27 травня 2016, Київ 09:26

  УСІ НОВИНИ / Суспільство

  Комбати просять президента заборонити на українському ТБ російські серіали, що «ідеалізують ворога»

  Комбати добровольчих батальйонів звернулись із відкритим листом до президента України Петра Порошенка з проханням «прикрити інформаційний тил». Про це у суботу повідомили в Штабі національного захисту Дніпропетровської області.

  За даними зі штабу, листа підписали командир полку «Дніпро-1» Юрій Береза, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко та командир батальйону «Миротворець» Андрій Тетерук. За словами комбатів, вони обурені політикою українських телеканалів, зокрема, присутністю на них російської пропаганди.

  «Пане президенте, чому, якщо ввечері увімкнути телевізор, складається враження, що у нашій країні немає війни? Чому на українських каналах показують російські серіали, де героями роблять наших ворогів? Чому наші матері, діти, кохані змушені дивитися серіали про героїв, які є російськими військовими? Люди з шевронами Росії та її військових структур вбивають нас!» – заявили комбати.  

  Крім того, командири добровольчих підрозділів запросили власників телеканалів побувати в зоні бойових дій: «Нехай сходять хоч раз в розвідку, посплять в окопах під артилерійськими обстрілами «Градів» та «Буків», можливо, тоді вони запам`ятають, як виглядає ворог».

  Вони попросили Порошенка припинити «трансляцію російської пропаганди у вигляді медіа-продукту, включаючи серіали, фільми, розважальні програми, в яких з піднесенням та ідеалізацією зображено нашого ворога».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Витка Місто: Сумы
  18.10.2014 18:33
  Ситуация с российскими каналами не только возмущает , но и сильно удивляет , -- зачем нам до сих пор мозолит глаза путлеровская телеблевотина !? Я вот этого не могу понять , Может подскажет кто , технически отключить возможно вражеские каналы , или какие то трудности с этим ? В любом случае этот вопрос нужно было давно решать , лично я натыкаться на российское говно в своём телеке больше не желаю ,
  У відповідь

  від: Іван Місто: Макіївка
  20.10.2014 13:28
  "...лично я натыкаться на российское говно в своём телеке больше не желаю ,"
  А що, просто не дивитися ті канали релігійні забобони не дозволяють, чи пульт TV запрограмовано ФСБ? Чи "демократична" сутність так і пре?
  У відповідь

  від: Владимир Місто: Русь
  19.10.2014 19:35
  Правильно, никакой демократии.. мы посовещались и я решил! )

  від: Анонім
  18.10.2014 16:51
  Що, кобмати, дійсно, сплять в окопах під артилерійськими обстрілами Буків? А вони, точно, самі там були? Чи вони тільки в Боїнгах над Україною літають, що по них з Буків стріляли?

  від: Vinyk
  18.10.2014 12:19
  Точно. То, напевно, про той серіал, в якому колоритний-чистюсінький поліцай в борделі гарно хреститься і хвалить свого господаря, який щедро розорює козачок і заганяє їх на панель, щоб поліцаям було з ким служити-відпочивати...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ