28 червня 2016, Київ 08:58

  УСІ НОВИНИ / Політика

  США оголосять нові санкції проти Росії 12 вересня

  (©Shutterstock)(©Shutterstock)
  x
  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  12 серпня США оголосять нові санкції проти Росії за участь Кремля у «дестабілізації України упродовж останніх місяців». Про це заявив президент США Барак Обама.

  Обмеження стосуватимуться російських фінансового, оборонного та енергетичного секторів. За словами Обами, вони «посилять політичну ізоляцію Росії та її економічні витрати, йдеться зокрема про галузі, важливі і близькі до (президента Росії – ред.) Володимира Путіна».

  Розширення санкцій є відповіддю на «наявність російського важкого озброєння і російських військ в Україні», наголосив Барак Обама.

  Москва відкидає свою причетність до підтримки сепаратистів на українському Донбасі.

  «Якщо Росія повністю виконає свої зобов’язання, санкції можуть бути зупинені», – сказав президент США.

  У четвер президент Європейської ради Герман Ван Ромпей повідомив, що нові санкції ЄС проти Росії за її роль у дестабілізації ситуації в Україні вступлять у силу 12 вересня, але вони можуть бути послаблені чи зняті. За його словами, ЄС спостерігатиме за мирним процесом на сході України, щоб вирішити вкінці вересня, чи є позитивні зміни.

  Нові санкції Євросоюзу посилять обмеження щодо продажу зброї з російськими оборонними компаніями. Вони також включають заборону фінансування країнами ЄС російських енергетичних компаній, таких як «Роснєфть», «Транснєфть» і «Газпром нєфть».

  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров назвав ці санкції «недружнім кроком» і застеріг, що відповідь Москви буде «абсолютно пропорційною».

  Санкції були формально узгоджені у Брюсселі 8 вересня, але їхню публікацію в «Офіційному журналі» ЄС відклали, щоб дати час оцінити імплементацію режиму припинення вогню у східній Україні між Києвом та сепаратистами.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: санкции против России Місто: это как наступить себе
  11.09.2014 21:08
  санкции против России - это как самому наступить себе на яй....

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ