30 травня 2016, Київ 00:04

  УСІ НОВИНИ / Політика

  ОБСЄ оприлюднила підписаний у Мінську протокол (документ)

  x

  Організація з безпеки і співпраці в Європі оприлюднила в ніч на неділю текст Протоколу за результатами консультацій тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію мирного плану президента України Петра Порошенка та ініціатив президента Росії Володимира Путіна, підписаний у п’ятницю в Мінську.

  Подаємо переклад тексту, оригінал якого складений російською мовою:

  Протокол за результатами консультацій Тристоронньої контактної групи щодо спільних кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану Президента України Петра Порошенка та ініціатив Президента Росії Володимира Путіна

  За результатами розгляду і обговорення пропозицій, внесених учасниками консультацій у Мінську 1 вересня 2014 року, Тристороння контактна група у складі представників України, Російської Федерації і Організації з безпеки і співпраці в Європі досягла порозуміння щодо необхідності здійснити такі кроки:

  1. Забезпечити негайне двостороннє припинення застосування зброї.
  2. Забезпечити моніторинг і верифікацію з боку ОБСЄ режиму незастосування зброї.
  3. Здійснити децентралізацію влади, в тому числі шляхом ухвалення Закону України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей» (Закон про особливий статус).
  4. Забезпечити постійний моніторинг на українсько-російському державному кордоні і верифікацію з боку ОБСЄ зі створенням зони безпеки у прикордонних районах України і Російської Федерації.
  5. Негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб.
  6. Ухвалити закон про недопущення переслідування і покарання осіб у зв’язку з подіями, що сталися в окремих районах Донецької і Луганської областей України.
  7. Продовжити інклюзивний загальнонаціональний діалог.
  8. Вжити заходів для поліпшення гуманітарної ситуації на Донбасі.
  9. Забезпечити проведення дострокових місцевих виборів відповідно до Закону України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей» (Закон про особливий статус).
  10. Вивести незаконні збройні формування, військову техніку, а також бойовиків і найманців із території України.
  11. Ухвалити програму економічного відродження Донбасу і відновлення життєдіяльності регіону.
  12. Надати гарантії особистої безпеки для учасників консультацій.

  Учасники Тристоронньої контактної групи:

  Посол Гайді Тальявіні (підпис)

  Другий Президент України Леонід Кучма (підпис)

  Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов (підпис)

   

  Олександр Захарченко (підпис)

  Ігор Плотницький (підпис)  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Кантари Місто: лампово
  11.09.2014 20:55
  Такими высказываниями мира не получите!Донбасс никуда не денется, люди останутся те же,пусть даже часть уедет в Россию, придется с оставшимися договариваться, а не бряцать оружием.Целой Украина останется только при одном условии:сделать Донбасс процветающей и привлекательной областью, а для этого надо не разрушать , а создавать!Вряд ли украинская армия дальше захочет воевать.Логика простая: солдат из Одессы не будет умирать за Донбасс, в Одессе его ждет мир,семья и дом, а будет Донбасс в составе Украины или не будет - за это умирать не стоит!Такое вот жлобское время!Урапатриоты есть, но они давно воюют, их звать не надо.Только толку от них - одна злоба.Таких население не поддержит, а это -крах , как и показало время!

  від: Анонім
  08.09.2014 02:50
  найбільш по людяному і чесно звернутися до людей які знаходяться в Україні і не люблять Україну і хочуть Росії, то нехай їдуть у Росію, бо це Україна, Українська Земля, була, є, і буде

  від: Пророчество Місто: Киев
  08.09.2014 00:16
  Куда не кинь, везде бои. А где же перемирие? Или оно объявлялось под съезд НАТО, чтобы поляпали языками, похлопали Петю по плечам, да и свалили по-тихому? Или чтобы помочь Меркель в подрывной работе под Путина? Ну что же, тетушка Меркель, ты играешь и ты доиграешься. По европейским пророкам раннего средневековья Путин кинет тетушку, и аки зверь багряный, устремится в Европу. Именно в Германии пройдут центральные бои. В Германии останутся в живых столько людей, что смогут разместиться в одной гостинице. Путина остановят и погонят только в пределах Франции. Даже Швейцарию набег варваров затронет. Прагу Путин уничтожит прямым ядерным ударом. И США потеряют 100 млн. человек, из-за страусиной позиции Обамы. И лишь потом Россия перестанет существовать, как государство. Украине в разделе достанется юг РФ. Вот такие последствия ждет Запад в играх под Путина. Ведь он же прямо сказал, через семь лет равных РФ в вооружении в мире не будет.

  від: Анонім Місто: Анонім
  07.09.2014 22:16
  Так, документ оглядний , Порошенко навіть не підписав, а підписав Кучма з представником рос. федер.
  Ну добре, а що взамін отримає чи отримала Украіна ?
  По моєму по усіх відео видно що нашу армію і далі обстрілюють.Мирні мешканці і далі гинуть.
  Ну дотримала Украіна своє слово, утрималася від вогню,це ж всім відомо, бо видно якою зброєю воюють наші люди захищаючи свою територію, але де ті гарантіі вступру Украіни в НАТО? Це ж обіцяли Украіні.
  Чи це були пусті видумки ?
  У відповідь

  від: Микола
  08.09.2014 21:41
  той "документ" не вартий паперу, на якому писаний... хто такий кучма..??? кацапський холоп... а робиться "перемир"я" для кацапів, щоби могли провести ротацію своїх найманців і ввести в Україну нову техніку - замість знищеної... ось і вся розгадка... це вже третє "перемир"я" з одним і тим же результатом... новий спосіб ЗДАТИ Україну, батальйони і ЗСУ...

  від: Геннадий
  07.09.2014 21:51
  То, что Раша оккупировала, пусть теперь и" забеспечивает" и "проводит", и "востанавливает". Народу Даунбаса нравиться.

  від: Земляк Місто: Луганск
  07.09.2014 21:18
  Этой бумагой могут гордится дезертиры иэ дурдома,создавшие и подписавшие такую макулатуру. Насмешка над 46 моллионным народом страны Украина!. Как показало время,казалось бы весьма серьёзный документ "Будапештский меморандом" о всех гарапнтиях Украине,отказавшейся от 3 его в мире ядерного арсенала !!! На деле, о этом документе все забыли,когда РФия напала на Украину и ни кто из гарантов не собирается нас защитиь,трусливо выдумывая какие то бесконечные "аргументы"!?. А тут "создали"этот "документ о перемирии, обязующей только Украину,а не страну агрессора!?. Бандиты, с послом страны агрессора,которая и создала всю эту войну!? Со стороны Украины подписал не официальный представитель действующей власти,а бывший президент!? . Наёмники от РФ и регулярная армия россии продолжают военные действия,наплевав, в очередной раз, на все соглашения!!! "Гарантам" всё ещё не хватает доказательств,что это вторжение РФ,которое началось ещё ПОЛГОДА назад !?. Какой пример показывают "ГАРАНТЫ" всему Миру???.

  від: Дмитро - вох
  07.09.2014 18:50
  олег лодзь - я абсолютго погоджуюсь з вами , що з сторони в так званім документі офіційного підпису українського громадянина не має,

  від: Robin Місто: Lugansk
  07.09.2014 17:52
  Росфашисты пусть уберутся из Украины и будет мир безо всяких протоколов.
  У відповідь

  від: Анонім
  09.09.2014 23:01
  Американцы и их наемники пусть уберутся из Украины и будет мир .
  У відповідь

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  07.09.2014 22:00
  Полностью с Вами согласен, господин Робин!
  Повнистю з Вами погоджуюся, пане Робін!
  Bratislava Praha.

  від: Oksana Місто: Wаrszаwа
  07.09.2014 17:37
  Нiчого не змiниться. Спроби повиннi бути, але на силу діє тільки сила. Які кроки зробила Росія? Ото ж бо і воно... I не зробить!

  від: Вольф Місто: Київ
  07.09.2014 14:49
  Цей протокол це фількіна грамота, де росія?
  У відповідь

  від: Анонім
  09.09.2014 23:08
  этот протокол для вас филькина грамота , был есть и будет .для вас главное воевать , а не в мире жить.
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО ПРО ПУТІНА

  Переглянути всю прес-конференцію

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Суботнє інтерв’ю» | Суспільству плювати на Верховну Раду – Андрій Білецький  

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Відео Бій, який зараз треба витримати Савченко, значно складніший, аніж той, який був у Росії – Гайдай

  Надії Савченко пророкують конфлікти зі своєю фракцією у Верховній Раді 

  У НАБУ підтвердили отримання документів щодо «чорної каси» Партії регіонів

  Документи, які підтверджують незаконні виплати Партією регіонів готівки низці колишніх і нинішніх високопосадовців – колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак 

  Джозеф Байден і Петро Порошенко, архівне фото (©Shutterstock)

  Порошенко під час розмови з Байденом відзначив необхідність посилення санкцій щодо Росії – АП

  Тим часом лідери країн «Групи семи» узгодили продовження санкцій проти Росії і погрожують посилити їх у разі потреби 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 29 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ