29 червня 2016, Київ 10:14

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Обама згадав про Україну у зверненні до американців

  x

  Президент США Барак Обама згадав про російсько-український конфлікт в оприлюдненому щойно щотижневому зверненні.

  Сполучені Штати, як і раніше, є силою, що стабілізує ситуацію у світі. Про це заявив президент США Барак Обама. Він сказав, що «американське лідерство є однією з констант у нестабільному світі».

  Обама відзначив, що Сполучені Штати мобілізовані на розв’язання найбільш нагальних світових проблем. Він підкреслив провідну роль Америки в мобілізації світової спільноти і здійсненні міжнародної кампанію з метою «порушити життєздатність і зрештою знищити» радикальне угруповання «Ісламська держава».

  Американський лідер також нагадав про роль своєї країни в об’єднанні глобальних   зусиль із приборкання «російської агресії в Україні». 

  Обама вказав і на дії США щодо стримування та боротьби з епідемією лихоманки ебола в Західній Африці, яка від грудня 2013 року забрала більше трьох тисяч життів. 

  Американський президент сказав, що люди всього світу чекають від США лідерства. «Ми приймаємо цю відповідальність», – наголосив Барак Обама.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: ЛИС Місто: МИКОЛАЇВ
  27.09.2014 14:25
  КРАЩЕ БИ ОБАМА ЗАКРИВ ФИРТАША У США , ТО ДАВНО БИ ВІЙНА В УКРАЇНІ СКІНЧИЛАСЯ !!! А АВСТРІЯКИ ПОВИННІ ЗААРЕШТУВАТИ ПІОНЕРА МІЧУРИНЦЯ -АЗІРОВА !!! ТО ВСІ ТАКІ КАЗНОКРАДИ ДАВНО БИ АПЕТИТИ ЗМЕНШИЛИ І НЕ БУЛО БИ ЧИМ СПЛАЧУВАТИ ВІЙНУ В УКРАЇНІ !! ЦЕЖ ЯСНО ЯК ДЕНЬ !!! А ТО АЛА- ЛА - ЛА -ЛА !!! А УКРАЇНА ВОЮЄ !!!

  від: просто так
  27.09.2014 13:40
  очевидно граждане Украины должны подпрыгивать от радости , шо тов. Б. Обама вспомнил про Украину?.............. государственность США напрямую зависит от победы или поражения Украины, если фюреру Путе с помощью своего коммерческого партнера Пети Порошенко удастся захватить Киев, на США как на государстве можно будет ставить большой крест , кто не дурак , я думаю сможет провести логическую цепочку

  від: DD
  27.09.2014 13:32
  Какое такое лидерство Обака? О америку ныне как о тряпку все кому не лень ноги вытирать могут. А с козлорылыми мы боремся одни, и это тебе стоило бы признать.

  від: Олег Місто: Біла Церква
  27.09.2014 13:30
  Ні сорому,ні совісті.Дуже глибоко оре цей чолов"яга,хочу нагадати йому,що час США пройшов.Опускайся на землю,бідолаха.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ