28 червня 2016, Київ 08:57

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У МВС і обласних управліннях міліції під люстрацію потрапляють понад 80 осіб – Геращенко

  Антон ГеращенкоАнтон Геращенко
  x
  Антон Геращенко
  Антон Геращенко

  У центральному апараті МВС України й обласних управліннях міліції під люстрацію потрапляють понад 80 осіб, заявив сьогодні у Дніпропетровську радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

  «Цей список буде переданий голові МВС Арсену Авакову, а далі вже буде відбуватися процедура звільнення цих чиновників», – сказав Геращенко.

  Він також поінформував, що в цілому у відомстві найближчим часом планують реформу, яка передбачає «скорочення штату співробітників МВС, збільшення заробітної плати міліціонера та підвищення соціального статусу професії».

  «Реформа МВС передбачає передання функцій з охорони громадської безпеки місцевим органам влади: щоб питання, пов’язані з автомобільною інспекцією, патрульно-постової службою, насильством у сім’ях тощо, вирішувались на місці», – сказав посадовець.

  Він також повідомив, що у вівторок, 14 жовтня, Верховна Рада Україна розглядатиме законопроект, яким пропонується запровадження відповідальності для виборців, готових продавати свої голоси. Як зазначив радник міністра внутрішніх справ, за такі дії виборцям будуть загрожувати штрафи.

  «У деяких країнах Європи виборців за продаж голосів карають в’язницею, тому що це суспільно небезпечне діяння. Ми ініціюємо введення штрафу в розмірі 3400–5100 гривень, якщо буде доведено, що громадяни голосують за певного кандидата взамін на матеріальну допомогу від нього. Люди повинні бути відповідальними за свій вибір», – сказав він.

  16 вересня Верховна Рада України ухвалила закон про люстрацію.

  За це проголосував 231 народний депутат із 246. Перед цим депутати робили невдалі спроби ухвалити цей документ, однак він не набрав необхідної кількості голосів. У цей час протестувальники, що вимагали ухвалення закону під стінами парламенту, перекрили рух на вулиці Грушевського і підпалили шини.

  За словами прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, під дію закону про люстрацію потрапляють близько мільйона чиновників.

  Минулого тижня президент підписав цей закон, але він іще офіційно не оприлюднений і відтак не набув чинності.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: люстратор Місто: київ
  13.10.2014 18:28
  Цю заяву слід розглядати як перевірку громади на "вшивість" перевірка чи проковтне суспільство цю ахінею! В МВС люструвати потрібно не 80 чол., а 80 тисяч!!!

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  Україна, Польща і Росія. «Волинська різанина» як політична технологія

  У 2013 році тему «волинської різанини» почали активно використовувати російські пропагандисти. В Україні великим спеціалістом з цих питань став скандальний проросійський політик, українофоб Колесніченко 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ