25 травня 2016, Київ 19:50

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Треба посилити санкції проти Росії – Ельмар Брок

  Ельмар БрокЕльмар Брок
  x
  Ельмар Брок
  Ельмар Брок

  Голова комітету Європейського парламенту із закордонних справ Ельмар Брок виступив за посилення санкцій проти Росії. Про це він заявив після екстреного засідання у Брюсселі, однією з тем якого була ситуація в Україні.

  «З огляду на розвиток подій в Україні за останню добу, ми вважаємо, що нам слід знайти можливість посилення санкцій щодо Росії», – наголосив Брок.

  Європейський парламентар зауважив, що «треба використати всі можливості для знаходження мирного рішення кризи в Україні». «Однак події останніх годин свідчать, що єдиним можливим виходом можуть бути тільки нові санкції», – зазначив Ельмар Брок.

  Він додав, що Брюссель розглядає можливість збільшення фінансової допомоги Україні – як негайної, так і на тривалий період.

  У відповідь на запитання кореспондента Радіо Свобода Ельмар Брок наголосив, що вважає санкції ЄС проти Росії дієвими. «Росія перебуває під великим економічним тиском. Там бракує інвестицій, а ті, що є, покидають Росію», – зазначив він.

  Представник Європарламенту також звернув увагу на те, що зростання економіки Росії під впливом санкцій та ембарго має негативні рейтинги.

  Щодо можливих нових обмежень з боку ЄС, які можуть бути розглянуті на позачерговому саміті голів держав та урядів 30 серпня, євродепутат каже, що, наприклад, «можливе посилення санкцій на фінансовий сектор Росії. «Зокрема, припинити все ще існуючі фінансування із західних хедж-фондів деяких російських фінансових продуктів», – зазначив Ельмар Брок.

  Раніше офіційний Київ закликав ЄС невідкладно розглянути на засіданні своєї ради 30 серпня ситуацію в Україні.    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дядько
  28.08.2014 16:52
  Цьому Панові та його колегам треба зрозуміти на кінець, що виникла загроза не лише територіальної цілісності України, але й ЄС, а також холодної зими попереду ...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Фотогалерея Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  LIVE «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ