24 травня 2016, Київ 10:55

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Верховний суд Росії розгляне позов щодо визнання організації УНА-УНСО екстремістською

  x

  17 листопада Верховний суд Росії розгляне позов Генпрокуратури щодо визнання організації «Українська національна асамблея – Українська народна самооборона» (УНА-УНСО) екстремістською і заборону її діяльності на території Російської Федерації

  Судове засідання призначено на 17 листопада на 10.00 за московським часом.

  Раніше Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно громадян України, яких назвав членами УНА-УНСО: Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія і Олега Тягнибоків, Володимира Мамалиги й інших осіб.

  Їх підозрюють у «створенні сталої озброєної групи (банди) з метою нападу на громадян, керівництво такою групою (бандою) і участь у здійснюваних нею нападах».

  УНА-УНСО – одна з перших правих організацій, яка трансформувалась у політичну партію. Її члени брали участь у виборах. Крім того, вони здобували військовий досвід у конфліктах на території колишнього СРСР. Унсовці брали участь у придністровському, грузинсько-абхазькому збройному конфліктах і у чеченських війнах.

  Організація пережила низку розколів, і нині в Україні діють кілька окремих партій і громадських організацій, що користуються скороченнями УНА, УНСО чи УНА-УНСО. Наразі не ясно, яку чи які з них хочуть заборонити в Росії. Названі Слідчим комітетом особи були членами різних цих організацій у різний час, більшість їх нині не належать до жодної з них.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: РАР Місто: ХАР
  19.10.2014 10:17
  ВЕРХОВНОМУ СУДУ РОСИИ НЕОБХОДИМО РАСМОТРЕТЬ
  ЗЛОДИЯНИЯ ВЛАСОВЦЕВ,СТАЛИНЦЕВ ,ЛЕНИНЦЕВ,
  БЕРИЕВЦЕВ ,ПУТИНЦЕВ И ПРОЧЕЙ НАВОЛОЧИ

  від: Иван Місто: Украина
  17.10.2014 17:33
  Почему молчат украинские правозащитники в отношении банды террористов росийского войска донского? Ведь эта банда официально воюют на территории Украины и убивает ее граждан. Убийцы из войска донского должны быть преданы суду.

  від: Владік Сарієнко Місто: Слов'янськ
  17.10.2014 17:24
  Не знав, що в Росії теж є УНА-УНСО!
  А чому вони хочуть через суд загнобити цю організацію у себе, а фашистські створіння Баркашова - легитимні і обласкані владою?

  від: Виктор Місто: Мельников
  17.10.2014 17:22
  Давно уже пора признать и запретить эту группировку.

  від: юрий
  17.10.2014 17:21
  слава украине слава уна унсо

  від: Мирон
  17.10.2014 17:19
  Клоуни... :)))

  від: Роман Місто: київ
  17.10.2014 17:18
  Дивизия СС «Галичина» — около 50 000 человек насчитывала за все время существования. Батальон «Нахтигаль» — 800 человек. ОУН-УПА воевала с оккупантами всех мастей от фашистов до коммунистов и на своей территории, ее воины оправданы даже Нюрнбергским трибуналом, поэтому в расчет не берём.
  А теперь перейдем к русским воинским соединениям, воевавшим на стороне фашистской Германии. Все перечислять не буду — рука устанет печатать. Укажу основные. РОА Власова, батальон Муравьева, Боевой Союз Русских Националистов (БСРН), Братство Русской Правды, дивизия «Руссланд», Добровольческий полк СС «Варяг», Зеленая Армия Особого Назначения, Комитет Освобождения Народов России (КОНР), Национальная Социалистическая Партия, Организация «Цеппелин», РОНА, Русский Корпус, Русский отряд 9-ой армии Вермахта, ХИВИ, Русский личный состав в дивизии СС «Шарлемань», русский личный состав в дивизии СС «Валлония», русский личный состав в дивизии СС «Дирленваген», РОНД/РНСД и много других. И, конечно, казаки Каминского, Первый восточный запасной полк «Центр» подполковника Ягненко, добровольческий полк «Десна» майора Аутча и тд и тп. В одной только РОА Андрея Власова за время её существования насчитывалось около 800 000 человек!
  Украинская «Галичина» вместе с «Нахтигаль» — грубо 51 000человек.
  Кстати, чёрно-оранжевую нашивку, из которой пропаганда сделала «георгиевскую» ленточку — символ Победы, как раз носили казаки, воевавшие на стороне гитлеровцев против Красной армии.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Молодь Плюс» | День музеїв в Україні. Як працювати без грошей?

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Квіти та дитячі іграшки біля посольства Нідерландів в Україні в пам’ять загиблих людей, які летіли в «Боїнгу» рейсу MH17. Київ, 21 липня 2014 року

  Які шанси, що Росію змусять заплатити компенсацію за «Боїнг-777»?

  Родичі загиблих у малайзійському літаку подали позов до ЄСПЛ. Вимагають по 10 мільйонів доларів за загиблого 

  Президент Польщі підписав закон про декомунізацію

  Анджей Дуда підписав закон, що забороняє пропаганду комунізму. Згідно з законом, перейменують понад тисячу вулиць і об’єктів на території країни 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 23 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ