25 травня 2016, Київ 06:16

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Сепаратисти «ретельно охороняють» російський «гуманітарний конвой» – Чуркін

  Постійний представник Росії при ООН Віталій ЧуркінПостійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін
  x
  Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін
  Постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін

  Дорога, якою російський «гуманітарний конвой» доставляється на схід України, «ретельно охороняється» сепаратистами. Про це заявив постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін.

  «Траса для російського конвою ретельно охороняється місцевими силами самооборони (сепаратистами – ред.). Ми сподіваємося, що конвой прийде до місця призначення і за сприяння Міжнародного комітету Червоного Хреста буде розподілений нужденному населенню», – зазначив Чуркін.

  А таку велику кількість вантажівок, з яких складається «гуманітарний конвой», Чуркін пояснив необхідністю мати запас на випадок поломки.

  «Іноді ми маємо речі для підтримку. При перевезенні великої кількості вантажу, який ви хочете поставити, деякі вантажівка з дитячим харчуванням поламалися, тож ви повинні мати запасні вантажівки для доставлення цього вантажу. Коли їде 280 вантажівок, можливо це має сенс, щоб мати кілька порожніх машин, але я не знаю, якщо це дійсно так у цьому випадку», – спробував пояснити постпред Росії при ООН.

  Президент Росії Володимир Путін заявляє, що подальше зволікання із її доставкою є «неприйнятним».

  Під час розмови з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, Путін заявив, що після «очевидних провокацій» з боку України, Росія вирішила направити «конвой» за його призначенням.

  Пентагон засуджує входження російського «гуманітарного конвою» в Україну і вимагає негайно відвести вантажівки і персонал з її території.

  Входження російського «гуманітарного конвою» в Україну засудили ЄС і НАТО.

  У п’ятницю вантажівки зі складу російського «гуманітарного конвою» самостійно перетнули кордон України через пункт пропуску «Ізварине», який тимчасово перебуває під контролем бойовиків. Рух відбувається без супроводження й участі представників Міжнародного комітету Червоного Хреста і в порушення раніше досягнутих домовленостей між Україною та Росією щодо догляду й оформлення російського гуманітарного вантажу, наголосили в РНБО.

  Міністерство закордонних справ України заявляє, що ситуація з російським «гуманітарним конвоєм» є черговим кричущим порушенням Росією головних принципів міжнародного права щодо непорушності кордонів і невтручання у внутрішні справи іншої держави.

  У СБУ заявили, що рух російської колони є прямим вторгненням в Україну.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ю Місто: дон
  23.08.2014 20:51
  ИМЕННО ЭТО ОБСТОЯТЕЛЬСТВО ПОДТВЕРЖДАЕТ ЧТО
  СЕПАРАТИСТЫ И РОСИЯ ЭТО ОДНА КОМАНДА. И ОЧЕНЬ
  ОБИДНО ЧТО ЕВРОПЕЙСКИЕ СТРАНЫ ИСША КАНАДА
  КИТАЙ ЯПОНИЯ И ДРУГИЕ СТРАНЫ В ЭТОМ НЕ РАЗОБРА
  ЛИСЬ- ПОЗОР.

  від: e Місто: e
  22.08.2014 23:27
  что это за грузовики которые вдруг ломаются? Долго не обкатанная! Это перекрашенная военная техника НЗ! и вот сейчас из конюшень вывели!

  від: Luda Місто: Sac
  22.08.2014 23:03
  Хай по своїх селах розвозять ато діти дивляться голодними очима
  У відповідь

  від: Анонім
  23.08.2014 02:47
  Вы что всерьез думаете, что там гуманитарка? Это вьехал в Украину российский военный полк десантников, а может и не один + оружие+ какие-то бациллы. А назад вывезут наших пленных, детей, как Надю Савченко, заводское оборудование, + мало ли что еще награбят. Путлер ни на своих, ни тем более на чужих людей не потратится. Это кидалово и уже открытое вторжение на чужую страну. Оно так решило....+ Увидел, что и этот его план сработал. ЕС хавает, США тоже, почему бы и не воспользоваться чужой слабость, и трусостью, "харантов" Украины.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ