27 червня 2016, Київ 12:23

  УСІ НОВИНИ / Політика

  З депутатами та чиновниками «каші не звариш» – переселенці

  З депутатами та чиновниками «каші не звариш» – переселенціi
  X
  Сабіна Пухка
  19.10.2014
  Близько півсотні вимушених переселенців зібралися під стінами Кабінету Міністрів у Києві, щоб продемонструвати, що з депутатами та чиновниками «каші не звариш». Пікетувальники намагалися приготувати їжу на вогні, а також облаштувати спальне місце за допомогою «відписок» від чиновників, які, за словами учасників акції, не хочуть ухвалювати Закон, який вирішить проблеми переселенців.

  Кількадесят вимушених переселенців зібралися під стінами Кабінету міністрів у Києві. Пікетувальники намагалися приготувати їжу на вогні, щоб продемонструвати, що з депутатами та чиновниками «каші не звариш».

  Демонстранти також спробували облаштувати спальне місце за допомогою «відписок» від чиновників, які, за словами учасників акції, не хочуть ухвалювати закон, який вирішить їхні проблеми.

  Переселенка з Луганщини Наталія розповіла, що жити їй зараз немає де, а їжу вона отримує завдяки активістам, які збирають соціальну допомогу вимушеним переселенцям.

  «Ми прийшли на флеш-моб зі зверненням до уряду, щоб ухвалили закон про переселенців, щоб нам виплатили матеріальну допомогу. Ми виїхали із зони АТО, покинувши все – роботу та домівки. Нам немає де жити, багато хто досі мешкає в ангарах, які не обігріваються. Їсти нам також немає чого, тож ми ходимо на акції і збираємо у населення», – розповідає Наталія.

  За словами правозахисниці, однієї з ініціаторів координаційного центру допомоги переселенцям «Восток-SOS» Олександри Дворецької, проект закону «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» покликаний допомогти переселенцям і був розроблений спільно з волонтерськими ініціативами, але навіть не внесений до порядку денного позачергового засідання Верховної Ради.

  «Ми очікуємо, що завтра на засіданні Верховної Ради законопроект №4490а-1 буде внесено на повістку дня та проголосовано. Бо якщо він не буде проголосований завтра, то це означає, що наступна Рада його вже не буде бачити і нам знову доведеться переконувати когось, що його треба подавати, реєструвати, розглядати.  Ми розуміємо, що тоді у формування бюджету на 2015-го року проблеми переселенців не увійдуть», – наголошує Дворецька.

  За даними Міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з районів проведення АТО та тимчасово окупованої території, на сьогодні загальна кількість внутрішньо переміщених осіб становить 419 тисяч 630 осіб. Однак у прес-центрі «Восток-SOS» наголошують, що єдиної статистики з цього питання немає, і ніхто її не веде, тож насправді ця цифра в рази більша, адже є велика кількість переселенців, які їдуть і ніде не реєструються.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Атноній Місто: Артемівськ
  19.10.2014 18:19
  Більша половина переселенців повязані з терористами.Це люди,які підпалили власну хату для отримання фіктивної страховки від Путіна.Для них праця на українську державу є принизлива.Вахтовий метод роботи для облаштування проекту "Стіна"-має бути єдиним шансом для реабілітації і поповнення сімейного бюджету.Гасла, на кшталт- пива,хліба і сімейного депутата потрібно замінити на американське "помагай собі сам".Хто поможе мільйонам сімей ,що живуть за межею бідності на неокупованих територіях.Основне завдання держави -дати людям роботу,а не роздавати милостиню.Хто дав право уряду безкоштовно постачати газ всяким днр і лнр і одночасно мати можливість списуваи великі обсяги неконтрольованого споживання газу.Що передбачає "правильний "уряд для сімї у львівській області ,котрі не мають роботи і є патріотами своєї держави-палити кізяками і дровами.Чи ,можливо,патріоти нехай обігрівають оселі газом,а днр-ри кізяками.

  від: Vinyk
  19.10.2014 17:24
  Ай, які симпатюсінькі параграфи-чиновнички(і депутатики -- теж фарш з тієї самої вітрини), ай які в них красівенькі очки, ай як мужньо вони оберігають свою неприступну твердиню "держава служб" від всяких громадян, люстрації та зауважень. Ай як гарно блистять чиновницькі усмішечки, як блистять їхні піджачки, золоті годиннички і коштовні прикрасочки, як мило лунають дитячі пісеньки, цікаві ігри, загадки і ребуси у виконанні солідненьких і авторитетненьких параграфів-чинусиків.
  Скоро рідненькі-патріотичненькі чинусики-параграфи будуть просто вимушені надавати статус держслужбовців і держпіджачки таким самим бойовикам-окупантам: одну й ту саму справу роблять, одних і тих самих людей разом обдирають і гноблять -- а те, що мучать тих людей по-різному, то й назви в служб різні, головне що результати одні й ті самі.
  А поки чинусики прирівнюють терористських бокопорів до свого начальства, а передовиків мародерського виробництва до себе -- при прирівняннях і помилують-перемилують, і амністують-переамністують, і навіть прирівняють, бо так звикли -- то чинушам треба чимось зайнятись, чи не так? Показники давно списані-приписані, мозолі на робочих місцях натерті, хабарі пропхались, могоричі висмерділись, "липа" підчищена давно -- і чинушикам-параграфам можна подивитись в телевізорі що діється навколо.
  Поки чинуші-параграфи звикають до першої люстраційної п'ятирічки чиновницького хамства, то все більше їх буде в сатиричних телевипусках, де переповнені зали регочуть з того, як авторитетні параграфи-чинуші виглядають в очах людей. Після сатири потрафляє шлячок кілька ешелончиків чиновництва -- буде де людям погрітись(мова про комфортні кабінети, коридори і приймальні), бо чинушам-параграфам лікарі категорично заборонять хвилюватись на роботі, гризтись за кар'єрні теплі місця і гнівно посилати від себе людей подалі...

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Інтерв’ю» | Під брендами патріотів промишляють «тітушки» – Борислав Береза 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  (©Shutterstock)

  Понад три мільйони британців підписали петицію про переголосування Brexit

  Станом на 12:30 за Києвом 26 червня під документом підписалися понад 3 мільйони 17 тисяч людей 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ