29 червня 2016, Київ 12:04

  УСІ НОВИНИ / Події

  У Донецьку в підвалах арт-центру «Ізоляція» сепаратисти утримують заручників – засновник фонду

  Любов Михайлова
  Любов Михайлова

  Більше ста людей перебувають у підвалах заводу ізоляційних матеріалів, на території якого чотири роки функціонував арт-центр «Ізоляція» у Донецьку. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила засновниця фонду Любов Михайлова.

  За її словами, захоплення центру могло бути пов’язане із двома факторами – нестандартний «голос Донбасу», який звучав на території «Ізоляції», та більш практичний – велика територія заводу, яка є зручною для цілей сепаратистів. 

  У червні озброєні проросійські бойовики захопили центр сучасного мистецтва «Ізоляція». Очолював захоплення політтехнолог Роман Лягін, який називає себе головою центрвиборчкому угруповання «ДНР», яке в Україні визнане терористичним.

  Наразі арт-центр працює у Києві.

  Донецьке мистецтво в ізоляціїi
  X
  Олексій Мацука
  23.10.2014
  Близько чотирьох років у Донецьку функціонував арт-центр «Ізоляція», покликаний зберегти індустріальну спадщину регіону та створити щось нове. За цей час організатори та учасники фонду створили не один десяток мистецьких проектів. Утім, 9 червня команда арт-центру «Ізоляція» була вимушена виїхати з Донецька до Києва. Оскільки завод, на території якого і розміщувався фонд, захопили озброєні сепаратисти. Тепер там катують людей. Чому мистецтво опинилося в ізоляції та яким чином організатори фонду продовжують доносити свої ідеї у суспільство за межами Донеччини? Про це у новому випуску «Донбас.Реалiї». Спеціальний гість – засновник арт-центру «Ізоляція» Любов Михайлова. Дивіться програму із Олексієм Мацукою щовівторка і щочетверга о 18:20 на телеканалі «Донбас» (повтор о 19:50) або на сайті Радіо Свобода. Наш тег #donbassreal.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 28 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ