30 червня 2016, Київ 13:19

  Новини / Політика

  Російськомовні українці підтримують Київ у протистоянні з Москвою – дослідження

  Російськомовні українці можуть значно активніше, ніж вважалося раніше, підтримувати Київ у його протистоянні з Москвою і проросійськими сепаратистами. Такого висновку дійшов дослідник Брюс Етлінґ з розташованого в Гарварді Центру досліджень інтернету та суспільства.

  Науковець проаналізував україно-, англо- та російськомовні соціальні медіа, в яких ішлося про події в Україні протягом останніх 11 місяців.

  «У наших газетах і традиційних ЗМІ йшлося про те, що російськомовні зазвичай не схвалюють протестів, а україно- та англомовні такі протести підтримують, і це виявляється в соціальних медіа. Ми хотіли подивитися, чи так це насправді», – пояснив мету свого дослідження Брюс Етлінґ.

  В межах дослідження науковець проаналізував російські і українські газети, урядові веб-сайти, «Живий журнал», блоги, форуми, Twitter тощо.

  Етлінґ вважає «дуже дивним» результатом те, що значна частина російськомовного контенту з України містила підтримку протестів Євромайдану.

  «В Україні серед російськомовних 74% підтримали протести, і тільки чверть були проти», – наголосив науковець.

  Намагаючись пояснити ці результати, Етлінґ припускає, що «інтернет-користувачі, що мають доступ до соціальними медіа, є більш освіченими, мають більше ресурсів і схильні підтримувати український зв’язок із Заходом».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Козак Невада Місто: Львів
  09.10.2014 16:03
  Досладження скоріш за все свідчить про погане знання України. А погане знання України виникає через те, що Україну коментують через російські (ті, що у Росії) інформаціїні окуляри. Незнання української мови на Заході також є проблемою, на яку мало хто звертає увагу

  від: Владимир Місто: Русь
  09.10.2014 14:37
  Ой брешут! )
  Хунту -вон!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Василь Сліпак на майдані Незалежності під час прощання із загиблими бійцями «Правого сектору». 14 червня 2016 року

  Загибель воїна-співака. Він приїхав із Франції, щоб захищати Україну

  «Голос Василя Сліпака, його «Слава Україні!»… Він вже був легендою, бо не кожен оперний співак може поїхати на фронт» 

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  Вселенський патріарх Варфоломій (посередині) та лідери світових православних церков на Всеправославному соборі. Іракліон, 20 червня 2016 року

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 30 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ