24 травня 2016, Київ 09:01

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Росія не може дозволити собі запланованої програми озброєнь – міністр фінансів

  Антон Сілуанов, архівне фотоАнтон Сілуанов, архівне фото
  x
  Антон Сілуанов, архівне фото
  Антон Сілуанов, архівне фото

  Міністр фінансів Росії Антон Сілуанов заявив сьогодні, що Москва в довгостроковій перспективі не може дозволити собі виконання запланованої раніше державної програми озброєнь.

  Як сказав міністр, виступаючи в Раді федерації – верхній палаті російського парламенту, – нинішню програму формували, виходячи з попередніх зовсім інших, оптимістичніших макроекономічних прогнозів щодо економіки і доходів бюджету порівняно з нинішнім становищем.

  Тепер, сказав він, будуть готувати нову програму озброєнь, у якій мають переглянути обсяг витрат, щоб він був «реалістичнішим», таким, який буде здатен профінансувати бюджет Росії.

  Чинний план передбачає витратити на реалізацію програми озброєнь і розвиток підприємств військово-промислового комплексу до 2020 року близько 23 трильйонів рублів (за курсом на цей час це понад 570 мільярдів доларів США). Але санкції світової спільноти проти Росії через її втручання в Україні призвели до проблем у російській економіці.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: euvropeec3
  08.10.2014 09:32
  Видатний російський письменник Ф.М.Достоєвський вважав самовпевненість головним соціальним злом Росії - самовпевнена особа за все береться відповідати та все провалює.
  Путін та його оточення створили сумнівний авторитарний режим на основі відсталої сировинної експортне орієнтованої олігархічної економіки, яка повністю залежить від кон’юнктури цін на світовому ринку сировини. За свідченнями дійсних патріотів Росії в країні нема ні розвинутої промисловості, ні науки. Безумовно, високі ціни на російські енергоносії за останні роки дали можливість Кремлю суттєво переозброїти свою армію. Самовпевнене керівництво Росії стало на шлях втілення імперських амбіцій, обравши в якості першої жертви суверенну Україну. Але віднині лавочка закрилася і надовго. Можливо назавжди. Ціни на нафту падають. Санкції проти агресора починають діяти. Світова спільнота разом зі США реагують адекватно. Тому міністр фінансів Росії змушений заявити про неможливість виконати раніше заплановану державну програми озброєнь.
  Авторитарна олігархічна корумпована Росія самовпевнено намагалася нав’язати свою агресивну волю розвинутим демократичним країнам світу, внаслідок чого опинилася в міжнародній ізоляції, в якій не перебувала ще з часів Петра. Враховуючи, що з відомих причин Росія не є та не може бути самодостатньою країною, то негативні наслідки її ізоляції в світі незабаром будуть досить відчутними. І це тільки квіточки. Останнє до відома самовпевнених дурнів як в самій Росії, так і в Донбасі, населення якого в своїй більшості підтримало сепаратизм місцевої мафії проти нової влади України та європейського вибору народу, розраховуючи на високі російські пенсії та зарплати, а зовсім не зі страху перед міфічними бандерівцями.
  Секретарь Донецької міської ради С.Богачов заявив десь через тиждень після усунення влади Януковича, що в Донбас їде 700 бандерівців і тому треба створювати загони самооборони. Коли в Донбасі почалися бойові дії проти бандитів місцевої мафії та її союзника авторитарної Росії Путіна, С.Богачов відпочивав в курортному місці Бердянську.
  За нинішнього режиму, відмови від прогресивних стандартів життя розвинутих демократичних країн світу (тому і розвинутих, що демократичні) Росію в недалекому майбутньому чекає, як мінімум, занепад, а то і розпад. З можливим загарбанням Донбасу чи іншої території України розпад Росії значно прискориться. Тільки на відміну від 1991р. крові та насильства, на жаль, вистачить на всіх і в Росії, і в Україні.
  Шановні мешканці Донбасу! Вибачте за жорстку відвертість. Але тільки об’єктивний погляд на події у вашому регіоні дасть вам можливість вилізти з прірви та стати всім нам разом на шлях демократичного розвитку з європейськими цінностями в інтересах переважної більшості Українського народу. Все інше демагогія та шкідлива самовпевненість.
  В жовтні минулого року депутат від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин в ефірі "5" телеканалу заявив, що як тільки вони прийдуть до влади, то «відносини з Росією будуть добрими за умови беззаперечного визнання її керівництвом незалежності Україні». Якщо Росія нарешті стане демократичною країною, то у мене особисто також в цьому сумнівів нема.


  від: Янкі беларускія
  08.10.2014 00:01
  ВідацЬ дарог і сартіраў, там добрых як няколі не было, так няколі і нябудзе а рабамі дурнямі люмпэнамі гулЬтаямі яна і так заўсёды занатта багата была, так і па сей дзень ва ўсём свеце даўно ўсех уперадзе ІДЗЕ..

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ