29 червня 2016, Київ 15:39

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Москві відбудеться акція пам'яті за загиблими на сході України

  x

  У Москві сьогодні ввечері відбудеться акція пам'яті за загиблими на сході України. Захід матиме назву «Вечір пам'яті і скорботи».

  Влада російської столиці двічі відмовляла у проведенні заходу, який спочатку планувався як антивоєнний марш. 

  Після другої відмови активісти вирішили вийти на Пушкінську площу з квітами та дитячими малюнками проти війни, без плакатів і транспарантів.

  Там же активісти, в числі яких представники російського комітету солідарності з Майданом, збиратимуть листи підтримки українцям, які загинули в результаті збройного конфлікту з сепаратистами. Потім активісти планують піти до посольства України для передачі цих листів. Біля стін українського дипломатичного представництва збираються покласти квіти і поставити свічки. 

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Oksana Місто: Чернівці
  12.08.2014 10:33
  Повинна бути ще й вимога до уряду та президента : НЕГАЙНО ПЕРЕСТАТИ ФІНАНСУВАТИ БАНДУ ГІРКІНА , ІНШИХ БАНД ТА ВИВЕДЕННЯ ЇХ З ТКРИТОРІЇ УКРАЇНИ!

  від: Олег Місто: Киев
  12.08.2014 10:04
  эта статья для тех, кто уже полностью отрешился от русского как братского народа. здесь я не оправдываю отморозков, которые кончают нашу страну на востоке ради власти путинского режима. это убогие, безграмотные и зомбированные люди. Слава Украине!!!

  від: Михайло Місто: Ужгород
  12.08.2014 08:52
  Росіян, які тверезо мислять і підтримують у цей важкий час Україну, дотепер сприймаю як СВОЇХ БРАТІВ!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак

  Фотогалерея У зоні бойових дій на сході України загинув оперний співак Василь Сліпак

  Василь Сліпак був солістом Паризької опери, але повернувся в Україну з початком російської агресії. На схід України він пішов добровольцем 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ