30 червня 2016, Київ 07:54

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Путін програє – колишній заступник держсекретаря США

  x

  Колишній заступник держсекретаря США Строуб Телботт вважає, що Росія вже не приховує свого вторгнення в Україну, але підсумком таких дій буде поразка Путіна.

  Про це він сказав під час виступу в одному з провідних американських стратегічних «мозкових центрів» – Інституті Брукінґса, який сам Телботт нині очолює.

  «Ми повинні перестати думати в термінах того, що ми робитимемо, якщо Росія фактично вторгається в Україну. Росія вже вторглася в Україну. Вони зробили це частинами – через «зелених чоловічків», і якийсь час це могло бути описано як таємнє вторгнення. Це більше не є таємним, і Путін програє, росіяни в цілому програють», – наголосив колишній заступник держсекретаря США Строуб Телботт.

  США, країни Євросоюзу та кілька інших держав світу запровадили проти Росії кілька етапів санкцій через анексію Криму і наступні дії проти України. Наразі це не змінило політику Путіна щодо Києва.

  Країни Заходу та Україна звинувачують Москву в постачанні зброї та бойовиків на Донбас. Російська влада ці звинувачення заперечує.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Глеб Місто: Крым-Украина
  22.08.2014 01:26
  Коммент Дарьи Доронюк - Киселевщина по-украински.
  (Это же как надо не любить свою страну, Украину, что бы поддакивать оккупанту!)

  від: Дарія Доронюк
  21.08.2014 09:56
  Від того що в Україні забули слова геніального політика В.Чорновола : "Україні революції не потрібні" територіально програла незалежна Україна. А якщо брати таке поняття як моральність і порядність (США цих понять взагалі не розуміє по відношенню до українського народу ) то виграла знову ж таки Росія (що дуже прикро). Адже саме після помаранчевої революції почались не тільки газові проблеми , а і тріщина між Заходом і південним Сходом України, а з вимог МВФ почалось винищення українського народу.
  У відповідь

  від: Spark Місто: España
  21.08.2014 21:38
  Можно сказать -бред сивой ко.. доронюк. Хотя по сути предательство, хотя даже не предатнльство, а работа на вражескую контору из Путиностана.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ