26 червня 2016, Київ 03:53

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Меркель: кризу в Україні потрібно вирішити швидко, щоб Європа зимувала з газом

  Криза в Україні має бути вирішена тільки дипломатичним шляхом. Про це під час візиту до Словаччини заявила канцлер Німеччини Анґела Меркель.

  Вона також наголосила, що потрібно докласти максимум зусиль, щоб «переговори між Україною, Росією та Європейським союзом щодо постачання газу якнайшвидше закінчити, щоб ми були взимку забезпечені газом».

  Найбільша словацька газова компанія SPP вже другий місяць фіксує недопостачання газу з Росії. 

  Як повідомляє канцелярія президента Словаччини Андрея Кіски, під час німецько-словацьких переговорів сторони дійшли згоди, що «ЄС у ключових питаннях має говорити одним голосом» і дотримуватися ухвалених правил співпраці.

  Андрей Кіска при цьому наголосив, що Словаччина схвалює «всі кроки Європейського союзу, що стосуються підтримки і допомоги Україні».

  На думку прем’єра уряду Словаччини Роберта Фіцо, постачання газу «не мало б бути інструментом політичної боротьби зі сторони постачальника». «Досягнення миру і стабільності в Україні вестиме і до досягнення стабільного постачання природного газу до Європи», – наголосив Фіцо.

  Водночас він додав, що хотів би бачити зі сторони України більш активні дії. «Часом мені здається, що Україна прагне вирішення проблем від усіх, тільки не від себе», – каже словацький прем’єр.

  Наприкінці одноденного візиту до Словаччини Анґела Меркель завітала до братиславського Університету Коменського, де їй був вручений диплом доктора honoris causа.   Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Иван Місто: Украина
  21.10.2014 12:52
  Решение по газу принято. Один француз сегодня слетал, в последний раз, в Москву.

  від: Анонім
  21.10.2014 08:53
  "Меркель: кризу в Україні потрібно вирішити швидко, щоб Європа зимувала з газом"
  Если "жарений петух" настолько прочистил мозги европейским лидерам то они наверное поняли, что Россия на сильных не нападает. Только когда Кремль увидит адекватный отпор своим бандитам только тогда наступит мир и благодать. Следует Европе от слов перейти к делу и помочь вооружением и амуницией украинским героям, которые из последних сил сдерживают натиск путинской орды. Следовало бы и ОБСЕ приструнить, которое не мух должно ловить на поводу у Путина а отрабатывать деньги европейских налогоплательщиков. А иначе все слова, слова ... . Какой толк от пустословия?

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ