28 травня 2016, Київ 08:52

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  У Червоному Хресті вирішили відрядити в Україну й Росію більше співробітників

  x

  Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) додатково відправляє співробітників до Росії та України, а також розширює масштаби логістичних механізмів для доставки допомоги на територію східної України, що уражена конфліктом. Про це йдеться у повідомлені організації.

  За даними МКЧХ, чотири співробітники комітету вже присутні безпосередньо на місці стоянки російського конвою в Ростовській області, інші представники наразі прямують туди ж. Група співробітників також працює в місті Старобільськ, куди прибуло близько 50 вантажівок гуманітарної допомоги від України.

  «Нам, як і раніше, потрібні гарантії від усіх сторін, залучених до конфлікту, що нашим співробітникам буде надано можливість виконувати свою роботу безпечно і з належною повагою до наших гуманітарних принципів. Враховуючи складнощі щодо логістики та безпеки, ця операція займе деякий час, і ми закликаємо владу обох країн зробити все можливе, щоб якнайшвидше вирішити усі питання», – цитує комітет голову управління з оперативної діяльності МКЧХ в Європі та Центральній Азії Лорана Корбу.

  У комітеті нагадали, що Україна і Росія допрацьовують «важливі практичні деталі», зокрема інспекції та оформлення процедур конвою під керівництвом Росії і підтвердження виключно гуманітарного характеру вантажу.

  «Якщо і коли буде досягнута домовленість, ми почнемо працювати над доставкою цієї гуманітарної допомоги людям, що постраждали від конфлікту в східній частині України, а також до медичних та інших соціальних інституцій. З огляду на те, що цивільні особи наразі намагаються впоратися з обмеженим доступом до основних послуг, таких як постачання води та електроенергії, швидкість є нагальною», – додав Лоран Корба.

  У МКЧХ зазначили, що від початку кризи в Україні надають гуманітарну допомогу і талони для закупівель вимушеним переселенцям, а також медикаменти медичним установам в Донецькій, Луганській і Харківській областях для лікування поранених. Комітет відвідує осіб, затриманих у зв’язку з поточною ситуацією, і сподівається досягти офіційної угоди з урядом з цього приводу. Комітет також прагне відвідувати осіб, затриманих іншою стороною-учасником конфлікту.

  У повідомленні МКЧХ також ідеться, що комітет продовжує розширювати гуманітарну діяльність відповідно до ситуації у східній Україні та отримує фінансову підтримку від Фінляндії, Швейцарії, Великобританії та США, а також товариств Червоного Хреста Канади та Японії.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  17.08.2014 19:05
  Перевантажити на інший транспорт обов"язково: жоден білий камаз не повинен перетнути кордон.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Ми Разом» | Учитель-«кіборг» про школу, Савченко та Україну  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ