30 червня 2016, Київ 11:31

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Росія продовжує дестабілізувати ситуацію в Україні – Білий дім

  Речник Білого дому Джош Ернест
  Речник Білого дому Джош Ернест

  Росія продовжує дії на дестабілізацію ситуації в Україні і це для неї коштуватиме додаткових затрат. Про це заявив речник Білого дому Джош Ернест.

  «Ми бачимо продовження руху зброї та матеріалів через кордон з Росії в Україну. Ми також бачимо чіткі повідомлення, що російські війська перетинають кордон і обстрілюють позиції української армії. Ми бачимо вторгнення Росії в Україну попри те, що міжнародна спільнота засуджує це. Як наслідок, Росія ставить себе під загрозу додаткових економічних затрат, які можуть запровадити США та їхні союзники», – говорить Ернест.

  Джош Ернест наголосив, що НАТО надало переконливі свідчення щодо дії Росії на сході України.

  «Свідчення, які надали в НАТО, є переконливими. Вони показують, що Росія продовжує використовувати свої військові можливості для подальшої дестабілізації в Україні», – зазначив речник Білого дому.

  У четвер Петро Порошенко заявив про факт перебування на території України російських військ.

  НАТО оприлюднило нові супутникові знімки, які свідчать про перебування в Україні російських військ. За даними з альянсу, може йтися щонайменше про тисячу російських військових.

  Супутникові знімки НАТО підтвердили перебування російських військ в Україніi
  || 0:00:00
  ...  
   
  X
  28.08.2014
  НАТО оприлюднило нові супутникові знімки, які свідчать про перебування в Україні російських військ.

  Росія не визнає факту вторгнення її військ на територію України, хоч відповідні заяви лунали вже з боку не лише України, але й низки країн Заходу. Постпред Росії в ООН Віталій Чуркін напередодні, однак, заявив, що «в Україні є російські добровольці».  Проти Росії треба запровадити нові санкції – міністри закордонних справ ЄС

     Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Vinyk
  30.08.2014 13:13
  Полководці РФ і терористські бокопори роблять одну за другою як стратегічні, так і тактичні дурниці -- певно, їм хочеться пити чай на верандах на своїх генеральських дачах, урочисто похвалюючись тим, скількох солдатів вони запхали в землю своїми прорахунками, бо лінувались вчити військові науки, а тверезо мислити не вміли і не вміють.
  Були-б справді талановиті військові десь серед тих царистів -- то ще на початку літа провели-б жорсткий рейд, перекидаючі війська через сусідства маєтків олігархів(ті були-б не проти такої охорони від озлоблених протестуючих), чимдалі на захід, оминаючи Київ та кілька посилених вузлів(Донбас, кілька міст Півдня, густо населені та потенційно посилені залишками військ території, ...), де міг сформуватись опір агресії. Найвигідніше було-б "огорнути окупаційною ізоляцією" транспортні магістралі(шосе, залізниці, трубопроводи), уникаючи появи окупантів чи мародерів коло значних транспортних вузлів -- то найзручніший варіант контролю сполучення зондер-авангарду й тилу в напрямі "схід -- захід". Після такого проникнення могли-б "доїти Київ"(який просив-би з-за кордону допомогу в інвалюті і щедро давав-би все, за певний відкат), заодно не морочились-би щодо кордонів та бандитизму(чим звично переймався-б "Київ"). Далі окупанти оформили-б купу пропаганди про "миротворство" і розгорнули-б "антитерористичний" терор -- трошки не так, як в Чечні-Ічкерії, однак війну по шаблону все одно вести неможливо.
  Згаяли час -- "бліцен-крігец" залишиться в кремлістських фантазіях. Заодно недооцінили продажні "архів-активи", які давно й вірно служать кожному, хто вельможно покриває діяльність і дає "на службово-кишенькові потреби".
  Про продажних шкур: от з ними окупантам вже мати справу трошки невигідно. І то через багато чинників.
  Розпишу один з інтригуючих моментів, що несе загрозу для окупантів. Відомо всім, що комерційна медицина на Україні досить дешево могла знайти "бажаючих" взяти участь у "цікавих дослідах" на людях. Деякі досліди спонсорувались, курірувались і контролювались Кремлем-Лубянкою(куратори дослідів навіть не приховували звідки вони). Про досліди з ліквідації залишків хімічної зброї та про випробовування вакцин проти жахливих недугів вже десь вів -- були ще інвазійно-біологічні досліди. Тобто, людині приживляли певні паразитичні культури, які вільно існують в її тілі. Деякі з тих культур мало схильні до поширення на інших потенційних носів(мутації ланцетників, мікобактерії, вольвоксоподібні та тристатеві), тому існують тільки в заздалегідь ослабленому людському організмі під пильним наглядом дослідників -- деякі навпаки, активно поширюються та стрімко адаптуються в тілах людей(глистоподібні, мутовані штами, від герпес-подібних до гіга-амеб, кліщі, поліпоїдні, ...). Деякі з тих паразитів реагують на підвищення рівня гормонів чи б.а.р. в крові носія -- то, певно, було продовження дослідів "як вивести супер-над-людину", "як отримати повністю покірну націю", "як перетворити нижчі найбідніші касти на окремий вид людей або троглодитів". Носії ще живі, за поширенням паразитів ніхто не слідкував(хіба на папері), з носіями в контакт вступали найпродажніші шкури точно(садистські натури: полюбляють пліткувати й знущатись).
  Ото фокус буде, коли "експедиційні зондер-команди" привезуть паразитів до Кремля, і в прямому ефірі, під час церемонії нагородження, у високопоставлених лисин головнокомандування здуються запухлі мішки коло очей, а з носів посипляться хробаки прямо на церемонійні килими. Смішно? Ото Лубянка тоді посміється на кутні зуби...

  від: Світлана Місто: Тернопіль
  29.08.2014 22:54
  Росія авно воює з Україною а білий дім тільки дестабілізування ситуації бачить... всі вони признають те що їм вигідно а не правду...
  У відповідь

  від: Сергій Місто: Чикаго
  30.08.2014 08:51
  просто ніхто тут не бажає впрягатися за черговихолігархів з підмоченою репутацією
  У відповідь

  від: Сталинград
  30.08.2014 01:29
  Вляпалась ненька по самое некуда с этими друзьями (США и ЕС). Сливают ее Путину шаг за шагом.
  Похоже, Путину дан карт-бланш: делай что хочешь...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ