25 червня 2016, Київ 06:19

  Опозиція Азербайджану мітингує за відставку президента й інтеграцію з ЄС

  На мітингу в Баку 12 жовтня 2014 року
  На мітингу в Баку 12 жовтня 2014 року

  У столиці Азербайджану Баку тисячі прихильників опозиції взяли в неділю участь у противладній демонстрації з вимогами відставки президента Ільгама Алієва, припинення репресій, звільнення політв’язнів і тіснішої інтеграції з Європейським союзом.

  Демонстрацію організувала Національна рада демократичних сил – рух за демократію об’єднаних опозиційних сил Азербайджану. Захід був дозволений, але його місцем визначили стадіон на далекій околиці міста.

  Демонстрація відбулася мирно, але її організатори заявили про очевидні, за їхніми словами, провокації з боку влади з метою дискредитувати опозицію.

  Зокрема, як повідомляє Радіо Азадлиґ, азербайджанська служба Радіо Свобода, кілька людей на демонстрації намагалися підняти чорні прапори радикального ісламістського угруповання «Ісламська держава». Організатори звернулися до поліції з проханням вивести тих людей.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Гондурас
  12.10.2014 22:31
  Алиеву надо больше показывать по тв репортажей о том, что бывает после майданов, благо , ничего не надо выдумывать, контента валом.
  Актуальне фото
  Українські танки Т-64 під час військових навчань резервістів на полігоні біля села Гончарівське на Чернігівщині

  Українські танки Т-64 під час військових навчань резервістів на полігоні біля села Гончарівське на Чернігівщині

  ФОТОЩОДЕННИК РАДІО СВОБОДА

  Світові валюти

  UAH
  USD
  0,0322
  UAH
  EUR
  0,0356
  UAH
  RUB
  0,0004

  Rates may not be current.

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ

  Популярне з інших сайтів

  Погода, Новости, загрузка...