехнологів. Януковичу казали: «Давай розділимо країну, нехай за тебе голосує Схід, адже його більше, а Заходу – менше». І тоді в голови мешканців Донбасу заклали думку про їхню винятковість, про те, що Донбас годує Україну. Поки що останні три місяці Україна годує весь Донбас, який зараз не дає ні податків, нічого. І якось Україна живе.

  Друге питання: хто йшов працювати в міліцію на Донбасі? Ті, кого відбирала кліка Януковича. Будемо казати прямо: з 1996-го і до лютого 2014 року Донбас був під повним контролем Януковича. Навіть Кучма мав обмежений вплив на ситуацію – він віддав на відкуп Ахметову та Януковичу величезну територію з величезними ресурсами. І тому міліцію там необхідно формувати заново.

  – З одного боку Ви кажете, що їм промивали свідомість, а з іншого – є така річ, як присяга.

  Ми отримали незалежність 20 лютого, коли Янукович під тиском народного гніву втік з України. Ми будуємо заново армію, міліцію, Національну гвардію, служби безпеки

  – Я Вас прошу не порівнювати Україну зі Швейцарією чи Сполученими Штатами Америки – тими країнами, які здобули свою Незалежність в результаті революцій та війн. Фактично, ми отримали незалежність 20 лютого, коли Янукович під тиском народного гніву втік з України. І зараз ми перебуваємо на п’ятому місяці незалежності. Ми будуємо заново армію, міліцію, Національну гвардію, служби безпеки – це потрібно чітко розуміти. Я не вважаю, що Україна була незалежною з 1991 року. Вона здобула незалежність тільки зараз.

  – Що тепер буде з донецькою міліцією? Стало очевидно, що значна частина цих людей не виправдали свого призначення.

  – Так, ті, хто здавався та не чинив спротив, будуть перевірятися на детекторах брехні, буде перевірятися їх патріотизм. Скажу відверто: міліція на Донбасі має стати патріотичною. Та людина, яка не вважає Україну єдиною та незалежною, працювати в міліції та органах державної влади не повинна.

  – Хіба можна патріотизм перевірити на детекторі брехні?

  – Так. Дуже простим питанням: «Чи шкодуєте Ви, що Радянський Союз розпався? Чи хотіли б Ви повернути Радянський Союз?». І дивимося на результат. Якщо людина відповідає: «Так, я шкодую, що Радянський Союз розпався», то ця людина – не патріот.

  – Але не можна ж власну оцінку розпаду Радянського Союзу підвести під юридичну відповідальність.

  Наші спеціалісти зараз працюють в зоні АТО з детекторами брехні і перевіряють працівників міліції

  – Журналісти дуже полюбляють урвати щось з загального контексту, а потім це мусолити. Є ціла наука про те, як проводити подібні тестування. У мене є товариш, який керує відділом із 70 співробітників, що працюють з детекторами брехні. Це наука, якій присвячено багато наукових праць. І там написано, як потрібно ставити питання в залежності від мети дослідження. Наші спеціалісти зараз працюють в зоні АТО з детекторами брехні і перевіряють працівників міліції. За результатами, ще раз наголошую, ми будемо відбирати тих, хто налаштований патріотично.

  – Але Ви уявляєте ситуацію: якась людина, коли все заспокоїться, може звернутися до суду, в якому може виграти, сказавши: «Мене звільнили без належних підстав, питання про Радянський Союз не підпадає під юридичну площину»?

  – Щоб було ще простіше для розуміння: є ще одна дуже проста перевірка. Всім донецьким та луганським міліціонерам було віддано наказ прибути, відповідно: в Сватово і в Маріуполь для ухвалення рішень щодо подальшої роботи. Окрім жінок та співробітників, які не могли відбувати службу, ті, хто не приїхав, можуть вважатися такими, що не захотіли працювати в міліції.

  – Такий підхід виглядає більш переконливо. Чи бачите Ви вже патріотичне ядро донецької міліції, довкола якого вона буде формуватися?

  – Таке ядро є, але як і на будь-який скелет, на нього потрібно наростити м’язи. Тому, користуючись нагодою, хочу звернутися до мешканців Донецької та Луганської області, до тих, хто розуміє важливість створення нової міліції. Приходьте до міліції, влаштовуйтеся до міліції та працюйте в новій, оновленій міліції. Для того, щоб міліція на Донбасі стала хорошою, там має працювати багато хороших людей.

  – Зараз ми бачимо багато добровольчих батальйонів, які беруть активну участь в антитерористичній операції, і більшість цих батальйонів зараз у складі МВС. Яка подальша доля цих формувань?

  – Всі ті хлопці, які зараз за покликом душі та серця пішли служити до міліції, багато з яких до того ж, навпаки, мали проблеми з законом – влада їх придушувала та саджала по в’язницях, тому що вони виступали проти влади Януковича, тепер мають всі шанси залишитися працювати в міліції, Національній гвардії, прикордонній службі та допомагати нам відбудовувати нову незалежну Україну.

  – Перебуваючи в зоні АТО, чув від бійців добровольчих батальйонів, які в складі Міністерства оборони, що у багатьох із них є проблема з визнанням того, що вони є учасниками АТО та беруть участь у конфлікті. Чи є така проблема в Міністерстві внутрішніх справ?

  – Кожен працівник міліції, який прийшов до добровольчого батальйону та отримав статус працівника міліції, отримає всі необхідні документи. Є громадяни, які без оформлення беруть з собою мисливську рушницю, їдуть в зону АТО і кажуть, що вони борються з терористами – так, вони борються, але вони не отримають такого статусу, бо юридично вони не зареєстровані. Тому я закликаю всіх громадян, які ведуть партизанську війну і хочуть отримати соціальний захист – потрібно вступати до батальйонів міліції, Національної гвардії або в територіальні батальйони Міністерства оборони. Я розумію, є формальності – потрібно написати заяву, автобіографію, надати фотографії, але це необхідний мінімум бюрократії, який потрібен для керування структурами такого роду. Без цього не можна.

  – В зоні АТО доводилося чути – зокрема, в Луганській області – про певні конфлікти між місцевими громадськими активістами, добровольцями та місцевою міліцією. Чи відомо Вам про такі випадки, коли є непорозуміння між керівництвом міліції, яке звинувачують у співпраці з колишньою владою, потім у невизначених стосунках із сепаратистами…

  – Так, мені відомо про такі випадки. У нас дуже люблять розвішувати ярлики про те, що всі навколо погані. Наприклад, така ситуація: днями з’явилася інформація, що для Нацгвардії придбали КАМАЗи замість КРАЗів. І почалося – зрадники, брехуни, підтримують російського виробника. Я почав розбиратися в цьому питанні – скоро зроблю звіт на Фейсбуці: виявляється, що це – спеціальні КАМАЗи, які не виробляються в Україні. Щоб КРАЗ почав їх випускати, їх потрібно спочатку спроектувати, потім зробити – а це рік як мінімум. У нас цього часу немає. Але є завезені в Україну КАМАЗи. За них було сплачено набагато раніше ще дилерами, які ці КАМАЗи привезли. Ми купуємо їх, тому що вони потрібні вже зараз. Але ярлики вже розвішені і зняти їх дуже непросто.

  Кажуть, що керівництво Луганської міліції співпрацювало з сепаратистами. Доказів немає. А емоцій – море

  Так само й тут – кажуть, що керівництво Луганської міліції співпрацювало з сепаратистами. Доказів немає. А емоцій – море. Вибачте, але коли якийсь співробітник міліції на блокпості затримує патріота та просить його пред’явити документи, а документів немає – цей патріот дзвонить до мене та каже: «Мене не пропускають». Я дзвоню до начальника міліції, влаштовую скандал – мова зараз йде конкретно про Сватово, – і кажу: «Пропустіть людину, я його знаю, він допомагає нашим військовим». Мені передзвонюють, кажуть: «Ми його пропустимо, хороший хлопець, але Ви знаєте, що в нього немає паспорта?». Я телефоную тій людині, питаю, чому в нього немає паспорта. А він мені відповідає: «Вдома забув». А це зона АТО! І звідки співробітник міліції може знати, хто ця людина?! Я його знаю. Мені довіряє начальник міліції. Але співробітник міліції на посту в Сватово не зобов’язаний це знати. Він має перевірити паспорт, подивитися, чи не переклеєна там фотографія. До цього потрібно ставитися з розумінням.


  Дмитро Шурхало

  ShurkhaloD+rferl.org

  На Радіо Свобода – з 2008 року. Спеціалізуюсь на політиці та історії. Народився в 1976 році у Сумах. Закінчив факультет журналістики Львівського університету імені Івана Франка. Працював у газетах «Пост-Поступ», «Київські відомості», «Вечірні вісті», журналі «Власть дєнєг». Автор книжок «Українська якбитологія», «Міфи Другої світової війни» та «Скоропадський, Маннергейм, Врангель: кавалеристи-державники».
  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 
  від: Сталинград
  06.08.2014 13:29
  Сначала Украина заслала в Россию 3,5 млн. гасторбайтеров.
  Затем туда к ним сбежал их президент.
  Затем пошли валом беженцы.
  Погранцы своего тоже не упустили.
  И вот военные УВС массова стали бежать в Россию.
  Что это, как не прямая экспансия Украины против России?


  від: ОegRoman Місто: Bratislava
  05.08.2014 18:30
  На мою думку кагебістстська кровожадна гієна, під кличкою ліліпутін, коли тікатиме з Росії, має малесенький шанс "осісти" лише у Північній Кореї. Там ще в моді воєнні паради, муштра, поклонство наземним богам, карцери невірним.
  Bratislava Praha.

  від: Атан Місто: Одесса
  04.08.2014 11:12
  Одесса, одесская правоохранительная система должна быть в зоне особого внимания власти, сепаратисты притаились, но они никуда не исчезли, милиции Одессы необходима люстрация, все кадры януковича в одесской милиции сидят на тех же местах и продолжают перемещаться за взятки с места на место....

  від: Александр Місто: Москва
  04.08.2014 09:53
  Добрый день я пишу вот по какому вопросу товарищ Геращинко упомянул,что на детектори лжи сотрудников проверяют на предмет он за СССР. Если сотрудник за СССР его в органы не берут товарищ Геращинко забыл,кто дал ему образование,что СССР была мощная держава и не было межнациональных кофликтов. За упоминание СССР не брать в органы это фашизм. В годы войны плечем к плечу все народы воевали с немецким фашизмом. Я могу сказать одно пройдет время Украина и Россия опять войдут в СССР и другие республики. С товарища Геращинка мы спросим,как с понимающего. Да щас трудное время оно пройдет и Камазы будут,Мазы будут и Кразы будут. Вместе мы сила.

  від: Таука Місто: Киев
  04.08.2014 09:00
  Цитирую фрагмент этой статьи:
  "...Пам’ятаєте, коли вартість поповнення мобільного рахунку зросла на одну гривню? Це була схема сина Януковича,..."
  ---------------------------
  Ха-ха! Нет уже ни Януковича, ни его сына на арене беспредела. А деньжата с населения как собирали, так и собирают: НИКТО цену не снизил!!!! Так кому они сегодня в карман идут? И чего добился Майдан-2? Замены одних воров на других воров?

  від: euvropeec3
  03.08.2014 20:30
  Публічна діяльність радника міністра внутрішніх справ А.Авакова Антона Геращенка, на мою думку, викликає повагу. А. Аваков зробив вдалий вибір, особливо в нинішній час війни з донецькою мафією та авторитарною Росією Путіна. Законодавчі пропозиції МВС щодо посилення кримінальної відповідальності за тероризм, диверсії, заклики до розколу України підтримую повністю, як і діяльність керівництва правоохоронного органу щодо очищення своїх лав від зрадників та корупціонерів.
  Шановний Антон Геращенко! Якщо нижче зазначені законодавчі пропозицію через уряд надійдуть до парламенту з ініціативи МВС, то це певним чином позбавить нас від багатьох проблем на шляху України до демократії, європейських стандартів життя та одночасно підніме авторитет міліції в суспільстві.
  З метою забезпечення в нашій країні необхідних умов для безперешкодного та безпечного застосування громадянами конституційного права громадян на мирні протестні акції згідно 39-ї ст. Конституції Україні ( збори, мітинги, походи та демонстрації), на свободу слова та переконань необхідно значно посилити відповідальність за порушення прав громадян шляхом внесення відповідних змін в Конституцію України, в діюче законодавство та запровадити наступні мірі покарання:
  - всі міліціонери, спецпризначенці, слідчі, прокурори, члени уряду, президент, винні у побитті учасників мирних протестних акцій, журналістів або в порушенні чи обмеженні конституційного права громадян на демократичні свободи, в неприйнятті належних заходів по запобіганню злочинів проти людей, а також судді, винні у винесенні антиконституційних, неправосудних рішень, отримують за рішенням суду не менше п’яти років позбавлення волі ( у разі смерті громадянина – довічне ув’язнення) без терміну давності, амністії, помилування, з обов’язковим відбуванням покарання в місцях позбавлення волі, з повною конфіскацією майна всіх членів сім’ї та близьких родичів, довічним позбавленням права працювати в державній службі та ліквідацією спецстажу для нарахування пільгової пенсії;
  - аналогічна міра покарання застосовується до тих громадян, які вчиняють брутальні дії проти учасників мирних протестних акцій – обливання будь-якою рідиною, обкидання брудом, лайном, іншими речовинами та т.п. За обливання Юрія Луценка зеленкою в Харкові на Євромайдані винні отримали смішні 119 грн. штрафу;
  - аналогічна міра покарання застосовується до членів виборчих комісій всіх рівнів за фальсифікацію виборів, а також до осіб, винних в застосуванні адмінресурсу, правоохоронних органів, підкупу виборців, бандитів-молодиків та інших тоталітарних методів спотворення волевиявлення людей, а також до суддів за винесення неправосудних рішень щодо виборчого процесу;
  - аналогічне покарання отримують всі слідчі, прокурори та судді, причетні до винесення неправосудного упередженого рішення, позов громадянина по якому був задоволений Європейським судом з прав людини. Призначена ЄСПЛ компенсація за моральну шкоду потерпілому відшкодовується не з держаного бюджету, а за рахунок винних осіб в неправосудному рішенні.
  Якщо запропоновані зміни не будуть внесені до законодавства України, то всі наші наміри побудувати європейську державу будуть марними.


  від: Аль
  02.08.2014 22:26
  Пан Геращенко прост, как Ленин, в очередной раз наглядно показывая, что новая власть - результат бунта части олигархов ради ограбления другой части и ради наживы на бездумном и полном подчинении страны Западу, причем "демократические ценности" революционеры открыто топчут. В очередной раз идет рассказ о грабеже казны приближенными Януковича и в очередной раз непонятно, почему после прекращения этого грабежа в казне ничего не прибавилось. В очередной раз "правоохранитель" не видит ничего зазорного в деятельности самозваных провластных "партизан", в очередной раз нам рассказывают, как хорошо мы заживем. когда окончательно внедрим ограбление и жесткое уголовное преследование всех критиков и политических противников режима. После 1917 большевики ввели для своих противников репрессии в 100 раз превышавшие царские в отношении их самих, сейчас власть вынесла тот же самый урок из мягкотелости Януковича, так что через полгода - год и далее никакого антивластного Майдана не получится ни у кого, кроме как у соперничающих властных сил. Смех в том, что через довольно короткое время сама Эвропа начнет гнобить Порошенко и всю помаранчевую команду за беззаконие и нарушение гражданских прав и опять таки на этом основании никаких великих инвестиций от мирового капитала мы не дождемся. На то похоже, что негативное влияние заграницы на нашу жизнь будет все более усиливаться и долго Запад и Россия будут делить Украину, не особо вникая, чего народ здесь хочет, да и местная власть будет вести себя похожим образом - батальоны на содержании отдельных олигархов заменят партии во влиянии на государство.
  У відповідь

  від: Capone Місто: Tut
  03.08.2014 13:25
  Ваш дятлоизм "Аль" потрясающий!? С чегоб не начал,заканчиваешь штампом типа запад поделит Украину с Путиным,рано или подно!? Врёш товарисчь,этого ни когда не случися! На Западе не дураки живут,в отличии от гниловатого кремля!.Так что успокойся и сиди в своей "конторе"и не смеши публику!.

  від: Антон Місто: Київ
  02.08.2014 16:10
  Путін отримав "гарне" поповнення для свого "зоопарку" у вигляді "щурів" з бувшої української влади та мішки з золотом в придачу.
  У відповідь

  від: Дополню Ваше меткое Місто: замечание
  03.08.2014 14:16
  Уважаемый Антон!
  Все эти украинские бандюковичи - социально близкий путлеру элемент.
  У ботокса всё окружение точно такое же, что и у бандюковича.
  Сплошняком ворьё и жульё.
  Кремлёвско-лубянский пахан из питерской подворотни как огня боится оранжевой революции.
  Его поведение - настоящая истерика.

  від: Vinyk
  02.08.2014 14:35
  Ну шо за (смайлик: характерне й звичне емоційне забарвлення лексики, яке зазвичай вживають для виразливих стверджень, з частим вживанням словотворення на базі ненормативної офензивної лексики, яку в багатьох випадках нема бажання наводити в усіх подробицях дослівно, зокрема, з метою економії місця та часу)...

  То виявляється, "стокгольмський синдром" буває і в маріонеток, і в манекенів, і в барахла -- чи як тих "за заручників" охарактеризувати? Принаймні, злостити Путіна з путіністами вже значно легше: якщо їм захочеться зірвати злість на таких "за заручниках" -- то хай собі зривають, хай заручуються, одружуються, навіть хай сожитєльствують -- не шкода.

  Ще хотів згадати про маршала Малєнкова і як він намагався розділити й відділити правоохоронців окремо від політичних провокаторів. Ще хотів згадати про "систему взяття/перекладання вини", що могутньо розвинулась після катастрофи на ЧАЕС 1986 р. А місця, часу і бажання залишилось тільки на такий самий смайлик, як на початку коментаря.

  від: Nick Місто: Дніпропетровщина
  02.08.2014 13:57
  А скажіть добродії, що роблять в Верховній Раді наближені до Януковича його далеко не бідні бувші "совєтникі" такі як Анна Герман, Мірошниченко Юрій і куча других ахметовоефремовоподібних?
  Чи нова влада без їх "мудрих совєтов" теж обійтися ніяк не може???
  Шукаєте тільки тих хто уже втік, або рангом понижче, але зовсім не бачите тих, що сидять в кріслах поруч з Вами і шляються по різноманітних шоу.
  Пробачте, але від такої практично зрадницької байдужості ВР до своїх членів під час (війни) АТО дуже тхне гнилою рибою.
  У відповідь

  від: Анонім
  07.08.2014 00:08
  У Верховном совете есть люди кто служит Американским шовинистам и головорезам .Среди них радикал ляшко ,,парубий , яценюк , турчинов ,тянебок и ирина мащенко (фариан)
  Коментарі, сторінка з 2
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ