30 червня 2016, Київ 07:55

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Переселенці можуть бути мобілізовані лише добровільно – Міноборони

  x

  Переселенці зі сходу можуть бути мобілізовані лише за власним бажанням як добровольці. Про це Радіо Свобода сказав заступник начальника мобілізаційного відділу Міноборони, полковник Олександр  Правдивець.

  «По-перше це обов’язок всіх громадян України, справа всього українського народу, тому громадяни які бажають виконати свій конституційний обов’язок у добровільному порядку можуть звернутись у будь-який військовий комісаріат на території України і після відповідних перевірок вони будуть призвані на військову службу», – сказав він.

  Олександр Правдивець також додав, що військкомати у звільнених від сепаратистів регіонах Донецької та Луганської областей відновлюють свою роботу і теж проводитимуть мобілізацію.

  «Зі всіх питань, які стосуються військового обліку та відновлення документів, необхідно звертатися до військових комісаріатів на звільнених територіях, а якщо ці територіально-адміністративні одиниці знаходяться під контролем терористів, то звертатись потрібно у місто Старобєльськ – там відновлено діяльність Луганського обласного військового комісаріату, або в місто Маріуполь, де відновлено діяльність Донецького обласного військового комісаріату», – пояснив він.

  В Україні вже другий тиждень триває третя хвиля мобілізації. Згідно з даними громадської ради при Міністерстві оборони, мобілізувати планують від 50 до 60 тисяч осіб.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ПХО
  05.08.2014 07:58
  Потрібно терміново гнати в шию всю цю фсбешну продажну генеральку шоблу в Києві. Їхня основна задача винищити всіх патріотів України і залишити всю цю безмозглу масу якою можна легко маніпулювати. Все зливають, що навіть тяжко уявити як можна здати , вони і це бездарно свідомо профукають. Бридко дивитись і читати ці роздуті і сфабриковані новини з війни. Тільки завдяки відданості і патріотизму солдатиків і безмежній підтримці Народу москалі ще не ходять парадом по Києву. Зло в лямпасах сидить в Києві і керується путлером і це вже не бачить лише сліпий.

  від: AndriyRoman Місто: Lviv
  04.08.2014 23:04
  Всі переселенці діляться на 2 категорії: конкретні лугандони, яким на нас всіх ..., які хочуть лише жерти та випити, і без яких ми чудово обійдемося - то їх копати траншеї, розгрібати заміновані поля: роботи під керівництвом військових вистачить! Їм, конкретним, зброю в руки не давати.
  Є 2-га категорія - люди, по духу українцьі, які там народилися чи виросли. Їх слід озброїти, навчити і приєднати до армії в зоні АТО.
  А ось сприяти вбивству нашіх, українських молодиків , що зараз робить наше військове керівництво - це злочин. І відповість мають дати конкретні люди в найближчий час. Слід опублікувати списки нашого генералітету і хто за що відповідає. Щоб можна було завітати й до їх домівки...

  від: Игорь Місто: Черннигов
  04.08.2014 20:35
  Ну и ... же у нас власть ,те кто непосредственно виновны в поддержке терористов и сепаратистов (а их поддержка на Донбассе была есть и будет вне зависимости от результата АТО) могут не воевать за свою землю , пусть за них воюют и умирают "бандеровцы".Создается впечатление укринцев хочет уничтожить не только россия но и собственное руководство.

  від: Ярославович Місто: Украина
  04.08.2014 20:27
  Я понимаю, что ребята с остальных областей Украины защищают на востоке и своих родных. Врага не остановить- он и дальше будет переться. Но!!! Внимание! Вопрос! А мужчины с восточных областей, промолчав один раз- когда эта мразь только начинала поднимать голову, опять будут стоять в сторонке? Тогда вопрос- а зачем стране такие граждане? Нахлебников и так полно. В Россию их. Можно даже обеспечить их транспортом, один раз. Это дешевле, чем содержать их постоянно.

  від: Євген Місто: Прилуки
  04.08.2014 20:21
  усі переселенці - громадяни України! Якщо ухиляються від мобілізіції - КРІМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ! Чого наші діти повинні гинути за ціх боягузів?Усіх на фронт! Кров"ю спокутуватиза Лугандонію!
  У відповідь

  від: Галун Ірена Місто: Перлеберг
  04.08.2014 20:40
  Призивати тільки українців-високопосадовців, зокрема Петрика Олега Олеговича.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ