28 червня 2016, Київ 17:59

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Меркель: для перемир’я в Україні Росія теж має вивести війська

  (фото з саміту НАТО, 4 вересня 2014 року)
  (фото з саміту НАТО, 4 вересня 2014 року)

  Для успіху оголошеного припинення вогню на Сході України необхідно здійснити низку процесів, серед яких – підтверджене виведення з України російських військ, «якщо вони там є», сказала сьогодні канцлер Німеччини Анґела Меркель.

  За її словами, припинення вогню не стає припиненням вогню тільки завдяки тому, що його оголосили.

  Серед інших необхідних моментів – також втілення мирного плану чи створення буферних зон під контролем спостерігачів, додала Меркель на прес-конференції на саміті НАТО у Ньюпорті у Вельсі у Великій Британії.

  Тому, заявила канцлер, можливо, що нові санкції проти Росії таки можуть бути запроваджені, але з умовою, що їх можна буде зупинити, коли стане видно, що «процес дійсно відбувається».

  Із заявами, що, попри оголошення про припинення вогню в Україні, нові санкції проти Росії все одно необхідні, виступили сьогодні, зокрема, кілька чільних британських політиків.

  Сьогодні за результатами зустрічі тристоронньої контактної групи в білоруському Мінську було оголошено, що з 18-ї години за Києвом запроваджується режим припинення вогню і починається втілення мирного плану президента Петра Порошенка. Українські війська вже припинили бойові дії.

  Керівники країн ЄС на саміті наприкінці минулого тижня домовилися, що Європейська комісія розробить пакет нових, суворіших санкцій проти Росії після того, як на Заході визнали доведеним воєнне втручання Росії в конфлікт на Сході України силами її регулярних військ. Сьогодні представники Євросоюзу мають узгодити остаточне рішення щодо цих санкцій.

  Сьогодні у Великій Британії закінчується саміт Північноатлантичного союзу, на якому становище в Україні після вторгнення до неї регулярних військ Росії було одним із головних питань. На саміті перебуває президент України Петро Порошенко, який бере участь у низці його заходів, а також багатосторонніх і двосторонніх зустрічей із керівниками країн-членів НАТО.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  06.09.2014 06:23
  Ой, как же им ВЕСЕЛО, тварям!))))
  ...пока "в АТО" массово подыхают украинские люди....и собирают НОВОЕ "пушечное мясо" для "АТО" по всей стране...
  Ой,как СМЕШНО!

  від: Владимир Місто: Днепропертовск
  05.09.2014 21:00
  а панI Меркель , не задумывалась. що, красная армия от Камчатни до южных морей всех сильней (1917-1945), поощряйте путла. получите результат на Ельбе. По истории все двоечники, и пани Меркель тоже. такое нужно уничтожать в утробе.

  від: люся
  05.09.2014 20:47
  Россия должна полностью вывести свои войска с территории Украины и прекратить обстреливать границу и приграничные земли Украины. Ворвались в наш дом и требуют перемирия. Сколько их уже было этих"перемирий"? А россияне этим временем только наращивали свое присутствие в Украине. Или им надо перемирие, чтоб ограбить то что не разрушили. Такого брехливого президента как путин мир еще не видывал. Брехунам украинцы не верят и готовятся к худшему.

  від: Юрий Місто: Днепр
  05.09.2014 20:44
  Уважаемые граждане, и ни слова об АРК Крым, Где обесчания президента, почему не решается этот вопрос в комплексе. И сегодня уже заявили, что готовы обустраивать границу с Россией и Крымом, а как же Украина едина, почему, как при Яныке суды запрещают ночью собрания граждан... Мы этого хотели и добивались я думаю нет...

  від: Макс
  05.09.2014 20:38
  Так раша ж не признает присутствие своих войск в Украине. Поэтому они останутся здесь! Или Путин признался наконец? Я что-то не слышал!

  від: nn Місто: n
  05.09.2014 20:27
  тоже это как. украина должна вывести войска со своей территории

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ