Футбол: Україна важко здолала Білорусь

Збірна України з футболу здобула першу перемогу у відбірному циклі чемпіонату Європи 2016 року. В місті Борисові підопічні Михайла Фоменка здолали опір білорусів – 2:0.

Перемога виявилася нелегкою – «синьо-жовті» відкрили рахунок лише на 82-й хвилині, коли змусили оборонця господарів Мартиновича зрізати м’яч у власні ворота. У компенсований арбітром час дебютний гол у складі національної команди в швидкій контратаці забив Сергій Сидорчук.

Сенсаційно завершився матч у Словаччині, де місцева збірна виграла 2:1 у чинних чемпіонів Європи іспанців. У ще одному поєдинку групи С македонці на останніх хвилинах вирвали перемогу в протистоянні з командою Люксембургу – 3:2.

Словаки з шістьма очками одноосібно очолили турнірну таблицю, по три бали мають іспанці, українці та македонці, по одному – люксембуржці та білоруси.

Свій наступний поєдинок збірна України проведе в неділю, 12 жовтня, у Львові. Суперником буде команда Македонії.