28 червня 2016, Київ 21:36

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Навколо Дніпропетровська створюють нове кільце блокпостів

  Навколо Дніпропетровська створюють нове кільце блокпостівi
  X
  Юлія Рацибарська
  30.08.2014
  У Дніпропетровську облаштовують нове кільце блокпостів на в’їздах у місто й підсилюють існуючі блокпости. Про це Радіо Свобода повідомили в батальйоні спецпризначення МВС України «Січеслав», бійці якого спільно з комунальними службами займаються цією роботою, а також чергують на блокпостах.

  У Дніпропетровську облаштовують нове кільце блокпостів на в’їздах у місто й підсилюють наявні блокпости, повідомили в суботу Радіо Свобода в батальйоні спецпризначення МВС України «Січеслав». Його бійці спільно з комунальними службами займаються цією роботою, а також чергують на блокпостах.

  За словами представника батальйону «Січеслав», який координує роботу блокпостів, Володимира Портянка, створення нових фортифікаційних споруд має на меті не допустити потрапляння до міста озброєних сепаратистів, диверсантів, провокаторів, а також в’їзду важкої військової техніки.

  «Це робиться спільними зусиллями Дніпропетровської облдержадміністрації, обласного управління Міністерства внутрішніх справ України, якому підпорядковується наш батальйон, і наших бійців. Тобто це спільна справа. Ми також дуже вдячні волонтерам, небайдужим людям, які допомагають у роботі самих блокпостів. Люди нам привозять провіант, екіпірування, щоб наші бійці почувались більш захищеними. Люди розуміють, що це – і їхня безпека також», – сказав Портянко.

  За його словами, на основних магістралях, які ведуть до Дніпропетровська, встановлені стаціонарні блокпости, а на шляхах, що мають другорядне значення, – мобільні, так звані «чек-пости».

  Як розповів Портянко, батальйон «Січеслав», який координує цю роботу, – це єдиний добровольчий підрозділ МВС, «кістяк» якого був сформований на основі козацьких організацій Дніпропетровщини: усі керівні посади в «Січеславі» – виборні.

  «До батальйону долучились козаки з різних міст Дніпропетровської області, а також із інших регіонів України – Херсонщини, Сумщини, Полтавщини, Львівщини, Вінниччини, Черкащини тощо. Ми взяли за основу козацькі традиції: у нас посади всі виборні. І командир батальйону, і його заступники, і командири взводів обираються бійцями. Так само вони можуть бути переобрані. І ці традиції ми збираємось підтримувати й надалі. Ми хочемо довести, що це дає результат. Це традиції наших предків, це традиції запорозьких козаків, які дуже ефективно боронили нашу землю», – сказав Володимир Портянко.

  У четвер на екстреному засіданні Ради оборони Дніпропетровської області був ухвалений план посилення обороноздатності регіону, зокрема, мова йшла про зміцнення наявних і створення нових блокпостів.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: шпк Місто: київ
  31.08.2014 00:38
  Проти кацапскої регулярної армії та армій ДНР+ЛНР НЕГУСТО.

  від: VBH Місто: Харьков
  30.08.2014 23:30
  Да , днепровцам везет . Жаль , что Харьков кажется станет новым полигоном войны - мне жаль , что мы остались вне этого кольца. А что может еще быть с городом Допы и Гепы ? Кажется , Харьков уже заочно сдали - сегодня с Допы сняли обвинения в сепаратизме.
  У відповідь

  від: Іван
  31.08.2014 07:15
  А чому ви розраховуєте на цю владу? Від них нічого доброго не дочекаєтесь ніколи. Маєте сусідів, знайомих, родичів, друзів.. Ось з ними організовуйтесь , домовляйтесь і робіть щось для власного захисту. Пригадайте, як діяли кияни взимку. Народ сила, коли виступає разом ! А ця гнила влада цього найбільше і боїться. Сидячи на кухні, Ви нічого не змінете. Удачі ! Ви все зможете ! Варта лише почати щось робити...

  від: ПХО
  30.08.2014 22:23
  А "керівництво" решти областей чекає на персональне запрошення, чи вони не передбачають ніяких сюрпризів від скаженого сусіда? А може вони готують хліб і сіль для "освободителей" ? Від "керівництва" південно-східних регіонів України можна чекати будь чого... Бандюки при владі всюди. Ніщо не змінилось в Україні, крім свідомості НАРОДУ. Та й президент вдає, що нічого не бачить. Або просто боїться щось змінювати.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ