27 травня 2016, Київ 13:17

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Проти екс-міністра оборони Єжеля порушили кримінальну справу

  Екс-міністр оборони України Михайло ЄжельЕкс-міністр оборони України Михайло Єжель
  x
  Екс-міністр оборони України Михайло Єжель
  Екс-міністр оборони України Михайло Єжель

  Генеральна прокуратура пред’явила звинувачення колишньому міністру оборони України Михайлу Єжелю. Про це повідомив генеральний прокурор України Віталій Ярема. За його словами, це відбулося у рамках розслідування кримінальних проваджень щодо знищення тилового забезпечення української армії.

  «Ми висунули підозру кілька днів тому колишньому міністру оборони Єжелю. Кваліфікація починається з 401 статті (невиконання наказу) і закінчується статтею 403. Це глава Кримінального кодексу, що регламентує військові злочини, залучення до відповідальності осіб, які вчинили військові злочини. Там ціла низка статей, за яким ми відкрили кримінальні провадження», – зазначив генпрокурор.

  Ярема наголосив, що йдеться про період від 2005 до 2013 року. Він каже, що відкрито понад 50 кримінальних проваджень.

  «Ми зараз порушили кримінальні провадження за фактами доведення української армії до того стану, в якому вона перебуває зараз. Це ще 2008, 2005 роки, коли були знищені, фактично, тилові підрозділи, коли в Грузії продавали наші системи протиповітряної оборони «Бук» і кошти не надходили в державний бюджет», – каже Ярема.

  Раніше Головне управління нагляду за додержанням законів у військовій сфері також відкрило кримінальне провадження щодо того, що Міноборони за вказівкою колишнього міністра Михайла Єжеля відшкодувало за фіктивними угодами 40 мільйонів гривень комерсантам на комунальні потреби. Йдеться про те, що комерційні структури користувалися водою, електроенергією, приміщеннями Збройних сил і при цьому отримували компенсацію.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Я Місто: Україна
  14.08.2014 09:12
  Це голова Кримінального кодексу - є голова скоро вийдуть і ноги

  від: Ник Місто: Киев
  13.08.2014 21:42
  А при чем тут Ежель? Начинал все Гриценко!!!

  від: инвалид Місто: харьков
  13.08.2014 21:39
  а против юлечки не будут ничего да что мы, как заговорили а то что юлечка свистулечка творила и вносила измененмя в законы принятые верховной радой будучи премьером это ничего, взула на 30-40 тысяч каждого и люди до европейского суда доходят и только потом выплачивают а так фиг и суды признают что это незаконно но ведь не у каждого сил и терпения на это хватает вот вам пример беззакония почитайте и проанализируйте КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 14 січня 2009 р. номер 8 Київ Про внесення зміни до пункту 4 Порядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) або інвалідності особи рядового чи начальницького складу та інвалідності особи, звільненої зі служби в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформаціі вместо зарплаты грошового забезпесення выплачивать грошове утримання разница в слове а в деньгах ой-ой-ой . так что ридна ненька я своего сына служить ни за что не отправлю

  від: Анонім
  13.08.2014 21:31
  Вернуть смертную казнь!

  від: Гр. Мариупольский Місто: Ильичёвск
  13.08.2014 21:27
  Вы знаете, внучек нашей Фани Додик одновременно учится испирантом у Кивалова. Так вот Додик заявил, шо раскрыл какую-то систему, по которой должностные лица Генпрокуратуры и другие типа правоохранители публикуют заявления об их подвигах на работе. Например, эта система чем-то похожа на заявления Яши из быткомбината о том, шо пуговицы к брюкам крепче, чем он, не пришьют даже за границей. А то, шо сами брюки ни к селу, ни к городу шо спереди, шо сзади - Яша за это не в ответе. Вот так и уголовные дела шьют, шьют, а судебных решений никто так и не видит.

  від: Серж Місто: Ривне
  13.08.2014 21:20
  Вот вам и при Яныке развалили укр армию. На самом деле ее развалили при Юще-болтологе, продали все что только могли

  від: Дядько
  13.08.2014 21:15
  А цей екс-міністр громадянин РФ?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ