25 червня 2016, Київ 02:46

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Росія повторює кримський сценарій на материковій Україні – Стулік

  Речник Європейської комісії у Києві, чеський дипломат Давід СтулікРечник Європейської комісії у Києві, чеський дипломат Давід Стулік
  x
  Речник Європейської комісії у Києві, чеський дипломат Давід Стулік
  Речник Європейської комісії у Києві, чеський дипломат Давід Стулік

  Росія повторює кримський сценарій агресії на материковій Україні. Про це написав речник Європейської комісії у Києві, чеський дипломат Давід Стулік на своїй сторінці у Facebook.

  «Запам’ятайте сьогоднішній день, 27 серпня. Сьогодні почалася відкрита російська агресія на українську територію. Це правда, що ця агресія відбувалася тривалий час, починаючи з Криму, але тепер стало очевидно, кримський сценарій відбувається і на материковій Україні», – пише Стулік.

  Давід Стулік попереджає, що з російською агресією може зіштовхнутися і безпосередньо Захід.

  «Страусиний підхід найменше допоможе у цій ситуації. Завтра ми можемо зіштовхнутися з повномасштабною війною. А післязавтра ми, у деяких частинах Заходу, можемо стати суб’єктами подібної агресії», – зазначив Стулік.

  «Сьогодні ми, європейці, хто вірить у чіткі цінності, гасла і принципи, повинні усвідомити, що ми також українці», – наголошує Стулік.

  Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт заявив, що зараз на Донбасі воюють регулярні війська України та Росії.

  У середу речниця Державного департаменту США Джен Псакі заявила, що повідомлення з Донбасу свідчать, що Росія веде прямий контрнаступ у Донецькій і Луганській областях України.

  У середу в РНБО заявили, що Збройні сили Росії далі перекидають військову техніку і живу силу до прикордонних з Україною районів, насамперед до Ростовської області. Частина цих підрозділів порушила державний кордон і перебуває нині на території України.

  Україна і Захід звинувачують Росію у постачанні зброї і бойовиків на Донбас. Москва свою причетність відкидає.

  АТО на Донбасі триває від квітня.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Vinyk
  28.08.2014 11:10
  На "материку" не менше "нясок-мясок-сімпотясок", ніж на окупованій території. І всі вони вчать картинні пози для люстраційно-виборчих галопів-кадрилей, хоча й "барыню" танцюватимуть радісно -- то вже "вірність ідеалам нестримної зради", то вже "дрібномеркантильність як норма жизні". Шансів на прямий інтенсивний опір агресії мало, бо людські ресурси виснажено тими самими "нясками-мясками" для зручнішої експлуатації -- експлуататори пам'ятають як в радянські часи вони могли легко викликати роті автоматчиків, щоб "трошки підштовхнути" людей до самовідданої праці на благо тих, хто розкрадає все, що бачить. І зараз ті самі комітетські "няски-мяски" з їхніми виводками чекають коли "хтось великий і закордонний" приведе війська(свої давно пропито?), щоб навести концтабірні порядки, щоб комітетствуючі виводки могли поколіннями бавитись на "барак-канадах", наглядачі сумлінно носили їм хабар та гроші, а всі інші заткнулись, слухались і не протестували. То вже якийсь принцип цілий, який можна назвати "експлуататорством" -- шаблон "захопити видушити все, а потім -- хоч потоп".
  Одне тільки не надто ясно: якщо гуманісти поставлені експлуататорами-агресорами(різниця між ними незначна) на один рівень з експлуатованими-підкореними, якщо гуманісти відчувають співчуття, порозуміння і солідарність стосовно підкорених-експлуатованих -- то якого чорта ті гуманісти марнують стільки часу на розкішні приятельські стосунки з експлуататорами-агресорами?

  від: юрий
  28.08.2014 07:28
  введение военного положения на донбассе и прилегающих областях. закрытие границы с россией. закрытие воздушного пространства для росийских бортов.созыв совета безопасности оон. обращение за военной помощью к сша. полная военная мобилизация. только это остановит путина.
  У відповідь

  від: ПХО
  28.08.2014 08:17
  Так, але наш Петрик боїться всього і завжди. Йому вибори зараз в голові...

  від: Anti
  28.08.2014 01:57
  Путин продвигается меленькими шажочками к своей цели - созданию евроазиатской империи. Эта империя для него - навязчивая идея, цель жизни. Он боится Запада. Он прекрасно понимает, что Запад во много раз сильнее во всех отношениях. Поэтому он делает шажок и берет паузу. Внимательно наблюдает за реакцией Запада. Видит и слышит возмущенные крики и протесты и делает вывод: Ага, эти зажиревшие бюргеры кричат, но ничего не делают. Значит они боятся, значит можно продолжать свой план.
  Вот пролетели вертолеты в Крыму. Вот проехали автомобили, закрытые тентами. Вот вроде невзначай из-под тента высунули ствол автомата. Вот проехал бронетранспортер. Вот "зеленые человечки" установили свои блок-посты. Вот они заняли парламент Крыма...
  Запад терпит (на Украину он вообще не обращает внимания - ведь Путин ее силовые структуры разрушал много лет и прекрасно знает ее возможности)...
  Занят Крым. Кроме деланных возмущений ничего нет. Значит пошли дальше: Озвучен план создания марионеточной Новороссии с последующей полной ликвидацией Украины. Запад продолжает возмущаться. Значит, можно продолжать. Дальше пошли т.н. ДНР, ЛНР. Украина уперлась, начала сопротивляться. Ну ничего, будем шажочками идти дальше. Вплоть до прямого военного вторжения. И вот мы уже на пороге этого вторжения. Запад возмущается. Значит, это прямое открытое военное вторжение в Украину состоится с часу на час. Счет уже не на дни, а на часы.
  А всего то стоило г-ну Обаме позвонить Путину и сказать прямо: "Мы ЗАПРЕЩАЕМ вторжение в Украину. Вам надлежит в течение 24 часов вывести свои формирования из территории Украины и перекрыть границу. Через 24 часа 6-й американский флот будет в Черном море непосредственно прикрывать восток Украины". И ВСЕ!!! На этом все закончилось бы.
  У відповідь

  від: Кантари Місто: лампово
  28.08.2014 17:10
  Ха-ха!Позвони Обама Путину с таким заявлением и импичмент ему обеспечен с помещением в психбольницу!Не нужна Украина США в том качестве, о каком в Украине думают!Только бизнес и интересы США!
  Путин долго держал паузу, не нужен ему был и Крым и Донбасс!Жаль, что об этом никто не помнит!Можно сказать - упросили!
  У відповідь

  від: Anti
  28.08.2014 23:49
  Г-н Лампадкин. Смею напомнить, что в 2008 году российские танки отошли от Тбилиси после двух звонков Буша Медведеву и входа американских кораблей в Черное море.
  И еще. Вот интересная логика у Лампадкиных из Пропойска: они ревностно следят за соблюдением демократических норм на Западе. В тоже время гордо заявляют: нам на нужна эта гнилая дерьмократия. Вообщем раб - он и в Пропойске раб. Это напоминает историю с одним крутым папуасом. Он, будучи в Европе, увидел краник с водой на умывальнике. Понравилось. Купил такой же, дома прикрепил его на стенку своей хижины. Крутит его, а вода не течет. Плюнул и сказал: Не подходят нам эти европейские штучки.

  від: Александр Місто: Львов
  28.08.2014 01:50
  Совесть бы имели, "украинцы" хреновы. В Крыму так люди не гибли. Это война, а вы, продажные буржуйские СМИ.

  від: Глеб Місто: Крым-Украина
  28.08.2014 01:36
  Это было всем понятно, без захвата юга-востока Украины не будет нормального снабжения Крыма!
  Все думали гадали, кто же начнет Третью Мировую Войну (вот он и проявился) - для чекиста оказывается захват территорий это главная задача, нежели выстраивание мирных отношений и налаживание жизни людей!
  А там глядишь пойдет оккупация-"освобождение" и Приднестровья, Беларуси и т.д....
  ---
  Начало конца Путинского режима?

  від: Ли
  28.08.2014 01:03
  Военные действия России против Украины уже приняли такой размах, что говорить нашей власти уже о каком то АТО, по крайней мере глупо и преступно! Хватит уже врать и обманывать и себя, и народ, и западных партнеров! Началась уже ни чем не прикрытая развязанная российскими агрессорами война против Украины! Если наша власть не разорвет дипломатические отношения с Россией, официально не объявит о начале войны с Россией, и не объявит военное положение, и всеобщую мобилизацию, то этим мы очень облегчим Путину задачу захвата нашей территории коридором аж до Крыма! Ведь в сложившихся условиях сдача Мариуполя это вопрос двух-трех дней, а дальше уже Запорожская область и др. Министерство обороны Украины ничего не подготовило к такому развитию событий! Нет подготовленных укрепрайонов и узлов обороны, войска не эшелонированы, не заминирована морскими минами акватория Азовского моря! А хуже всего, что нам врут о положении под Новооазовском, Иловайском, Савур Могилой и др. - это хуже всего! Только Правда, какой бы горькой она не была! Если будет и дальше ложь в сообщениях из зоны АТО, то власть моментально потеряет кредит доверия народа, а это конец государства! Ведь представителям власти нужно твердо уяснить, что если она сдаст Восток Украины и Киев, то западнее для них уже места не будет!

  від: Ольга Місто: Харків
  28.08.2014 00:45
  Коли ми почуємо про нову стурбованість Європи? Європа за свою ницість зараз, відповість завтра. А на нашій крові знову виросте хліб для цієї ж Європи. Зрадники.

  від: Тадлта
  28.08.2014 00:44
  МЫ ЗНАЕМ, ЧТО ПУТИН ОСУЩЕСТВЛЯЕТ ПРЯМУЮ И НЕПРЯМУЮ АГРЕССИЮ ПРОТИВ УКРАИНЫ (УЖЕ 4 МЕСЯЦА!!!). ЧТО ВЫ СДЕЛАЛИ, ЧТОБЫ ПОМОЧЬ УКРАИНЕ? КРОМЕ ВАШИХ КЛОУНСКИХ ОБЕСПОКОЕННОСТЕЙ, БЕСПОЛЕЗНЫХ САНКЦИЙ, И КОНСТАТАЦИЙ ОЧЕВИДНЫХ ФАКТОВ????

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ