24 червня 2016, Київ 23:18

  Політика

  Любителі агресії проти України Валерія і Кобзон заспівають для королеви?

  Валерія і Йосип Кобзон
  Валерія і Йосип Кобзон

  Російські музиканти мріють виступити в найпрестижнішому залі британської столиці – Королівському Альберт-холі. В березні 2013 року Григорій Лепс співав тут пісню «Я уеду жить в Лондон», у травні 2014-го ювілейний концерт в Альберт-холі дав Борис Гребенщиков. 21 жовтня у величезному залі (5000 місць) повинен відбутися концерт «Валерія і друзі». «Ми говоримо про цей виступ як про підтримку іміджу Росії», – оголосив чоловік Валерії продюсер Йосип Пригожин.

  Серед «друзів», які збираються виступати разом із Валерією, її син – Арсеній Шульгін, а також Йосип Кобзон, Стас П’єха, Валерій Меладзе і соліст Маріїнського театру Василь Герелло.

  Я не буду виступати в проросійському шоу

  Було заплановано і виступ Олега Скрипки. Проте лідер гурту «Воплі Відоплясова» відмовився брати участь в концерті. «Коли я давав свою згоду виступати, між Росією і Україною не було таких напружених відносин. Я не буду виступати в проросійському шоу», – заявив музикант. Валерія у відповідь припустила, що на Скрипку «чинить тиск СБУ».

  Тепер під питанням опинилася участь в концерті Йосипа Кобзона, а, можливо, і самої Валерії. В усякому разі, на це сподіваються автори звернення до британської влади, які вважають, що путінським пропагандистам, які підтримали агресію проти України, не місце в демократичних країнах.

  США вже багато років відмовляють Йосипу Кобзону у в’їзній візі через підозри у зв’язках із криміналом. У липні 2014 року, рішенням міністра закордонних справ Латвії Едгарса Рінкевич, Олег Газманов, Йосип Кобзон та Валерія були внесені в чорний список і не змогли брати участь в конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі. Тепер під питанням Великобританія. Один з ініціаторів збору підписів під петицією до британської влади, який живе в Лондоні, політемігрант і лідер руху «Говоріть голосніше!» Андрій Сидельников, відповів на запитання Радіо Свобода.

  – Знаю, що Ви стежите за продажем квитків на концерт в Альберт-холі. Чи добре вони розходяться?

  Андрій Сидельников на лондонській акції протесту проти російської агресії в УкраїніАндрій Сидельников на лондонській акції протесту проти російської агресії в Україні
  x
  Андрій Сидельников на лондонській акції протесту проти російської агресії в Україні
  Андрій Сидельников на лондонській акції протесту проти російської агресії в Україні

  – Одна п’ята частина залу вже точно продана, тобто тисяча квитків. Зібрати п’ятитисячний зал не світовій зірці дуже складно. Наскільки я знаю, зазвичай, коли квитки не продаються до кінця, вони роздаються через різні спільноти, людей запрошують, щоб була хороша картинка, і їм пропонують безкоштовні квитки. У цьому випадку, я так розумію, буде те ж саме, адже продати таку кількість квитків просто неможливо.

  – А реклама концерту є?

  – Дуже багато реклами, місто нею буквально завалене. І білборди, і на автобусних зупинках, і на автобусах, і на таксі... Навіть в заміських поїздах висить реклама, всередині вагонів.

  – Валерію англійці знають хоч трішки?

  Претензії є тільки до Валерії і Кобзона у зв’язку з тим, що вони пропагують путінський режим, виступають на підтримку анексії Криму, підтримали агресію Росії проти України

  – Звичайно, Валерію не знають. Вони якийсь час назад намагалася тут закріпитися, але у неї нічого не вийшло. Я не беруся судити її творчість, і взагалі ми не торкаємося творчості, це особиста справа кожного, як ставитися до того чи іншого артиста. Нас це не хвилює, ми абсолютно з інших міркувань розпочали кампанію з відмови у в’їзді Валерії та Кобзону. На концерті буде понад 10 різних артистів, там Валерій Меладзе заявлений, Стас П’єха, низка інших музикантів. До них у нас ніяких претензій немає, претензії є тільки до Валерії і Кобзона у зв’язку з тим, що вони пропагують путінський режим, виступали і виступають на підтримку анексії Криму, підтримали агресію Росії проти України. У Валерії є гомофобні висловлювання, яких вона припускалась, в тому числі, і на англійському телебаченні. Питання в тому, що люди, які пропагують злочинну, на наш погляд, діяльність російського уряду, небажані в західних країнах, і ми вважаємо, що вони повинні нести відповідальність за свої вчинки. Не можна бути двуликим: у Росії вони заявляють, що західні цінності – це погано, неправильно, не для Росії, а потім приїжджають на Захід заробляти гроші, відпочивати, купувати нерухомість.

  – Хто організовує концерт, звідки такі гроші?

  Балаклієць напряму працює з партією «Єдина Росія»

  – Я знаю зі ЗМІ, що з російського боку концерт організовує продюсер Валерії Йосип Пригожин. І які гроші там використовуються, складно сказати. Він заявляв на НТВ про те, що витрачено сотні тисяч фунтів на організацію. З англійської сторони тут є така компанія – Ensemble Productions, її очолює Ольга Балаклієць. У нас з нею давнішні розбіжності з приводу політичних процесів. Вона заявляє, що не займається ніякою політикою, але в той же час вона, напевно, єдина з організаторів публічних заходів тут, яка напряму працює з партією «Єдина Росія». У російському сегменті Лондона неоднозначно оцінюють її дії.

  – Взагалі в російськомовному Лондоні відчувається в останні місяці політичне протистояння?

  Йосип Кобзон під час засідання ДерждумиЙосип Кобзон під час засідання Держдуми
  x
  Йосип Кобзон під час засідання Держдуми
  Йосип Кобзон під час засідання Держдуми

  – Найбільше це помітно в соціальних мережах. Тому що, як правило, люди, які виступають за політику Володимира Путіна, що живуть тут, мало що можуть організувати, вони можуть тільки лаятися в інтернеті. Скільки ми робили низку публічних заходів, ніякої протидії з боку цієї частини не було, є тільки бруд в інтернеті. Ми вивішуємо інформацію про наші петиції в різних російськомовних групах у Великобританії, в «Фейсбуці», і там такі вимоги: забанити, прибрати... Але треба сказати, що в основному це роблять не російські громадяни, які живуть тут, а російськомовні з інших країн, які перебувають у Великобританії.

  – Ви отримуєте багато відгуків? В основному підтримують чи обурюються?

  – Більшість підтримує. Нам пишуть люди, які живуть в інших країнах, які готові прийняти цю естафету і займатися питанням закриття в’їзду людям, які пропагують режим Путіна.

  – НТВ представило справу таким чином, що це ваша приватна ініціатива, і прихильників у вас немає.

  – Досить поглянути на історію нашого руху і подивитися на акції, які влаштовував рух «Говоріть голосніше» у Великобританії і в інших країнах. Тому говорити про те, що я сиджу один, як сказав якийсь співак в репортажі на НТВ, що там типу дві людини зібралися, – це, звичайно, не так. Є кістяк руху, який розробляє акції, і російський Лондон нас знає прекрасно. Підтримку відчуваємо, і люди приходять на наші акції, у нас є сторінка у «Фейсбуці», можна просто подивитися на лайки, як зростає підтримка нашого руху.

  – Цікаво, що російське телебачення дуже серйозно сприйняло вашу ініціативу, НТВ починає репортаж з того, що концерт під загрозою зриву. Це дійсно так?

  – У концерті беруть участь не тільки Валерія та Кобзон, там є й інші відомі артисти. Тому мови про скасування концерту немає. Але, звичайно ж, шанси на те, що їм відмовлять у в’їзді, навіть за наявності віз, зростають з кожним днем. На цьому тижні ми відправляємо листи до Міністерства внутрішніх справ, яке візами займається. Ми відправляємо копію листа до МЗС, а також віднесемо лист в резиденцію прем’єр-міністра Девіда Кемерона, передамо його в канцелярію. Далі все буде залежати від уряду Великобританії. Ми не вимагаємо, ми не стукаємо кулаками, ми просимо, обґрунтовуємо. Як тільки ми передамо лист, він буде опублікований в інтернеті, з ним можна буде ознайомитися і зрозуміти, що ми творчість ніяким чином не зачіпаємо, а просимо просто відмовити у в’їзді цим двом виконавцям.

  – У вас уже були попередні консультації з британськими чиновниками? Знайшли якийсь відгук?

  – Так, у мене було кілька зустрічей, зустрічі плануються і на цьому тижні, ми обговорюємо ці питання, говоримо про нашу позицію і просимо допомогти нам у виконанні нашого прохання.

  – У вашому фейсбуці опублікований твіт Йосипа Пригожина, процитувати який не можу через ненормативну лексику. Це у зв’язку з чим він написав?

  Якщо вже їм так не подобається Захід, як вони про це розповідають російському споживачеві, треба бути послідовним і не їздити сюди

  – Я виставив цей твіт у себе і написав відразу, що це не на мою адресу. Це прислала мені людина, якій він це написав. Там, мабуть, якась була перепалка на тему концерту, який має відбутися в Лондоні. Але стосовно мене, треба сказати, Йосип Пригожин ніяких кроків не допускав, ні образ, нічого. Я думаю, що він цього і не зробить. Ми його взагалі не торкаємося у цьому листі, тому що він не та особа, на яку ми хочемо накласти санкції. Я, звичайно, розумію, що він переживає за свою дружину Валерію, і як продюсер він організовує цей концерт, вкладає свої кошти. Але доводиться дуже довго пояснювати кожній людині, що ми не хочемо заборонити концерт. За будь-якої погоди концерт відбудеться. А за участю Валерії і Кобзона чи ні – це вже вирішувати уряду Великобританії. Але концерт буде, люди почують всіх виконавців, які перераховані в афішах, можливо, за винятком двох... Концерт відбудеться, так що люди хай не хвилюються. Але от позицію свою ми не змінимо ні за яких обставин. Ми заявляємо, що потрібно бути послідовними у своїх діях, і якщо вже їм так не подобається Захід, як вони про це розповідають російському споживачеві, відповідно, треба бути послідовним і не їздити сюди.

  – Повідомлялося, що концерт входить в програму року Росії у Великобританії. Це не так?

  Кожен раз ловлю їх на брехні за всіма параметрами. Невже не можна говорити правду?

  – Це брехня. Достатньо зайти на сторінку «Року культури між Росією і Великобританією» і подивитися, які заходи входять в програму, а які ні. Я кожен раз ловлю їх на брехні за всіма параметрами. Невже не можна говорити правду? Це ж легко і приємно. Ми діємо виключно в законному порядку, не порушуючи жодних законів, а у відповідь ллються якісь бруд, заказуха, наклепи...

  – Цікаво, що вони вирішили запросити на концерт королеву Єлизавету...

  – Це дійсно прекрасний піар-хід продюсера Йосипа Пригожина. Ну давайте подивимося, чи прийде королева.

  Валерія і Йосип Пригожин
  Валерія і Йосип Пригожин

  Закликаємо всіх російських ЛГБТ та їхніх союзників і друзів оголосити бойкот компанії LG, закликаємо розірвати рекламний контракт із родиною співачки Валерії

  Йде збір підписів і під ще одним зверненням. Його адресат – керівництво корейської компанії LG, яка обрала своїми рекламними особами в Росії Валерію та Йосипа Пригожина. Автори петиції дають посилання на гомофобні висловлювання нових рекламних осіб LG. «Ми вважаємо абсолютно неприпустимим, щоб великі компанії заохочували будь-якого роду дискримінацію, приниження мільйонів людей і розпалювання ненависті. Публічна співпраця з людьми, які заплямували себе висловлюванням настільки ганебних поглядів, фактично означає солідарність з цими поглядами. Ми закликаємо всіх російських ЛГБТ та їхніх союзників і друзів оголосити бойкот компанії LG, повністю відмовитися від придбання її продукції. Нас багато! Ми вже змогли звільнити Охлобистіна з «Евросети». Ми вимагаємо публічних вибачень від керівництва компанії LG за вибір недостойних людей із зіпсованою репутацією в якості рекламних персонажів. Ми закликаємо розірвати рекламний контракт із родиною співачки Валерії», – йдеться у зверненні, яке підписали понад 4000 осіб.

  Оригінал матеріалу на сайті Російської редакції Радіо Свобода  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 
  від: Анонім
  14.10.2014 21:25
  Для непонятливых объясняю : Слон - это Кобзон и Валерия, ну а моськи - вы все...

  від: Анонім
  14.10.2014 21:23
  Так лает моська на Слона

  від: Вадим Місто: Київ
  14.10.2014 16:23
  Невже ЇЇ
  величність буде настільки нерозумною,що буде приймати та ще слухати цих моральних уродів?! Нізащо не повірю!!!!!

  від: Анонім
  14.10.2014 14:11
  Валерия, в костюме пуделя, улыбнуло! Дешевые "царские" клоуны .

  від: Іван Місто: Тараща
  14.10.2014 00:12
  Шановна редакціє.Доки ви ще будете показувати цього негідника Кобзона.Він у російському світі можливо колись і був співаком але тепер про цього прихвостня московського ніхто не знає і нікому він не цікавий.Та ще й співачка яка не має нічого зі співом.Це люди котрі співають в традиціях і комсомольської пісні часів СРСР.Росія їх пропагує то навіщо вони світу.Противно вже на них дивитися.

  від: Дмитро - вох
  13.10.2014 20:42
  Ця подобизна до людей так званих співаків це не співаки це крикуни Це не співаки то крикуни політичної проституції давних радянських часів, які звикли прославяти матінку рассію, мільйони долярів які витратив Путін на цю проаганду ніколи не повернеться в Росію
  політично економічно чи навіть гуманітарно,а крикунів в особах Валерії та Кобзона англійці послухають та посміються з іхного копіювання західно-єропийських артистів.

  від: Анонім Місто: Анонім
  12.10.2014 21:11
  А королева хоч знає цих співаків ?

  від: OlegRoman Місто: Bratislava
  12.10.2014 13:45
  Цей бізон-кобзон ще в дикі брєжнєвські часи ревів на всю "вєлікую срану" і славив партію с правітєльством. За межами "магущєствєннаво гасударства сери-сери" його "талант" ігнорували.
  Bratislava Praha.

  від: Александр Місто: Мукачево
  12.10.2014 13:00
  Ме скромное мнение .
  Жители лондона просто хотят увидеть и услышать живую ВАТУ .
  Вот и все.
  Это , как сходить в зоопарк подразнить обезьян.
  Главное , - падение цен на нефть ....

  від: Sveta Місто: Bristol
  12.10.2014 08:04
  Какие англичане - на таких концертах все русские, местных до 3% с натяжкой и то по приглашению русских знакомых .
  Коментарі, сторінка з 3
      Вперед 

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Лінія фронту. На межі повномасштабної війни? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ