Футбол: «Дніпро» і «Металіст» пробилися до групового раунду Ліги Європи

Дніпропетровський «Дніпро» і харківський «Металіст» пробилися до групового етапу футбольної Ліги Європи.

«Дніпро» після домашньої перемоги 2:1 над хорватським «Хайдуком» зіграв на виїзді внічию 0:0.

Харківський «Металіст» і польський «Рух» чотири тайми свого протистояння завершили з рахунком 0:0. Лише в овертаймі поєдинку, що відбувався в Києві, харків’яни з пенальті спромоглися забити єдиний гол – 1:0.

Дуже близькою до сенсації була луганська «Зоря». Команда Юрія Вернидуба, яка в Києві зіграла з голландським «Феєноордом» 1:1, вже на початку другого тайму зустрічі в Роттердамі поступалася з рахунком 0:3. Луганчани спромоглися на диво – на 80-й хвилині була вже потрібна «Зорі» нічия 3:3. Але втримати цей результат гості не спромоглися – «Феєноорд» вийшов вперед уже в доданий арбітром час – 4:3.

Жеребкування групової стадії Ліги Європи відбудеться сьогодні. Крім «Дніпра» і «Металіста», в груповому турнірі зіграє і київське «Динамо».