01 червня 2016, Київ 08:27

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Прага зупиняє співпрацю з Москвою і Петербургом і готується до партнерства з Києвом

  Мер Праги Томаш Гудечек, на цьому фото 21 травня 2014 року він піднімає прапор України над мерією Праги на знак підтримки
  Мер Праги Томаш Гудечек, на цьому фото 21 травня 2014 року він піднімає прапор України над мерією Праги на знак підтримки

  Міська рада столиці Чехії Праги вирішила у вівторок зупинити партнерські відносини з російськими містами Москвою та Санкт-Петербургом, повідомив мер Праги Томаш Гудечек.

  «Свавільна атака режиму Путіна поставила під загрозу не тільки суверенітет України, але й безпеку всієї Європи», при цьому, однак, «ми залишаємось друзями російських людей, але відкидаємо імперську політику Кремля», заявив мер чеської столиці.

  Гудечек закликав також інші чеські міста підтримати його ініціативу, усвідомлюючи при цьому, що рішення празької мерії «само по собі не зупинить російської агресії».

  «Ми віримо все ж, що до нас приєднаються інші міста і це стане дієвим сигналом для громадян Росії, що політика Володимира Путіна  становить серйозну небезпеку майбутній взаємній співпраці європейських країн із Росією», – наголосив Гудечек.

  Водночас мер чеської столиці додав, що до співпраці на офіційному рівні готуються Прага і Київ. «Ми з мером Києва Віталієм Кличком готуємось укласти договір про партнерство з українською столицею», – заявив Томаш Гудечек.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Виктор Місто: Прага
  03.09.2014 12:03
  К сожалению внешняя политика неустойчива, как и мнения чехов, власти меняются быстро, никакой стратегии в отношении России нет, так что при смене мэра опять могут пойти в объятья Москвы. Не исключаю что и этот же мэр изменит свое мнение, большинство чешских политиков легко поддаются внешнему давлению (России, США, Германии, Китая ...). Так что Чехия здесь не игрок - это страна дешевого пива и инфантильности местного населения.

  від: vesna Місто: Praga
  03.09.2014 07:40
  Всем Миром против большевистско-оккупационной красной нечисти !!! Никто не хочет насильно в обьятия Пу. Неужели не видно разницу, в Евросоюз люди готовы, и рады вступить, а в их, так называемый, таможенный союз, приходится заганять танками и автоматами ! Забирайте своих союзников - Китай и Зимбабуэ, и стройте свой "светлый коммунизм" отдельно! Не мешайте людям самостоятельно выстраивать свое будущее и будущее своих детей. Сгинь нечистая сила! Аминь

  від: Станіславський Місто: Ів-Фр
  03.09.2014 02:39
  Ну наконец то, хоть пражский мэр проснулся, открыл глаза. Нет, не правильно, он осмелился скромно сообщить то о чем долго думал, не решаясь перечить батьке. Ах нет, батька то в белой руси! Хотя чешский батька солидарен с тем батькой, также виляет, как и тот наш бывший батька, который, говорят сухим из-под дождя выходил без зонта, еще тот виляльщик! Так что будте бдительны, контролируйте всяких виляльщиков, после них очень трудно выйти на правильный путь. Остепените, построже с такими. Мы прошляпили, теперь расхлебываем!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Випускники окупованої частини Донбасу. Куди поступати? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  «Заздріть мовчки»: хто фігурує у «чорній бухгалтерії» регіоналів?

  Лише впродовж кількох місяців 2012 року Партія регіонів могла витратити 66 мільйонів доларів 

  Олександр Турчинов, архівне фото (©Shutterstock)

  Турчинов заявив, що Росія на сході України системно випробовує нову зброю

  «Сподіваємось, що наші стратегічні партнери не будуть лише спостерігати за загостренням ситуації» – секретар РНБО 

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко зірвала свій портрет у Верховній Раді  

   

  Позиції бойовиків поблизу Широкина з висоти в сотню метрів  

   

  Зсув на сміттєзвалищі під Львовом – відео з дрону  

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 31 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ