30 травня 2016, Київ 13:39

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Переселенці можуть бути мобілізовані лише добровільно – Міноборони

  x

  Переселенці зі сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням як добровольці. Про це Радіо Свобода сказав заступник начальника мобілізаційного відділу Міноборони, полковник Олександр  Правдивець.

  «По-перше це обов’язок всіх громадян України, справа всього українського народу, тому громадяни які бажають виконати свій конституційний обов’язок у добровільному порядку можуть звернутись у будь-який військовий комісаріат на території України і після відповідних перевірок вони будуть призвані на військову службу», – сказав він.

  Олександр Правдивець також додав, що військкомати у звільнених від сепаратистів регіонах Донецької та Луганської областей відновлюють свою роботу і теж проводитимуть мобілізацію.

  «Зі всіх питань, які стосуються військового обліку та відновлення документів, необхідно звертатися до військових комісаріатів на звільнених територіях, а якщо ці територіально-адміністративні одиниці знаходяться під контролем терористів, то звертатись потрібно у місто Старобєльськ – там відновлено діяльність Луганського обласного військового комісаріату, або в місто Маріуполь, де відновлено діяльність Донецького обласного військового комісаріату», – пояснив він.

  В Україні вже другий тиждень триває третя хвиля мобілізації. Згідно з даними громадської ради при Міністерстві оборони, мобілізувати планують від 50 до 60 тисяч осіб.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ПХО
  05.08.2014 07:58
  Потрібно терміново гнати в шию всю цю фсбешну продажну генеральку шоблу в Києві. Їхня основна задача винищити всіх патріотів України і залишити всю цю безмозглу масу якою можна легко маніпулювати. Все зливають, що навіть тяжко уявити як можна здати , вони і це бездарно свідомо профукають. Бридко дивитись і читати ці роздуті і сфабриковані новини з війни. Тільки завдяки відданості і патріотизму солдатиків і безмежній підтримці Народу москалі ще не ходять парадом по Києву. Зло в лямпасах сидить в Києві і керується путлером і це вже не бачить лише сліпий.

  від: AndriyRoman Місто: Lviv
  04.08.2014 23:04
  Всі переселенці діляться на 2 категорії: конкретні лугандони, яким на нас всіх ..., які хочуть лише жерти та випити, і без яких ми чудово обійдемося - то їх копати траншеї, розгрібати заміновані поля: роботи під керівництвом військових вистачить! Їм, конкретним, зброю в руки не давати.
  Є 2-га категорія - люди, по духу українцьі, які там народилися чи виросли. Їх слід озброїти, навчити і приєднати до армії в зоні АТО.
  А ось сприяти вбивству нашіх, українських молодиків , що зараз робить наше військове керівництво - це злочин. І відповість мають дати конкретні люди в найближчий час. Слід опублікувати списки нашого генералітету і хто за що відповідає. Щоб можна було завітати й до їх домівки...

  від: Игорь Місто: Черннигов
  04.08.2014 20:35
  Ну и ... же у нас власть ,те кто непосредственно виновны в поддержке терористов и сепаратистов (а их поддержка на Донбассе была есть и будет вне зависимости от результата АТО) могут не воевать за свою землю , пусть за них воюют и умирают "бандеровцы".Создается впечатление укринцев хочет уничтожить не только россия но и собственное руководство.

  від: Ярославович Місто: Украина
  04.08.2014 20:27
  Я понимаю, что ребята с остальных областей Украины защищают на востоке и своих родных. Врага не остановить- он и дальше будет переться. Но!!! Внимание! Вопрос! А мужчины с восточных областей, промолчав один раз- когда эта мразь только начинала поднимать голову, опять будут стоять в сторонке? Тогда вопрос- а зачем стране такие граждане? Нахлебников и так полно. В Россию их. Можно даже обеспечить их транспортом, один раз. Это дешевле, чем содержать их постоянно.

  від: Євген Місто: Прилуки
  04.08.2014 20:21
  усі переселенці - громадяни України! Якщо ухиляються від мобілізіції - КРІМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Чого наші діти повинні гинути за ціх боягузів?Усіх на фронт! Кров"ю спокутуватиза Лугандонію!
  У відповідь

  від: Галун Ірена Місто: Перлеберг
  04.08.2014 20:40
  Призивати тільки українців-високопосадовців, зокрема Петрика Олега Олеговича.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Крим.Реалії» | Велика гра скінчилася. М'яч на боці України  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Президент Віктор Янукович (ліворуч) і прем’єр Микола Азаров. Київ, 13 грудня 2013 року

  Аудіо «Чорна каса» Партії регіонів чи «чорна мітка» колишній владі?

  Документи тіньової бухгалтерії колишньої партії влади оприлюднюють одночасно журналісти-розслідувачі, колишні та нинішні депутати й посадовці 

  Крайній блок-пост українських військових на дорозі до Донецька неподалік Авдіївки, березень 2016 року

  Аудіо Бої на сході України стають більш контактними

  За останній тиждень травня українські військові зазнали найбільших за останній рік втрат 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ