28 червня 2016, Київ 16:11

  УСІ НОВИНИ / Політика

  МЗС Казахстану спростовує отримання Пшонкою громадянства

  Віктор ПшонкаВіктор Пшонка
  x
  Віктор Пшонка
  Віктор Пшонка

  Колишній генеральний прокурор України Віктор Пшонка не звертався до офіційних органів Казахстану з клопотанням про прийом в громадянство і про отримання дозволу на проживання в цій країні, повідомив офіційний представник МЗС Казахстану Нуржан Айтмаханов.

  За його інформацією, Віктор Пшонка не значиться в списку осіб, які перетинали державний кордон Казахстану і тимчасово зареєструвалися в цій країні. Міністерство повідомляє, що за базою даних документованого населення Казахстану перевірені всі особи на прізвище Пшонка, в тому числі Пшонка Віктор Павлович, на якого «відомості про документування документами, що посвідчують особу громадянина Казахстану, відсутні».

  Раніше генеральна прокуратура України заявила про перевірку інформації про можливе отримання екс-генпрокурором країни Віктором Пшонкою громадянства Казахстану.

  Пшонка залишив Україну після відсторонення президента Віктора Януковича. В Україні його звинувачують у привласненні бюджетних коштів, зловживанні владою і хабарництві.

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Прокурор
  04.08.2014 13:31
  Тяжко бедняге. Нету места на планете ... Маскалям живой не нужен...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ